Ücretsiz Site Analizi //

Ücretsiz site analizi ile web sitenizin eksiklerini ve yapılan hataların bir kısmını ücretsiz olarak görebilirsiniz.
Bu hizmet ücretsizdir.

Yeşildağ Aktif Yaşam WordPress Düzenleme ve Geliştirme

Merhabalar, genellikle sizlerle bilgi paylaşımı odaklı içerikler paylaşıyordum bu sefer kendi referanslarım dan birini paylaşıyorum. Yeşildağ Aktif Yaşam Merkezinin web sitesini WordPress altyapısında düzenleyip geliştirilmesini yaptık.

Sağlıklı bir hayat yaşayabilmeniz için sizlere yardımcı olan Yeşildağ Aktif Yaşam Merkezini takip edebilirsiniz. Yeşildağ aktif yaşam web sitesinde insanlara sağlıklı yaşamanın, formüllerini paylaşmak için yol arıyordu. Bizde bunu web sitesini hazırlayarak başladık.

Sitenin Temeli

Sitenin temelinde WordPress altyapısını kullandık. Bunun temel amacı ise arama motorlarında hızlı bir şekilde yükselmesi açısından hızlı sonuçlara varmak amacıyla tercih ettik. WordPress‘in temel yapısı ile siteyi daha güvenli, daha hızlı ve daha stabil çalışacak şekilde hazırlamak kolay oldu.

WordPress üzerinde kullandığımız eklentiler sayesinde Slider gibi özellikleri siteye eklememiz ve yönetmemiz daha kolay oldu. 3.Kullanıcılar içinse siteyi sonradan düzenlemek ve geliştirmek gerçekten basit. WordPress ‘de bulunan kolay kullanım paneli ile siteye kod bilgisi bilmeyen biri bile müdahale ederek revizeler yapabiliyor.

Woocommerce İle E-Ticaret işlemlerini yaptık

Web sitesinde sağlık adına ürün satışları yapılacaktı. Kısa bir zaman dilinde sıfırdan e-ticaret sistemi yapmak yerine WordPress için özel olarak sunulan “Woocommerce” eklentisini kullandık. Bu eklenti ile kolay olarak ürün yüklenebiliyor ve satış dan sonra ödeme entegrasyon sistemlerine tam uyumluluk gösteriyor. Ayrıca Türkçe dil desteğine sahip olması sayesinde 1 hafta içerisinde tamamen kurulumu bitmiş oluyor.

Bunun dışında sitenin hızlı çalışması için görselleri optimize ettik. Bu ne demek oluyor? Daha büyük boyutlu resimler kullanmaktan kaçındık. Buda sitenin daha hızlı açılmasını ve potansiyel müşterilerimizi daha hızlı kazanmaya yarıyor. Sitede randevu al butonunu sık sık her yere ekledik kullanıcı çekmek adına CSS ile şekillendirerek siteyi güzelleştirdik.

Sizde WordPress web sitenizi geliştirmek istiyorsunuz hemen iletişim sayfamdaki bilgilerden yararlanarak bana ulaşabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

destek

destek

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir