Ücretsiz Site Analizi //

Ücretsiz site analizi ile web sitenizin eksiklerini ve yapılan hataların bir kısmını ücretsiz olarak görebilirsiniz.Bu hizmet ücretsizdir.

Hakkımda

Merhaba kendimden konuşmayı pek sevmem ama senin için birazcık tolerans gösterebilirim.

1994’lüyüm. İstanbul/Kadıköy doğumluyum. Kadıköyü duyunca hemen aklına Fenerbahçe gelmiştir. Maalesef  Fenerbahçeli değilim. Ama Kadıköy’ü çok seviyorum. 

Temmuz’un 5’inde doğmuşum. Burcum Yengeç kişiliğim tamamı ilen yengeç burcunun özellikleriyle bire bir aynı. İyi günlerimde iyi kalpli, neşeli, yardım sever, düşünceli ve anlayışlıyım fakat herhangi belirgin bir neden olmadan somurtkan ve alıngan olabilirim. 🙂

Havza Anadolu Teknik Lise‘sinde okudum. Dolu dolu 4 yıl geçirdim. 

Hooop ardından hiç istemesemde Samsun Meslek Yüksek Okulunda Üniversite‘ye başladım. Birinci sınıfa inek gibi çalıştım. 🙂

Olay burada başlar….

Fatih Altıparmak abim sayesinde hayatımı değiştirecek staj yeri olan Kuzey interactive ajansında staja başladım. Ajansta bana renkleri öğreten fotoğrafçı ve grafik tasarımcı olan Volkan Öz ile tanıştım. Volkan Öz ile çalışırken işin renklerini sohbet ederkende hayatın renklerini öğrendim. Stajdan sonra yaklaşık 1 yıldan birazcık fazla bir sürede Kuzey interactive de çalıştım.

Volkan Öz ile Kuzey interactive’den ayrılıp Mono interactive’i kurduk. Mono interactive de Volkan Öz ile beraber birçok web sitesi tasarlayıp kodladım. Maalesef 🙁 6 ay sonra ailevi sebeplerden dolayı Samsun’dan ve Mono interactive den ayrılmak zorunda kaldım.

Ailemin yanına döndüm.

1 yıl ailemin yanında kaldım. Bu sürede hiçbir ajansla çalışmadım. Evden Freelancer olarak çalıştım. Freelancer iken birçok web sitesi yaptım ama en değerlisi ve en başarılı çalışmam Hizmet Turizm(Hisar Turizm) deki arayüz kodlamam ve SEO çalışmam oldu. Hizmet Turizm web sitesinde art director Abdullah Çankaya ile beraber çalıştık. Tasarımsal ve analizer açıdan Hizmet Turizm’i Türkiye genelinde dijital platformda 1. sıraya getirdik. Abdullah Çankaya aracılığıyla World Brand ajansına yazılım danışmanlığı hizmeti vermeye başladım.

World Brand ajansından çok değerli Hakan Altuncu ile güzel ve başarılı işler yapmaya devam ediyoruz.

Hizmet Turizm web sitesini başarılı bir şekilde bitirdikten sonra yine Fatih Altıparmak aracılığıyla Fuzy Bayan Giyim Mağazası ve Alışveriş sitesinde teknik destek elemanı olarak çalışmaya başladım. Fuzy internet üzerinden bayanların alışveriş yapabildikleri bir internet sitesiydi. Fuzy’nin ortakları Zeynep Hanım ve Füsun hanımın Fuzy ile ilgili çok güzel planları ve hayalleri vardı ama dönemsel sorunlardan dolayı Fuzy.com.tr başarısız oldu. 🙁

Fuzy de çalışırken G Positive Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansı başkanı Haldun Yıldız ile tanıştım. Haldun Yıldız’ın davetiyle Fuzy den sonra G Positive Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansında Web Designer olarak çalışmaya başladım. Haldun Yıldız ile çok iyi bir dostluğumuz var. G Positive Ajansında Haldun Yıldız ile özel tasarım kodlamaları ve bir çok web sitesi yaptık. Haldun Yıldız ile son projelerimizden biri daha Türkiye’de bile yapılmayan Responsive Email Marketting & CMS sistemi kodladık.

Bu geçen süre içerisinde kendimi arayüz tasarımı, arayüz kodlaması, SEO, dijital pazarlama ve editörlük alanlarında kendimi çok geliştirdim. Bu süreç içerisinde kendi  kariyer alanımı belirledim Front-end Developer.

 

Şimdiye gelecek olursak, Ne yapıyorsun? dersen;

Kurucusu olduğum Mavis Agency‘de Dijital Yöneticilik yapıyorum. Mavis Agency de ben hariç 6 kişilik küçük bir ekibimiz var. Ekibimle beraber küçük ve orta ölçekli işletmelerin Dijital varlıklarını yönetiyor ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

 

Dijital Yönetici Furkan Sağlam
Dijital Yönetici Furkan Sağlam