Ücretsiz Site Analizi //

Ücretsiz site analizi ile web sitenizin eksiklerini ve yapılan hataların bir kısmını ücretsiz olarak görebilirsiniz.
Bu hizmet ücretsizdir.

WordPress için En İyi 6 Web Sitesi Bakım Hizmetleri

WordPress web siteniz için en iyi web sitesi bakım hizmetlerini mi arıyorsunuz?

Web sitesi bakım hizmetleri, WordPress sitenizi sizin için yönetir. Bu, yedeklemelerin, güncellemelerin, güvenliğin ve web sitesi düzenlemelerinin bakımını içerir.

Bu yazıda, WordPress siteniz için kullanabileceğiniz en iyi web sitesi bakım hizmetlerinden bazılarını paylaşacağız.

Neden WordPress Web Sitesi Bakım Hizmeti Kullanmalı?

Kendi kendine barındırılan bir WordPress.org web sitesi işletiyorsanız, WordPress çekirdek güncellemelerini, eklenti ve tema güncellemelerini yüklemek ve web sitesi yedeklerini tutmaktan siz sorumlusunuz.

WP Engine gibi yönetilen bir WordPress barındırma şirketi kullanmadığınız sürece, tüm bu görevleri kendi başınıza halledeceksiniz.

Bu görevlerin işinizi büyütmek için harcayacağınız çok zamanınızı aldığını hissedebilirsiniz.

Web sitesi bakım hizmetleri burada devreye girer. İyi bir web sitesi bakım hizmeti aşağıdaki hizmetleri sağlamalıdır:

Yedeklemeler

Hizmet, sitenizin düzenli WordPress yedeklerini genellikle günde bir defadan fazla tutmalıdır. Bu, bir şeyler ters giderse sitenizin anında geri yüklenebileceği anlamına gelir.

Uzman WordPress Desteği

Yeni başlayan biri olarak, zaman zaman yaygın WordPress hatalarını düzeltmek için yardıma ihtiyacınız olabilir.

Web sitesi bakım hizmetinizden uzman WordPress desteğine sahip olmak, zamanınızı WordPress eğiticileriyle çalışmak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir.

Bazı durumlarda desteğin ek bir hizmet olarak ücretlendirildiğini unutmamak önemlidir. Her zaman temel web sitesi bakım paketinin bir parçası değildir.

Güvenlik

Web sitesi bakım hizmetiniz, otomatik taramalar çalıştırarak sitenizin güvenliğini sağlar. Çoğu şirket, kötü amaçlı yazılım veya bilgisayar korsanlığı girişimleri gibi sorunları hızla çözmenize yardımcı olabilir.

Not: Birçok web sitesi bakım hizmeti, kötü amaçlı yazılım temizleme hizmeti için fazladan ücret alabilir. Sucuri’yi kullanmanızı öneririz, bu en iyi WordPress güvenlik duvarı eklentisidir ve tüm ücretli planları ile ücretsiz kötü amaçlı yazılım temizleme hizmeti sunarlar.

Zamanında WordPress Güncellemeleri

Web sitesi bakım servisiniz, her şeyi sizin için güncel tutarak size zaman kazandıracaktır. Eklentilerinizi kendiniz güncellemeyi seçerseniz, WordPress eklentilerini nasıl doğru bir şekilde güncelleyeceğinizle ilgili adım adım talimatlarımızı uyguladığınızdan emin olun.

Tüm bunları akılda tutarak, en iyi WordPress web sitesi bakım hizmetleri için en iyi seçimlerimiz:

1. WP Buffs

WPBuff WordPress Maintenance Service

WP Buffs, bulut yedeklemeleri, acil durum desteği, haftalık web sitesi güncellemeleri, hız optimizasyonu, sınırsız web sitesi düzenlemeleri ve daha fazlasını sağlayan tanınmış bir WordPress web sitesi bakım hizmetidir.

Ortalama web sitesi sahibine uygun planları var, ayrıca e-ticaret mağazaları, üyelik siteleri ve daha karmaşık web siteleri için plan yapıyorlar.

Artıları

Sitenizde tam olarak ne yaptıklarını size bildirmek için WP Buffs’tan her hafta güzel bir şekilde biçimlendirilmiş .pdf raporu alacaksınız. Örneğin, hangi eklentilerin ne zaman güncellendiğinin bir listesini göreceksiniz.
Karmaşık çevrimiçi mağazalar (e-ticaret) için bakım sunarlar, ancak bunun için en yüksek planlarına ihtiyacınız olacak.
WP Buffs, sitenizi gün boyunca sürekli olarak izler. Siteniz kapanırsa, düzeltmeye başlamak için 60 saniye içinde harekete geçerler.
WP Buffs’ın dünyanın her yerinden ekip üyeleri olduğu için destek 7/24 mevcuttur.
WP Buffs, beyaz etiketli bir hizmet sunar. Müşteriler için WordPress web siteleri barındırıyorsanız bu yararlıdır. WP Buffs hizmetlerini müşterileriniz için WP Buffs kendi ekibinizin bir parçasıymış gibi kullanabilirsiniz..

Eksileri

Kötü amaçlı yazılım temizleme, yalnızca üç planından en pahalısını kullanıyorsanız dahildir.
WP Buffs, eklentileri günlük değil, yalnızca haftalık olarak günceller. Bu, yeni eklenti güncellemelerini test etmek için zamanları olduğu anlamına gelir.

Fiyatlandırma

En düşük planları 67 $ / ay’dan başlıyor. Öncelikli destek, kötü amaçlı yazılım temizleme, hız optimizasyonu ve diğer bazı ekstralar istiyorsanız ayda 197 ABD doları ödemeniz gerekir. Yıllık ödeme yapmayı seçerseniz bir indirim vardır.

2. Codeable

Codeable Homepage

Codeable, WordPress uzmanlarını işe alabileceğiniz bir platformdur. Ismarlama bir bakım paketi istiyorsanız, bu yardımcı olabilecek birini bulmanın harika bir yolu olabilir.

Örneğin, bir geliştiricinin sitenizi hızlı ve güvenli hale getirmenize yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.

Upwork gibi diğer platformların aksine, Codeable aslında yalnızca en deneyimli WordPress geliştiricileriyle çalışmanızı sağlayan güçlü bir inceleme sürecine sahiptir.

Artıları

Codeable, birlikte çalıştıkları geliştiricileri dikkatlice inceler. Bu, bol deneyime sahip biriyle çalışmanızı sağlar.
Tam olarak ne istediğinizi belirtebilirsiniz. Özel web sitesi bakım hizmetlerinin çoğu, belirli planlardan seçim yapmanızı gerektirir.
Tek seferlik destek için Codeable’ı kullanabilirsiniz. Örneğin, bir WordPress üyelik web sitesi kurmanıza yardımcı olacak birine ihtiyacınız olabilir. Bundan sonra, siteyle kendi başınıza ilgilenirken rahat olacaksınız.
Codeable, bir geliştirici bulmak ve onunla çalışmak için platformlarını kullanma sürecinde size yardımcı olabilecek bir destek ekibine sahiptir. Kendilerinin gerçek WordPress desteği sağlamadıklarını unutmayın.

Eksileri

Neye ihtiyacınız olduğuna dair net bir fikir bulmanız gerekecek. Muhtemelen projeniz hakkında geliştiricilerin sorularını da yanıtlamanız gerekecek. WordPress’te yeniyseniz, tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu bilmek zor olabilir.
Tahminleri almaya başlayana kadar, genellikle yaklaşık bir gün sonra projenizin ne kadara mal olacağını bilemezsiniz.
Kodlanabilir’e ek olarak% 17,5 (projenizin tahmini maliyetine bağlı olarak) ödemeniz gerekir. Geliştirici projenizi tatmin edici bir şekilde tamamlamasa bile bu ücret iade edilemez.

Fiyatlandırma

Kodlanabilir size bir teklif listesi yerine tek bir tahmin verecektir. Bu, geliştiricilerin birbirlerinin altını oymaya çalıştıkları ve sonunda ucuz, ancak yetenekli olmayan biriyle sonuçlanan “dibe doğru yarış” dan kaçınmak içindir.

Fiyatlandırmaları 70 $ – 120 $ saatlik ücrete ve Kodlanabilir’e giden% 17,5 sabit hizmet ücretine dayanmaktadır.

3. GoWP

Go WP's website

GoWP, müşterileri için WordPress hizmetleri sunan ajansları ve serbest çalışanları hedeflemektedir. Beyaz etiket desteği sunarlar. Bu, kendi markanızı ancak bakım çalışmalarını yapan ekipleriyle birlikte kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Artıları

Temel bakım planı site başına aylık 29 ABD dolarıdır. Bu, beklediğiniz gibi yedeklemeleri ve güncellemeleri, ayrıca kötü amaçlı yazılım temizlemeyi de içerir.
“Bakım sınırsız içerik düzenlemeleri” planı 79 $ / ay’dır. Bu, 7/24 desteğin yanı sıra CSS’de ince ayar yapmak, yeni eklentiler yüklemek ve daha fazlası gibi her türlü küçük görevi (her biri 30 dakikaya kadar) kapsar.
Onların “Görsel Doğrulayıcı” yazılımları, eklentileri yükledikten sonra, önceki sürümlerle karşılaştırmak için sitenizin 20 sayfasına kadar anlık görüntülerini alarak sitenizi kontrol eder. Herhangi bir değişiklik olursa, GoWP ekibi sitenizi kontrol edebilmeleri için bir uyarı alır.
GoWP’yi kendi sitenizin yanı sıra müşterilerin siteleri için de kullanabilirsiniz.
Ekip günün her saati hizmete hazırdır ve tüm görevleri en fazla 8 saat içinde tamamlamayı hedefler.

Eksileri

30 dakikadan fazla süren görevler istiyorsanız ayrıca ödeme yapmanız gerekir.
GoWP, WordPress serbest çalışanlarına ve ajanslarına yöneliktir. Sadece bir sitede kullanmak isteyen bir bireyseniz, biraz öğrenme eğrisi olduğunu görebilirsiniz.

Fiyatlandırma

GoWP, temel bakım planı için 29 $ / ay veya bakım için 79 $ / ay artı içerik, CSS vb. Üzerinde sınırsız düzenlemelerdir.

Her biri 30 dakikadan fazla sürecek karmaşık görevleriniz varsa, bunları karşılamak için tek seferlik görevler için ödeme yapmanız gerekir.

Ayrıca, ekibiniz için ayda 1799 ABD doları karşılığında özel bir geliştirici edinme olanağı da sunarlar.

4. Maintainn

Maintainn's website

Maintainn, sitenizi güvenli ve güncel tutmak için bir dizi farklı plan sunar. Tüm planlar haftalık eklenti, tema ve WordPress güncellemelerini içerir. Ayrıca 7/24 güvenlik izleme vardır, bu nedenle siteniz saldırıya uğrarsa bir uyarı alırsınız.

Maintainn, “Profesyonel” veya daha yüksek fiyat planı seviyelerinde çalışma süresi izleme ve e-ticaret desteği gibi hizmetler sağlar.

Artıları

“Profesyonel” plan ve üstü, bir saldırıdan sonra ücretsiz kötü amaçlı yazılım temizliğini içerir.
Maintainn’in planları, incelediğimiz diğer hizmetlerin bazılarından daha ucuza geliyor.
Tüm planlar için canlı sohbet desteği ve e-posta desteği vardır.
Maintainn’in sitenizde ne yaptığını bilmenizi sağlayan haftalık bir rapor alacaksınız.
Maintainn ayrıca tasarım ve geliştirme hizmetleri ve web sitesi barındırma seçeneklerine sahiptir. Bir şirketin web sitesi ile ilgili her şeyi sizin için halletmesini istiyorsanız, bu iyi sonuç verebilir.

Eksileri

Canlı sohbet yalnızca Pazartesi’den Cuma’ya 09:00 – 20:00 EST saatleri arasında mevcuttur. Normalde hafta sonları sitenizde çalışıyorsanız bu sinir bozucu olabilir.
Kötü amaçlı yazılım temizlemenin ücretsiz olarak dahil edilmesini istiyorsanız “Profesyonel” veya daha yüksek bir plana ihtiyacınız olacak.

Fiyatlandırma

Maintainn’in Standart planı 59 $ / ay’dır. Bir e-ticaret siteniz varsa, en azından 179 $ / ay olan “Profesyonel” planını seçmeniz gerekir.

En pahalı normal planları 299 $ / ay ile Enterprise’dır. Bu, sürüm kontrolü ve hazırlık sitesi gibi şeyler ekler. Bu, üzerinde birkaç farklı kişinin çalıştığı daha büyük web siteleri için idealdir.

5. Valet

Valet Homepage

Vale, beklediğiniz her şeyi içeren bakım planları sunar. Yedeklemeler, WordPress çekirdek güncellemeleri, eklenti güncellemeleri vb. Kapsam dahilindedir. Sitenizde yayınlamadan önce bir hazırlık sitesindeki tüm güncellemeleri test ederler.

Artıları

Bakım planı net ve basit bir şekilde aylık 69 $ ‘dan fiyatlandırılır. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok plan yoktur ve sadece aylık olarak ödeme yaparsınız.
İsterseniz ekstra WordPress desteği ekleyebilirsiniz. Bu saat başına ödenir ve herhangi bir WordPress işini kapsayabilir.
Bakım planı, diğer sağlayıcıların biraz daha fazla ücret talep ettiği bazı şeyleri kapsar. Örneğin, e-ticaret siteleri için çalışma süresi izleme ve destek sunar.
İsterseniz ekstra WordPress desteği ekleyebilirsiniz. Bu saat başına ödenir ve herhangi bir WordPress işini kapsayabilir.

Eksileri

Kaydolmadan önce sitede fazla bilgi yok. Örneğin, SSS yok. Bu, bazı şeylerin nasıl çalıştığının net olmadığı anlamına gelir. Bakım planı “düzenli raporlama” vaat ediyor, ancak bunun gerçekte ne anlama geldiği açık değil.
Fiyatlandırma daha şeffaf olabilir. Ön satın alma indirimi için “Danışmanlık Destek Saatleri” seçeneği sunulduğunda, bunların ne kadara mal olacağı belli değil.
Bakım planı herhangi bir destek sağlamaz. Sorularınız varsa, saatlik bir ücret ödemeniz gerekir.

Fiyatlandırma

Bakım planının kendisi 69 $ / ay’dır. WordPress sitenizde istediğinizi yapmak için geliştiricilerin saatini satın alabilirsiniz, ancak ön ödeme yaparsanız 175 $ / saat veya 150 $ / saat ucuz değildir.

6. WP Maintainer

WP Maintainer's website

WP Maintainer, WordPress siteleri için basit bir bakım planı sunar. İsterseniz ekstra destek ve geliştirme süresi için ödeme seçeneği de vardır.

Artıları

WP Maintainer, web sitenizin ücretsiz bir taramasını sunar. Bunu almak için e-posta adresinizi girmeniz gerekecek, ancak herhangi bir şey satın alma zorunluluğu yoktur.
Ayda 99 $ fiyatla tek bir bakım planı var. Farklı planlar arasında karar vermenize gerek yok.
Bakım planı, sitenize kötü amaçlı yazılım bulaştığında site temizliğini içerir.
99 ABD doları / saat için geliştirici desteği eklemeyi seçebilirsiniz. Bu, web sitenizle yapmak isteyeceğiniz çoğu şey için kullanılabilir, ancak sitenin tamamını yeniden tasarlamak için kullanamazsınız.
Güncellemeler sık ​​sık, eklentilerin, temaların veya WordPress’in yeni sürümlerinin yayınlanmasından hemen sonra gerçekleşir.
Yeni bir web barındırıcısı istiyorsanız, WP Maintainer, bakım planını ayarlarken sizi onaylanmış ana bilgisayarlarından birine ücretsiz olarak taşıyabilir.

Eksileri

Destek dahil değildir. Yeni bir eklenti kurmak veya sitenizdeki bir sorunu çözmek gibi sorularınız varsa veya yardım istiyorsanız, bunun için ödeme yapmanız gerekir.
Sitede, mutlu değilseniz paranızı geri alıp alamayacağınıza dair bir gösterge yok.

Fiyatlandırma

Bakım planı aylık 99 $ ‘dır. Destek ve bakım süresini 99 $ / saat oranında satın alabilirsiniz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

destek

destek

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir