fbpx

Türkiye’nin En Güncel WordPress Bloğu

Uzak Ekipler için En İyi 7 Bulut Telefon Sistemi – Karşılaştırması (2021)

Bulut telefon sistemi, internet bağlantınız üzerinden iş telefon görüşmeleri yapmanızı ve almanızı sağlayan bir iş VoIP (İnternet Protokolü üzerinden Ses) telefon sistemidir. Telefon görüşmeleriniz internet üzerinden bulutta yönetildiğinden, siz ve çalışanlarınız her yerden aramaları yanıtlayabilir. Geleneksel bir telefon sisteminde olduğu gibi, bir sabit hat üzerinden fiziksel olarak bağlanmanıza gerek yoktur. Bulut telefon sistemi uzak ekipler için mükemmeldir. Çalışanlar, iş aramaları için… Okumaya devam et Uzak Ekipler için En İyi 7 Bulut Telefon Sistemi – Karşılaştırması (2021)

VoIP Nedir ve Nasıl Çalışır?

VoIP (İnternet Üzerinden Ses Protokolü), geleneksel telefon hatları yerine interneti kullanarak telefon görüşmeleri yapmanızı ve almanızı sağlayan bir telefon teknolojisidir. Ofisinizdeki tek bir masa telefonuyla sınırlı sabit hatlı telefon sistemlerinden farklı olarak, VoIP dizüstü bilgisayarınızdan, tabletinizden, normal akıllı telefonunuzdan (bir Uygulama kullanarak) ve hatta VoIP uyumlu ofis telefon setlerinden iş telefon görüşmeleri yapmanızı ve almanızı… Okumaya devam et VoIP Nedir ve Nasıl Çalışır?

WordPress Sitenizde Neden .htaccess Dosyasını Bulamıyorsunuz?

WordPress’te .htaccess dosyasını bulmada sorun mu yaşıyorsunuz? Yeni başlayanlar tarafından sık sık sorulur ‘.htaccess dosyam nerede?’ ve ‘WordPress sitemde neden bulamıyorum?’. Bazen .htaccess dosyasını düzenlemeniz veya yaygın bir WordPress hatalarını düzeltmek için silmeniz gerekebilir. Bu yazıda, WordPress sitenizde neden .htaccess dosyasını bulamadığınızı ve onu nasıl kolayca bulacağınızı açıklayacağız. .Htaccess dosyası nedir? .Htaccess dosyası, sunucunuza web… Okumaya devam et WordPress Sitenizde Neden .htaccess Dosyasını Bulamıyorsunuz?

WordPress’teki Geri İzlemelerin ve Geri Bildirimlerin Neleri, Neden ve Nasıl Yapılır?

Son zamanlarda bir kullanıcı bize WordPress’teki geri izlemeler ve geri pingler hakkında soru sordu. Ayrıca bu iki özelliğin nasıl daha etkili kullanılabileceğini bilmek istediler. Geri izlemeler ve geri tepmeler, WordPress blogları arasındaki iletişim modlarıdır. Blog yazmanın ilk günlerinden beri buralardalar, ancak çok az kullanıcı bu özellikleri biliyor. Bu makalede, WordPress’teki geri izlemeleri ve geri pingleri… Okumaya devam et WordPress’teki Geri İzlemelerin ve Geri Bildirimlerin Neleri, Neden ve Nasıl Yapılır?

WordPress Dönüşüm İzleme Basitleştirildi: Adım Adım Kılavuz

WordPress web sitenize dönüşüm izleme özellikleri eklemek ister misiniz? Dönüşüm izleme, pazarlama çabalarınızın etkisini ölçmenize yardımcı olur ve kullanıcıların web sitenizle nasıl etkileşimde bulunduğunu anlamanızı kolaylaştırır. Bu kılavuzda, WordPress’e nasıl dönüşüm izleme ekleyeceğinizi ve dönüşümlerinizi tam bir profesyonel gibi nasıl izleyeceğinizi göstereceğiz. Bu, kapsamlı bir WordPress dönüştürme izleme kılavuzudur, bu yüzden onu farklı bölümlere ayırdık.… Okumaya devam et WordPress Dönüşüm İzleme Basitleştirildi: Adım Adım Kılavuz

WordPress Kaydına Ek Kullanıcı Profili Alanları Nasıl Eklenir

Kullanıcılar WordPress sitenize kayıt olduklarında yeni profil alanları ekleyebilmeyi istiyor musunuz? Belki de kullanıcıların sosyal medya profillerini göndermelerine izin vermek istiyorsunuz. Veya kayıt olurken iş telefon numaralarını göndermelerini isteyebilirsiniz. Bu, ek profil alanları eklenerek yapılabilir. Bu yazıda, WordPress kaydına ek kullanıcı profili alanlarının nasıl ekleneceğini göstereceğiz. Yöntem 1. Gelişmiş Özel Alanlar Eklentisini Kullanarak Özel Kullanıcı… Okumaya devam et WordPress Kaydına Ek Kullanıcı Profili Alanları Nasıl Eklenir