Ara
Close this search box.

En çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenilir WordPress eğitimleri.

Yeni Başlayanlar İçin WordPress Kılavuzu

12+

Yılların Dijital Deneyimi

638

Yayınlanan İçerik

2021’in En İyi 6 Video Düzenleme Yazılımı Karşılaştırıldı (Kolay ve Güçlü)

Neden Özel Logo Almalısınız?

Logolar, işletmeler ve kuruluşlar tarafından kullanılan temsili görsellerdir. Bir organizasyonun işinin, değerlerinin ve misyonunun görsel bir temsilini tasvir ederler.

Ayrıca, müşterilerin bir markayı nasıl gördüğü konusunda da önemli bir rol oynarlar. Bak üst büyük isimlerinin , büyük ihtimalle oldukça kolay logoların en tanıyabileceği bulunmaktadır. Marka tanıma, zaman içinde müşteri güvenini ve sadakatini kazanmanıza yardımcı olur.

Çoğu WordPress teması , özel logo yükleme seçeneğiyle birlikte gelir. Bu logo, site simgesi veya favicon olarak da kullanılabilir .

Şimdi sorun şu ki, hepimiz grafik tasarımcı değiliz. Bir resim düzenleme programı kullanarak özel bir logo oluşturmayı deneyebilirsiniz, ancak profesyonel görünmeyebilir.

Markanız için profesyonel bir imaj istiyorsanız , web siteniz için özel logonuzu oluşturması için birini işe almanıza yardımcı olur .

Bununla birlikte, bütçe dahilinde özel bir WordPress logosu elde etmek için en iyi yerlerden bazılarına göz atalım.

1. Tailor Brands

wordpress için terzi markaları özel logo

Tailor Brands , profesyonel logolar oluşturmayı çok kolaylaştıran, yapay zeka destekli bir logo tasarımı ve marka oluşturma platformudur.

Logo oluşturucusunu kullanarak, herhangi bir tasarım deneyimine ihtiyaç duymadan dakikalar içinde harika logolar oluşturabilirsiniz. Marka adınızı ve bir etiket satırı girerek başlayabilirsiniz ve logo oluşturucu yolun her adımında size rehberlik eder.

Simgeler, şekiller, kelime işareti veya harf işareti gibi farklı logo türleri arasından seçim yapmanızı sağlar. Ayrıca logonuzu özelleştirebileceğiniz ve yazı tipi stilini, boyutunu, rengini, düzenini ve daha fazlasını değiştirebileceğiniz bir stüdyo düzenleyici de sunar.

Tailor Brands, ilham almanız için size harika görünen logo fikirleri sunar. Sadece emlak, restoran veya fitness gibi bir sektör seçin ve farklı logoları görüntüleyin.

Terzi Markalarının, Pinterest gibi belirli platformlar için logonuzu ücretsiz olarak indirmenize izin verdiğini unutmayın.

Ancak, logoyu yüksek çözünürlükte ve diğer platformlar için indirmek istiyorsanız, aylık 12,99 ABD dolarından başlayan ücretli bir plana ihtiyacınız olacaktır.

2. Looka

Looka logosu üreticisi

Looka eskiden LogoJoy olarak bilinen, sigara tasarımcılar için kullanımı DIY, logo yapımcısı kolaydır. Tıpkı Terzi Markaları gibi Looka da tıpkı bir tasarımcının yapacağı gibi logolar oluşturmak için yapay zeka ve gelişmiş öğrenme algoritmaları kullanır.

Basit sihirbazı, sektörünüzü, ilham için farklı logoları, renkleri ve sembolleri seçmenize yardımcı olur. Bundan sonra, iyi hazırlanmış ve profesyonel görünen tasarımlar üretir.

Daha sonra tasarımlardan herhangi birini seçebilir ve logo boyutunu, yazı tipini ve daha fazlasını özelleştirebilirsiniz. Logoyu indirmek için Looka, logonuzun 28’den fazla versiyonunu alabileceğiniz bir marka kiti sunar. Fiyatlandırma planları aylık 4,99 dolardan başlıyor.

3. 99 Designs

99designs wordpress için özel logo

99designs , geniş bir tasarımcı topluluğuna sahip bir tasarım yarışması pazarıdır. Siz ve tasarımcılar arasında aracı görevi görür.

Bir sipariş verdiğinizde , 99designs , tasarımlarını gönderen tasarımcılara dış kaynak sağlar.

En çok beğendiğiniz tasarımı seçebilir ve yalnızca o tasarımcıya ödeme yapabilirsiniz. Bu size farklı geçmişlere ve beceri seviyelerine sahip tasarımcılardan farklı özel logo fikirleri alma avantajı sağlar.

Bir yarışma başlatmanın yanı sıra, doğrudan bir tasarımcı kiralayarak da çalışabilirsiniz. 99designs, doğru becerilere sahip doğru profesyoneli bulmanıza yardımcı olacak ve daha sonra onlarla bir projede bire bir işbirliği yapabilirsiniz.

Logo tasarımı için bir yarışma başlatma fiyatları 299 dolardan başlar ve yaklaşık 30 tasarım konsepti alırsınız.

4. Constant Contact

sürekli iletişim logosu üreticisi

Constant Contact Logo Maker , listemizdeki bir sonraki özel logo aracıdır. Bir profesyonel kiralamanıza gerek kalmadan logolar oluşturmanıza olanak tanıyan ve e-posta pazarlama, web sitesi oluşturucu ve daha fazlası gibi başka özellikler sunan güçlü bir araçtır .

Listemizdeki diğer birçok araç gibi Constant Contact da işletmeniz için logolar oluşturmak için yapay zeka kullanır. Marka adınızı ve sloganınızı girerek başlayabilirsiniz, gerisini araç halledecektir.

Farklı logo tasarımları arasından seçim yapın ve ardından her bir öğeyi özelleştirin. Örneğin, yazı tipi boyutunu, büyük harf kullanımını, harf aralığını ve satır yüksekliğini değiştirebilirsiniz. Araç ayrıca düzenleyicide size farklı logo varyasyonları sunar.

Daha sonra logoyu ücretsiz olarak indirebilirsiniz, ancak farklı dosya formatlarında birden fazla yüksek çözünürlüklü görüntü istiyorsanız, premium plana yükseltmeniz gerekir (ayda 20 dolardan başlayan fiyatlarla).

5. Dribbble

salya özel logo wordpress

Dribble , tasarımcılar ve sanatçılardan oluşan çevrimiçi bir topluluktur. Profesyonel grafik tasarımcılar, sanatçılar ve illüstratörler için çalışmalarını paylaştıkları ve diğer kullanıcıların beğenebileceği, beğenebileceği ve yeniden paylaşabileceği Pinterest olarak düşünün.

Dribble sadece bir ilham kaynağı değildir. Ayrıca, serbest çalışma için tasarımcıları işe almak için bir platform görevi görür. Tasarımcılara göz atabilir, portföylerine göz atabilir ve onları işe almak için doğrudan onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Bir işin maliyeti aslında yaklaştığınız serbest çalışana, uzmanlığına ve beceri düzeyine bağlı olacaktır. Dribble, web siteniz için en ucuz özel logoyu bulabileceğiniz yer olmayabilir, ancak çok daha iyi kalite elde etmenize yardımcı olabilir.

6. Fiverr

wordpress için Fiverr özel logo

Fiverr , dünyanın her yerinden en büyük çevrimiçi serbest çalışan topluluklarından biridir. 

Fiverr topluluğu, müşteri geri bildirimlerine göre düzenlenir. Daha yüksek olumlu geri bildirime sahip serbest çalışanlar, henüz yeterli incelemeye sahip olmayan yeni serbest çalışanlardan daha fazla ücret alma eğilimindedir.

Logo sadece birkaç dolara mal olsa da, bu serbest çalışanların genellikle küçük ince ayarlarla logo şablonları kullandığını bilmek önemlidir.

7. Upwork

özel logolar oluşturmak için upwork

Upwork , Fiverr gibi serbest çalışanlar, girişimciler ve tasarımcılar bulabileceğiniz başka bir çevrimiçi topluluktur. Bir iş ilanı göndermenize ve serbest çalışanlardan gelen teklifleri kabul etmenize olanak tanır.

Daha sonra bu serbest çalışanları inceleyebilir, onlarla röportaj yapabilir ve birlikte çalışmak istediğiniz kişiyi işe alabilirsiniz. Upwork, hem serbest çalışanlar hem de müşteriler için tarama araçları içeren sağlam bir topluluğa sahiptir.

Serbest çalışanlar, yeterliliklerini ve becerilerini kanıtlamak için çevrimiçi testlere katılabilir. Upwork ayrıca çeşitli ödeme yöntemleri, faturalar sunar ve müşterilerin yalnızca onayladıkları iş için ödeme yapmalarına olanak tanır.

8. Freelancer

serbest çalışan özel logo tasarımcıları

Freelancer , serbest çalışanlardan oluşan büyük bir küresel topluluktur. Gezegenin her köşesinden farklı beceri seviyelerine sahip web tasarımcıları, geliştiriciler, grafik tasarım, ses/video, çevrimiçi pazarlama uzmanları bulabilirsiniz.

Diğer birçok serbest çalışan web sitesi gibi, Freelancer da özel logo projenizi bir iş olarak yayınlamanıza ve serbest çalışanlardan gelen teklifleri kabul etmeye başlamanıza olanak tanır. Serbest çalışan profillerini, geçmiş işleri, geri bildirimleri ve derecelendirmeleri inceleyebilirsiniz.

Doğru freelancerı bulduğunuzda, onları işe alabilirsiniz. Bir projeyi tamamladıktan sonra, işi gözden geçirip kabul edebilecek ve ödemeyi serbest bırakabileceksiniz.

9. Pepoleperhour

Peopleperhour logo tasarımcıları

PeoplePerHour , serbest çalışanlar ve profesyonellerden oluşan bir topluluktur. Saatlere (sabit fiyatlı işler) göz atabilir, bir iş ilanı verebilir veya bir yarışma düzenleyebilirsiniz. Ayrıca serbest çalışanlara kategorilere göre göz atabilir, profillerini ve portföylerini görüntüleyebilirsiniz.

Bir iş ilanı yayınladıktan sonra, Workstream panonuza erişim elde edeceksiniz. Burası, işi yönetip gözden geçireceğiniz, serbest çalışanlarla iletişim kuracağınız ve PeoplePerHour personelinden destek alacağınız yerdir.

Logo tasarımından memnun kaldıktan sonra ödemeyi freelancera bırakabilirsiniz.

Özel Logo Almak İçin En İyi Yer Hangisi?

Listemizi gözden geçirdikten sonra, işletmeniz için özel bir logo almak için en iyi yerin neresi olduğunu merak ediyor olabilirsiniz.

Profesyonel logo tasarım fikirleri üretmek için yapay zeka kullandığından Tailor Brands’in en iyi logo üreticisi olduğuna inanıyoruz .

Mutlak yeni başlayanlar için bile kullanımı çok kolaydır ve logonuzu özelleştirmek için size tonlarca seçenek sunar.

Ancak, özel bir logo oluşturmak için profesyonel bir tasarımcı tutmakla ilgileniyorsanız, 99designs’ı öneririz . Aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir tasarım havuzu sunan bir yarışma düzenlemenizi sağlar.

Ayrıca, 99designs sizinle bire bir çalışacak bir tasarımcıyı işe almanıza da yardımcı olur.

Bu makalenin, WordPress web siteniz için özel bir logo almak için en iyi yerleri bulmanıza yardımcı olduğunu umuyoruz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of Furkan Sağlam

Furkan Sağlam

Mavis Agency'de Dijital Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Marka yönetimi, e-ticaret çözümleri ve dijital pazarlama stratejileri konularında uzmandır. Blog yazılarında, güncel dijital trendler ve etkili pazarlama taktikleri üzerine değerli bilgiler sunmaktadır. Dijital dünyada markaların başarısına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!