fbpx

Türkiye’nin En Güncel WordPress Bloğu

Ücretli WordPress Temalar

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Merhabalar, Ücretsiz WordPress Başlangıç Eğitim Rehberi kapsamında bir önceki yazımda sizlere Ücretsiz WordPress Temaları ve WordPress tema bulutu hakkında bilgiler vermiştim. Bu yazımda sizlere Ücretli WordPress Temaları anlatacağım.

WordPress Tema bulutun da ki ücretsiz temaların farklı versiyonlarının ve daha gelişmiş versiyonlarını wordpress geliştiricilerinin ücretli olarak sattığını sizlere anlatmıştım. Bunların haricinde Web Geliştiricileri, Tasarımcıların ve Programcıların da yazdıkları web sitelerini ve eklentileri ücretli olarak sattıkları çeşitli tema alım satımının yapıldığı e-ticaret siteleri mevcut.

Kendi projeleriniz için veya müşterileriniz içi bu e-ticaret sitelerinden işinizi kolaylaştıracak ve size zaman kazandıracak tema tasarımları, temalar ve eklentiler satın alabilirsiniz. Hatta bu e-ticaret sitesinde kendi tema ve eklentinizi de satabilirsiniz.

Zaman zaman benim de kullandığım temalar oluyor. Çeşitli durumlara göre bu e-ticaret sitelerinden temalar veya eklentiler satın alıyorum.

En güvendiğim tema alım satımı malımı yapıldığı e-ticaret sitesi themeforest.net ‘tir.

Themeforest envato‘nun bir alt sitesidir.

Envato firması çeşit sitelerle sizlere ihtiyacınız olanları başka yazılımcıların yaptığı içerikleri satın almanızı sağlayan web sitesidir.

Satın aldığınız bu içerikler lisanslı olarak size geliyordur.

Bazı eklentilerin lisansız nulled halini farklı blog sitelerinde bulabilirsinz ama bu yasal değildir. Ayrıca bulduğunuz nulled temalar güncel sürüm olmayabilir veya hacklenip içine virüs yerleştrilimiş temalar olabilir. çok dikkatli olmalısınız.

Envato:

Web Site Teması ve Tasarımları

themeforest.net

Eklenti ve Scriptler

codecanyon.net

ve ses, görüntü fotoğraf ve 3 boyutlu içeriklerin satıldığı bir e-tciaret platformudur.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ücretsiz WordPress Eklenti Rehberi

Her blogger ve wordpress geliştiricilerin sahip olması gereken
Wordpress eklenti rehberine ücretsiz erişin!

* En son yazıları ve güncellemeleri takip etmek için abone olun!