Ara
Close this search box.

En çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenilir WordPress eğitimleri.

Yeni Başlayanlar İçin WordPress Kılavuzu

12+

Yılların Dijital Deneyimi

638

Yayınlanan İçerik

Ücretli WordPress Temalar

Merhabalar, Ücretsiz WordPress Başlangıç Eğitim Rehberi kapsamında bir önceki yazımda sizlere Ücretsiz WordPress Temaları ve WordPress tema bulutu hakkında bilgiler vermiştim. Bu yazımda sizlere Ücretli WordPress Temaları anlatacağım.

WordPress Tema bulutun da ki ücretsiz temaların farklı versiyonlarının ve daha gelişmiş versiyonlarını wordpress geliştiricilerinin ücretli olarak sattığını sizlere anlatmıştım. Bunların haricinde Web Geliştiricileri, Tasarımcıların ve Programcıların da yazdıkları web sitelerini ve eklentileri ücretli olarak sattıkları çeşitli tema alım satımının yapıldığı e-ticaret siteleri mevcut.

Kendi projeleriniz için veya müşterileriniz içi bu e-ticaret sitelerinden işinizi kolaylaştıracak ve size zaman kazandıracak tema tasarımları, temalar ve eklentiler satın alabilirsiniz. Hatta bu e-ticaret sitesinde kendi tema ve eklentinizi de satabilirsiniz.

Zaman zaman benim de kullandığım temalar oluyor. Çeşitli durumlara göre bu e-ticaret sitelerinden temalar veya eklentiler satın alıyorum.

En güvendiğim tema alım satımı malımı yapıldığı e-ticaret sitesi themeforest.net ‘tir.

Themeforest envato‘nun bir alt sitesidir.

Envato firması çeşit sitelerle sizlere ihtiyacınız olanları başka yazılımcıların yaptığı içerikleri satın almanızı sağlayan web sitesidir.

Satın aldığınız bu içerikler lisanslı olarak size geliyordur.

Bazı eklentilerin lisansız nulled halini farklı blog sitelerinde bulabilirsinz ama bu yasal değildir. Ayrıca bulduğunuz nulled temalar güncel sürüm olmayabilir veya hacklenip içine virüs yerleştrilimiş temalar olabilir. çok dikkatli olmalısınız.

Envato:

Web Site Teması ve Tasarımları

themeforest.net

Eklenti ve Scriptler

codecanyon.net

ve ses, görüntü fotoğraf ve 3 boyutlu içeriklerin satıldığı bir e-tciaret platformudur.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!