Ara
Close this search box.

En çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenilir WordPress eğitimleri.

Yeni Başlayanlar İçin WordPress Kılavuzu

12+

Yılların Dijital Deneyimi

638

Yayınlanan İçerik

WordPress için En İyi 7 Twitter Eklentisi

WordPress için en iyi Twitter eklentilerini mi arıyorsunuz?

Belki de son tweetlerinizi sitenize eklemek veya ziyaretçileri içeriğinizi paylaşmaya teşvik etmek istersiniz.

Bu makalede, Twitter takipçilerinizi ve katılımınızı büyütmenize yardımcı olacak WordPress için en iyi Twitter eklentilerini paylaşacağız.

1. Smash Balloon Özel Twitter Yayınları Pro

Özel Twitter Beslemeleri Pro

Smash Balloon Custom Twitter Feeds Pro , WordPress için en iyi Twitter eklentisidir. Son tweetlerinizi WordPress’e kolayca yerleştirmenize olanak tanır.

Sitenizde tweet görüntülemek için size farklı yollar sunan çeşitli düzen seçenekleri ve özelleştirme seçenekleriyle birlikte gelir.

Sadece hesabınızdan değil, herhangi bir genel hesaptan, hashtag’den ve anahtar kelimeden Tweet ekleyebilirsiniz. Akıllı Twitter beslemeleri oluşturmak için birden fazla hesabı ve anahtar kelimeyi bile birleştirebilirsiniz.

Varsayılan WordPress düzenleyicisini destekler ve beslemenizi basit bir blok kullanarak ekleyebilirsiniz. Ayrıca, kullanımı kolay bir kenar çubuğu widget’ı da vardır, bu, web sitenizin içerik olmayan alanlarında Twitter beslemelerini sergilemenizi sağlar.

2. RafflePress

RafflePress web sitesi

RafflePress, piyasadaki en iyi WordPress hediye eklentisidir. Ödüllü yarışmalar düzenlemenizi sağlar ve bunları daha fazla Twitter takipçisi ve katılımı elde etmek için kullanabilirsiniz.

RafflePress, Twitter için yerleşik bir kampanya şablonuyla birlikte gelir. Bu, Twitter katılımını artırmayı amaçlayan yarışmayı anında başlatmanıza olanak tanır.

Kullanımı inanılmaz derecede kolaydır ve sürükle ve bırak yarışma oluşturucu ile birlikte gelir. Yarışmanıza dahil etmek istediğiniz eylemleri ekleyin ve ardından herhangi bir WordPress gönderisine veya sayfasına ekleyin.

RafflePress sadece Twitter ile sınırlı değil. Sen için kullanabilirsiniz e-posta listesi büyümeye sizin için, Facebook sever sürücü trafik ve satış artırmak, WooCommerce mağazasında ve daha fazlası.

3. Shared Counts

Paylaşılan Sayımlar

Paylaşılan Sayımlar, WordPress için en iyi sosyal paylaşım eklentilerinden biridir. Diğer sosyal paylaşım düğmelerinin aksine, özelliklerden ödün vermeden hız ve performans için tasarlanmıştır.

Adından da anlaşılacağı gibi, her sosyal medya platformu için paylaşım sayısını görüntülemenize de izin verir. Ayrıca her makale için toplam paylaşım sayısını da görüntüleyebilirsiniz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birden çok düğme stili vardır ve bunların görüntülenmesini istediğiniz yeri de seçebilirsiniz. Kullanımı çok kolaydır ve web sitenizin hızından ödün vermeden web sitenize anında sosyal özellikler eklemenize yardımcı olur.

4. Social Warfare

Sosyal Savaş

Social Warfare, web sitenize kolayca sosyal paylaşım düğmeleri için başka bir popüler eklentidir. İnsanların Twitter’da (ve diğer sosyal ağlarda) neler paylaştığını ve bunları nasıl paylaştığını kontrol etmenizi sağlar. Yayınlarınıza Twitter için özel resimler ve başlıklar da verebilirsiniz.

Social Warfare birden fazla düğme stili sunar ve hepsi mobil cihazlarda iyi çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Onları farklı şekillerde de şekillendirebilir ve konumlandırabilirsiniz. Paylaşma düğmelerini bir makalenin ortasına bile koyabilirsiniz.

5. Revive Old Posts

Eski Gönderileri Canlandırın

Eski Yazıları Canlandır, eski makaleleri önceden tanımlanmış bir programda sosyal medya profillerinizle kolayca paylaşmanızı sağlar. Bu, Twitter zaman çizelgenizi tweet’leri manuel olarak planlamadan gün boyunca aktif tutmanıza yardımcı olur.

Kurulumu tamamladığınızda, eski yayınlarınızı paylaşmak için otomatik olarak arka planda çalışır. Bir tarih aralığı seçebilir, belirli kategorileri ve etiketleri hariç tutabilir ve istediğiniz zaman duraklatabilirsiniz.

Tweetlerde nelerin çıkacağını da özelleştirebilirsiniz. Örneğin, gönderinin kategorisine veya etiketine göre bir hashtag eklemek isteyebilirsiniz.

Eklentinin ücretsiz sürümü Twitter ve Facebook sayfalarıyla çalışır, bu yüzden başlamak için onu kullanmak isteyebilirsiniz.

Bununla birlikte, pro sürümün bazı güçlü ekstra özellikleri vardır. Bunlar, özel planlar ayarlama, birden çok Twitter hesabı kullanma ve URL’lere dönüşüm izleme etiketleri ekleme becerisini içerir.

6. Simple Social

Basit Sosyal Simgeler

Basit Sosyal Simgeler , bir kenar çubuğu widget’ına sosyal medya simgeleri eklemeyi kolaylaştırır. Bu simgelerin Twitter profilinize ve diğer sosyal medya profillerinize bağlantıları vardır. Sitenizin ziyaretçileri daha sonra sizi en sevdikleri sosyal ağda kolayca bulabilir ve takip edebilir.

Kurulumu oldukça basit ve kolaydır. Düğme renklerini, hizalamasını ve sırasını seçme seçeneğiniz vardır.

7. Better Click to Tweet

Tweetlemek için Daha İyi Tıklayın

Better Click to Tweet, gönderilerinize ‘tweet’e tıklayın’ kutuları eklemenizi sağlayan ücretsiz bir eklentidir. WordPress blok düzenleyiciyle tamamen uyumludur.

İçeriğinizdeki belirli alıntıları vurgulamak için bu eklentiyi kullanabilirsiniz. Ziyaretçileriniz daha sonra bu alıntıyı tweetlemek için bir düğmeyi tıklayabilir.

Better Click to Tweet eklentisi ücretsizdir ancak tekliflerinizin stilini özelleştirme seçeneği yoktur. Tekliflerin görünüşünü değiştirmek için özel CSS ekleyebilir veya aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi farklı stil sunan premium eklenti için ödeme yapabilirsiniz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!