En çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenilir WordPress eğitimleri.

Yeni Başlayanlar İçin WordPress Kılavuzu

+12

Yılların Dijital Deneyimi

635

Yayınlanan İçerik

Google Başarı Hikayesi 2:Nrgrup Mantolama

Google Başarı  Hikayesi: Ankara, Samsun ve Gaziantep te mantolama, izolasyon ve dekorasyon hizmeti sunan NRGRUP Mantolama firmasına yaptığım çalışmalar doğrultusunda Google da hedeflediğimiz noktaya çok yaklaştık.

Hedefimiz: arama motorlarında “ankara mantolama” araması yapıldığında çıkan sonuçta NRGRUP Mantolama firmasına yapmış olduğum nrgrup.com web sitesinin ilk sırada olmasıydı.

Şuan ki durum: Global de SEM reklamlarından sonra armut.com ‘un ardından hemen nrgrup.com‘un web sitesi gelmektedir. Sektörel baz da baktığımızda hedefimize ulaştık.

2. sıradasınız nasıl hedefinize ulaştınız? diye soracak olursanız.

Şöyle bir cevap verebilirim armut.com gelişmiş bir hizmet ağıdır. Bizim rakiplerimizin arasında sayılmayabilir. Nrgrup.com a rakip sayılması için mantolama, izolasyon ve dekorasyon hizmeti sunan bir firma olmalıdır. Ondan dolayı hedefimize ulaşmış sayılabiliriz.

Tabi yüzeysel bakıp 2. çıkıyorsunuz derseniz sorun değil yakında armut.com u da geçeceğiz.

Google Başarı Hikayesi 2 : Nrgrup Mantolama

Nrgrup.com ile Google Başarı Hikayemiz nasıl başladı?

Limit Film Prodüksiyon’nun yöneticisi olan Abdullah Çankaya aracılığıyla nrgrup mantolama firmasının yöneticisi olan Sayın Ufuk Murat Güney ile tanıştım.

Ufuk Murat Güney ile olan görüşmemizde firmasının bir web sitesine ihtiyacı olduğunu dile getirdi.

İhtiyaçlarını dinledikten sonra kendisine özel nrgrup.com web sitesi için bir tasarım hazırladım ve Ufuk bey’e sundum. Ufuk beyle sunum esnasında görüşmemiz ve onunda istekleri doğrultusunda web sitesi tasarımında ufak tefek değişlikler yaptık. Ondan sonra Ufuk beyin onayını da almış oldum ve tasarımını yaptığım bu sitenin kodlamasına başlamaya karar verdim.

İleriye dönük düşünerek, Ufuk bey’in internetten daha fazla müşteriye hitap etmesi için WordPress alt yapısını kullanarak web siteyi kodladım.

WordPress‘in sağladığı avantajlar sayesinde çok kısa sürede arama motorlarında “Samsun Mantolama” aramalarında nrgrup.com ilk sıralarda görünmeye başladı.

Ufuk beyin işini büyüterek Ankara ya da mantolama hizmeti sunmasını istemesinden dolayı web sitesinin optimizasyonlarını tekrar ankara odaklı düzenlemek durumundan kaldım.

Ufuk beyle bu durumu konuştuk ve o da Ankarada yapılan “ankara mantolama” aramalarında ilk sırada olmak istediğini söyledi.

Bende bir yol haritası çizerek Ufuk bey’e Temel SEO Hizmetimi ve Aylık SEO Danışmalığı Hizmetimi önerdim.

Onunda kabulünden sonra SEO çalışmalarım ile yaklaşık 6 ay gibi bir zaman diliminde ankara ile aramalarda hiç sıralamaya girmeyen nrgrup.com web sitesini zirveye taşıdım. 🙂

Bir Google başarı hikayesini de gerçekleştirmiş oldum.

Sizde firmanızın tanıtımını yapmak ve google da arama sonuçlarında ilk sıralarda olmak istiyorsanız  Gpositive Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansı avantajıyla sahip olabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Bu yazı ile ilgili merak ettiğiniz birşey veya karşılaştığınız bir sorun olursa yazımın altına yorum olarak yazabilirseniz sizlere daha fazla yardımcı olabilirim.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!