En çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenilir WordPress eğitimleri.

Yeni Başlayanlar İçin WordPress Kılavuzu

+12

Yılların Dijital Deneyimi

635

Yayınlanan İçerik

Temel SEO Hizmeti

Temel SEO Hizmeti

Temel SEO hizmeti her müşterimin mutlaka incelemesini istediğim bir hizmet paketim’dir. Özellikle de dijital pazarlama alanında firmasını yeni yeni tanıtan ve tanıtmayı planlayan müşterilerim için birebir aranan kan gibidir.

Dijital pazarlama sektörüne yeni giriş yapan firmalar bu paket sayesinde oldukça hızlı, sağlıklı gelişmeler elde ediyor ve  ileriye yönelik reklam maliyetlerini azaltacak önlemler almış oluyor.

Dijital pazarlama sektöründe aktif olarak faaliyet gösteren firmalar da yeni başlayan firmalar kadar sağlık olmasa da hizmet kapsamında yapılan çalışmalar ve düzenlemeler sayesinde yeni başlayanlara yakın gelişmeler elde edebilir. Tabi ki bu hizmetin yararlılık oranı her sektöre göre farklı oranlarda olabilir.

Bu hizmet sayesinde firmanızın potansiyel müşterileri, ücretli veya ücretsiz reklamların dönüşlerinin temel yapı sistemi ile firmanıza arama motorları tarafından rakiplerinize göre ekstra puanlar kazandırır.

Dıştan baktığınız zaman şuan ufak maliyetle yapılan bu işlem sayesinde ilerleyen zamanlarda yaptığınız reklam harcamalarının daha az olmasını sağlar.

Bu hizmette %100 garanti veriyorum.

Hizmet kapsamında yapılan işler

  • Rakip Analizi
  • Site içi SEO Düzenlemesi
  • Temel Link Oluşturma
  • Temel İçerik Oluşturma

Ücretlendirme olarak bu hizmet sektörünüze ve web sitenizin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Fiyat 100 TL’den başlamaktadır.

Fiyat teklifi almak istiyorsanız şu adresteki formu doldurunuz. Fiyat teklifi alın.

Hızlı iletişim için 0 542 324 87 01 arayabilir veya Whatsapp’tan yazabilirsiniz.

Bu hizmeti bireysel olarak size sunabilirim veya kendi alanlarında uzman olan ekibimiz ile iletişime geçerek bu işlemleri daha detaylı bir şekilde Gpositive Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansı avantajıyla sahip olabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Bu hizmet ile ilgili merak ettiğiniz birşey veya karşılaştığınız bir sorun olursa yazımın altına yorum olarak yazabilirseniz sizlere daha fazla yardımcı olabilirim.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!