Maddore Ticimax Eticaret Arayüz Geliştirme

Merhabalar yine ben yine arayüz geliştirme. Blog yazılarımdan ve Ticimax Arayüz Tasarımı kampanya sayfamdan benimle iletişime geçen Maddore firmasının yetkili ajansıyla beraber maddore.com Ticimax Eticaret Arayüz Geliştirme işlemini tamamladık.

Beni takip edenleriniz biliyorsunuz genellikle kurumsal firmalara ve ajanslara Ticimax Arayüz Tasarımı ve Geliştirme desteği sağlıyorum. Önceki referanslarımı incelemek isterseniz sizin için bir listeleme yapıyorum;

Yukarıdaki e-ticaret site geliştirmeleri temel ayarlarının ve geliştirmelerini ben yaptım.

Bu e-ticaret sitelerine şimdi maddore.com da eklendi.

Maddore Çatal Bıçak Takımları üreten ve tasarlayan kurumsal bir firmadır. Artık ticimax alt yapısı ile online satış yapmaya başladılar.

Hızlı bir özet geçmem gerekirse Maddore firması ticimax ten paket satın almış. Maddore’nin yetkili ajansı ticimax ile daha deneyimli bir geliştirmeci ile çalışıp ortaya kullanıcı deneyimine dayalı satış odaklı bir e-ticaret sitesi geliştirmek istiyorlardı.

İnternetteki araştırmalarından sonra benimle iletişime geçtiler fiyatta anlaştık ve 2 aylık bir çalışma sürecinde geniş kapsamlı bir e-ticaret sistemini tamamladık.

Ticimax Eticaret Arayüz Geliştirme Desteği Özellikleri

Bu sistemin içinde onlara özel bir iki detaydan size bahsetmek istiyorum.

1- Üye Girişi / Üye Ol işlemleri pop-up ile sağlandı müşterileri ekstra yormamak için güzel bir geliştirme,

2- Masaüstü cihazlar ve mobil cihazlara özel farklı duyarlı kampanya alanları

3- Sistem Mail Bildirimleri, kurumsal yapılarına uygun sistem mailleri

4- Geliştirilebilir Mega Menü, mega menü ile ürün kategorilerini çok rahat ve esnek bir şekilde tek ekranda listeleme özelliği …v.b.

Ticimax Arayüz Tasarımı ve Geliştirme işlemler tamamen firmanızın kurumsallığını yansıtmak ve müşterilerinize ticimax’in izin verdiği dahilde olabilecek en gelişmiş kullanıcı deneyimini yaşatmaktır.

Bir referansın daha sonuna gelmiş bulunmaktayız.

E-ticaret web sitenizin satışlarını arttırmak ve firmanızın kurumsal kimliğine uygun kullanıcı deneyimine göre tasarlanmış özel web sitesine ihtiyaç duyuyorsanız hemen iletişim sayfamdaki bilgilerden yararlanıp bana ulaşmanızı öneririm.

Bu referans ile ilgili merak ettiğiniz birşey olursa yazımın altına yorum olarak yazabilirseniz sizlere daha fazla yardımcı olabilirim veya sizin de bir ticimax altyapılı bir e-ticaret siteniz var ise ücretsiz site analizinizi yapabilirim.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!