Ara
Close this search box.

En çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenilir WordPress eğitimleri.

Yeni Başlayanlar İçin WordPress Kılavuzu

12+

Yılların Dijital Deneyimi

638

Yayınlanan İçerik

Bamyum Ticimax Arayüz Tasarımı ve Kodlaması

Bamyum Ticimax Arayüz Tasarımı ve Kodlamsı; Gittigidiyor, n11 ve evidea gibi bir çok pazar yerinde mağazası bulunan Bamyum firmasının ticimax alt yapısını kullandığı e-ticaret web sitesinin arayüz tasarımını ve kodlamasını yaptım.

Melike Tatar Ticimax Arayüz Kodlaması ve SEO Çalışması yazım aracılığıyla bana ulaşan Bamyum firmasıyla anlaşmamdan sonra bamyum.com web sitesiyle ilgili çalışmalara başladım.

İlk önce rakip analizleri yapıldı, sonra kategoriler oluşturuldu ardından logo renk tonunda ve sitenin temel renk tonlarında bir seçim yaptık.

Aydınlatma sektöründe modern aydınlatma ürünleri avize, aplik, mağaza aydınlatma ekipman ve ürünlerini satan bamyum.com fimarısının ürünlerini net gösteren sade bir web sitesi tasarlandı.

Web sitesi mobil uyumlu halde kodlandı.

Arayüz tasarımı kullanıcı deneyimine ve satış odaklı bir izlenime göre kodlandı.

Bamyum Ticimax Arayüz Tasarımı ve Kodlaması

Ticimax alt yapısı kullanılarak firmaya anahtar teslim e-ticaret web sitesi teslim edildi.

Çeşitli sektörlerde birçok firmaya e-ticaret sitesini kurmaya ve satışa hazır hale getirip onlara teslim etmeye devam ediyorum.

Sizinde e-ticaret sektörüne girmeye veya var olan e-ticaret sitenizin eksiklerinin giderilmesine ihtiyacınız varsa ücretsiz site analizime başvurarak sitenizi incelemeyle başlamayı öneriyorum…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of Furkan Sağlam

Furkan Sağlam

Mavis Agency'de Dijital Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Marka yönetimi, e-ticaret çözümleri ve dijital pazarlama stratejileri konularında uzmandır. Blog yazılarında, güncel dijital trendler ve etkili pazarlama taktikleri üzerine değerli bilgiler sunmaktadır. Dijital dünyada markaların başarısına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!