fbpx

Türkiye’nin En Güncel WordPress Bloğu

Melike Tatar Ticimax Arayüz Kodlaması ve SEO Çalışması

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

İstanbul’da ve Samsun’da bayan giyim sektöründe mağazaları bulunan Melike Tatar‘ın web sitesinin arayüz tasarımı, arayüz kodlaması ve SEO çalışmalarını G Positive Dijital Pazarlama ekibi olarak yaptık.

Melike Tatar bayan giyim sektöründe tesettürlü bayanlara özel ürünleriyle gün geçtikçe bayanların kalbini fethediyor. Biz de Melike Tatar markasının dijital hayatında başarılı adımlar ile devam etmesi için gerekli çalışmaları yaptık.

Melike Hanım web sitesinin hızlıca satışa hazır hale getirilmesi istediği için öncelikle hazır e-ticaret yazılımlarını inceledik ve Melike Hanım’a bu yazılımların avantajlarını ve dezavantajlarını anlattık. Melike Hanım hazır e-ticaret yazılımlarından ticimax markasının yazılımını tercih etti.

Bayisi olduğumuz ticimax e-ticaret yazılımını meliketatar.com alan adına kurulumunu gerçekleştirdik.

Sonra tesettür giyim sektöründeki rakiplerini inceledik ve Temel SEO yapılarını oluşturduk ardından arayüz tasarımı yapıldı ve ticimax eticaret yazılımına yapılan tasarım kodlandı. Eklenen ürünler SEO çalışması yapılarak eklendi.

Meliketatar.com sitesinden artık online alışveriş maceralarına start vermiş olduk.

Bayanlar tesettür giyim, elbise, kazak ve ayakkabı gibi giyim ihtiyaçlarınız için meliketatar.com’a bir göz atmanızı öneririm.

Bir referansın daha sonun gelmiş bulunmaktayız.

Sizde firmanızın tanıtımını yapmak ve google da arama sonuçlarında ilk sıralarda olmak istiyorsanız  Gpositive Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansı avantajıyla sahip olabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Bu yazı ile ilgili merak ettiğiniz birşey veya karşılaştığınız bir sorun olursa yazımın altına yorum olarak yazabilirseniz sizlere daha fazla yardımcı olabilirim.

 

Melike Tatar Ticimax Arayüz Kodlaması ve SEO Çalışması

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ücretsiz WordPress Eklenti Rehberi

Her blogger ve wordpress geliştiricilerin sahip olması gereken
Wordpress eklenti rehberine ücretsiz erişin!

* En son yazıları ve güncellemeleri takip etmek için abone olun!