Arayüz TasarımıE-ticaret

Benkahve Eticaret Ticimax Arayüz Tasarımı

İstanbul Moda da 3.dalga kahve akımının en iyi mekanlarından Ben Coffee Roasters‘ın e-ticaret arayüzünü tasarladım. Benkahve eticaret ticimax arayüz tasarımını benkahve.com sayfasından inceleyebilirsiniz.

Önceki referanslarımdan Melike Tatar Ticimax Arayüz Kodlaması ve SEO çalışması paylaşımım aracılığıyla benim ile iletişime geçen Ben Coffee Roasters ın sahibi Robert Ben ile tanışmamızdan sonra arayüz tasarımı ve kodlamasına başladım.

Modern, soft ve sade bir arayüz tasarımı isteyen Robert Bey’in isteği doğrultusunda Ticimax e-ticaret alt yapısı kullanılarak onlara özel bir arayüz tasarımı yapılıp kodlandı.

Satış odaklı kullanıcı deneyimine göre arayüz tasarımı kodlanmıştır.

Masaüstü ve Mobil cihazlar için tasarım yapılmıştır. Ortaya çok güzel bir web sitesi çıktı. Kahve içmeyi seviyorsanız benkahve.com da özel kahveleri denemenizi öneriyorum.

Sizde e-ticaret dünyasına giriş yapmayı düşünüyorsanız sağlıklı ve planlı adımlar atmalısınız.

Elinizde bir ürün mevcut ise o ürünü e-ticaret ortamında satmayı düşünüyorsanız öncelikle şu adımları detaylı bir şekilde ele almalısınız.

  • Rakip Analizi,
  • Ürün Fiyat Piyasa Analizi,
  • En Uygun E-ticaret Sistemi Seçimi,
  • Yeterli Eleman ve Dijital Danışman,
  • Reklam Bütçe Planlaması,
  • İş Planı Belirlenmesi
  • Aylık Durum Analiz ve Raporlama

E-ticaret dünyasına bir şekilde giriş yapmış belirli bir müşteri kitleniz olabilir. Bu müşteri kitlesini arttırmak ve satışlarınızı da yükseltmek için mutlaka aylık web sitenizin ve dijital varlığınızın incelemesini yapmanız gerekmektedir.

Bir referansın daha sonuna gelmiş bulunmaktayız.

E-ticaret web sitenizin satışlarını arttırmak ve firmanızın kurumsal kimliğine uygun kullanıcı deneyimine göre tasarlanmış özel web sitesine ihtiyaç duyuyorsanız hemen iletişim sayfamdaki bilgilerden yararlanıp bana ulaşmanızı öneririm.

Bu yazı ile ilgili merak ettiğiniz birşey veya karşılaştığınız bir sorun olursa yazımın altına yorum olarak yazabilirseniz sizlere daha fazla yardımcı olabilirim.

Furkan Sağlam

Furkan Sağlam, dijital pazarlama alanında firmalara Dijital Yönetici hizmeti sunuyorum. Özel olarak web sitelerine arayüz tasarımları arkaplan da yazılımsal ve SEO teknikleri kısaca dijital ihtiyaçlarında yardımcı oluyorum.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.