Affiliate Marketing için En İyi 25 WordPress Temaları

Bağlı kuruluş pazarlaması için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz? Çoğu WordPress teması, blog oluşturma veya bağlı kuruluş pazarlama web siteleri için mükemmel temayı seçmeyi zorlaştıran işletmeler için tasarlanmıştır. Bu yazıda, satış ortaklığı pazarlaması için en iyi WordPress temalarından bazılarını göstereceğiz.

WordPress ile Affiliate Pazarlama Web Sitesi Oluşturma

WordPress, bir web sitesi oluşturmak için mükemmel bir platformdur . Birçok bağlı kuruluş pazarlamacıları WordPress kullanıyor, çünkü özellik eklemek ve kişiselleştirmek kolay.

Öncelikle, doğru platformu kullandığınızdan emin olmanız gerekir. Bir kendi kendine barındırılan WordPress.org sitesi size, web sitenizdeki tüm WordPress özelliklerini kullanmak için özgürlük verir.

Daha sonra bir WordPress barındırma hesabına ve bir etki alanı adına ihtiyacınız olacak .

Bluehost kullanmanızı öneririz . Dünyadaki en büyük hosting firmalarından ve resmi bir WordPress hosting ortağıdır. Kullanıcılarımıza % 65 indirim + ücretsiz bir alan adı veriyorlar.

Barındırma için kaydolduktan sonra şimdi WordPress’i yüklemeye hazırsınız . Bir WordPress blogunu nasıl başlatacağınızla ilgili adım adım kılavuzumdaki talimatları uygulayın; kısa sürede çalışmaya başlayacaksınız.

WordPress’i kurduktan sonra, bir WordPress teması seçmenin zamanı geldi. Aşağıdaki uzman seçimimizden bir tema seçin.

Temayı yüklemek için yardıma mı ihtiyacınız var? WordPress temasının nasıl kurulacağına ilişkin başlangıç ​​kılavuzumuza bakın .

Bunu söyledikten sonra, bağlı kuruluş pazarlaması için en iyi WordPress temalarından bazılarına göz atalım. Bu liste hem ücretli hem de ücretsiz temalar içeriyor ve hepsi mobil olarak yanıt veriyor.

1. GeoDeo

GeoDeo

GeoDeo, özellikle fırsatlar ve bağlı kuruluş pazarlama web siteleri için oluşturulmuş bir WordPress temasıdır. Anlaşmaları ve kuponları yönetmek için eksiksiz bir sistem içerir. Ayrıca WooCommerce, MyCred ve ortak pazarlamacılar tarafından yaygın olarak kullanılan diğer popüler eklentilerle de tam olarak uyumlu.

Bir ile gemileri sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisi. WPML kullanarak çok dilli web siteleri oluşturmak için kullanılabilir ve ayrıca sağdan sola dilleri için destek içerir. Tema kurulumu kolaydır ve her şeyi ayarlamak için kendi tema seçenekleri paneline sahiptir.

2. Clipper

Clipper

Clipper, ortak pazarlamacılar için bir WordPress kupon temasıdır. Kuponlarınızı ve fırsatlarınızı yönetmek için güçlü bir yerleşik sisteme sahiptir. Aynı zamanda bağlantı gizleme ve izleme, sınırsız kupon mağazası, kupon gönderme formu ve diğer birçok faydalı özellik içerir.

Clipper beş renk şemasında gelir ve birkaç dilde çevirileri vardır. Kurulumu kolaydır ve çoğu özellik kutunun dışında çalışır, böylece yalnızca kupon ve fırsat eklemeye başlayabilirsiniz. Ayrıntılı talimatlar için, WordPress’te nasıl kupon sitesi oluşturmanın kolaylığına ilişkin kılavuzumuza bakın .

3. Binder Pro

Bağlayıcı Pro

Binder Pro, dergi düzenine sahip şık bir WordPress temasıdır. Para kazanma için bağlı kuruluş pazarlamasını kullanan, içerik açısından zengin web siteleri için uygundur . Kendi düzenlerinizi oluşturmak için farklı modülleri basitçe sürükleyip bırakmanıza izin veren tasarımda modüler bir yaklaşım kullanır.

Bir demo içerik yükleyicisi ve web siteniz için başlangıç ​​noktası olarak kullanabileceğiniz 7 hazır web sitesi elde edersiniz. Bu WooCommerce hazır ve çok dilli web sitelerinde de kullanılabilir.

4. Echo

Eko

Eko, zengin içerikli bağlı kuruluş pazarlama web siteleri için cesur bir WordPress dergisi temasıdır. Ana sayfada , sitenizin çarpıcı görsel sunumunu sağlayan görüntüleri kullanan bir duvar ızgarası düzeni bulunur .

Reklamları, anlaşmaları ve kuponları görüntülemek için özel alanlar içerir. Makale sayfalarında iki, üç veya tek bir sütun düzeni olabilir. Diğer özelliklerin yanı sıra, güzel bir kaydırıcıya, mega menüye, galeri şablonuna ve birçok özel widget’a sahip.

5. Atomic

atomik

Bağlı kuruluş pazarlama siteniz için zarif fakat güçlü bir temaya ihtiyacınız varsa, Atomic’i inceleyin. Güzel tipografi, muhteşem görüntü ve dağınıklığı olmayan kurulum ile çok amaçlı bir WordPress teması.

Atomic, WooCommerce’a hazır ve portföy, personel profilleri, galeriler ve referanslar eklemek için çeşitli bölümler içeriyor. Güzel ve tamamen özelleştirilebilir bir başlık ve hızlı kurulum için başlangıç ​​kılavuzu ile birlikte geliyor.

6. Everly

Everly

Everly, içerik bakımından zengin bağlı kuruluş web siteleri için ideal olan sofistike bir WordPress temasıdır. İçeriğinizi ve görüntülerinizi öne çıkaran geniş, minimalist bir tasarıma sahiptir. Buna 4 ana sayfa ve blog düzeni, posta şablonları, fotoğraf galerileri ve simge yazı tipleri dahildir.

Özelleştiriciyi kullanarak tema renklerini değiştirebilir ve benzersiz bir şekilde kendinize ait yapabilirsiniz. İçeride ayrıca bir kaydırıcı eklenti , sosyal medya entegrasyonu, özel reklam blokları ve çok daha fazlasını bulacaksınız .

7. Games Zone

Oyunlar Bölgesi

Adından da anlaşılacağı gibi, Games Zone oyun değerlendirmeleri web sitesi için bir WordPress teması. Video oyun alanındaki bağlı pazarlamacılar için idealdir. Oyun incelemelerini kolayca eklemenizi sağlayan bir değerlendirme bölümü içerir. Ayrıca, reklamları görüntülemek için birden fazla noktaya sahiptir.

Bu tema farklı sayfa düzenleri, birkaç özel widget ve sınırsız renk seçeneği ile birlikte geliyor. İçeride ayrıca özel kenar çubukları, referanslar, tek tıklamayla demo yükleyici, kısa kodlar ve kolay bir tema seçenekleri paneli bulacaksınız.

8. Smart Passive Income

Akıllı Pasif Gelir

Akıllı Pasif Gelir bağlı kuruluş pazarlamacılar ve girişimciler için bir WordPress iş temasıdır. Bu WooCommerce hazır tema, Genesis tema çerçevesinin en sağlam temelinin üzerine inşa edilmiştir .

Web sitenizi hızlı bir şekilde kurmanıza yardımcı olacak kullanımı kolay tema seçenekleri paneline sahiptir. Tema özelleştiriciyi kullanarak canlı önizlemeyle temanızın renklerini, arka planını ve görünümünü değiştirebilirsiniz. Markanıza uyacak şekilde özelleştirebileceğiniz 8 widget hazır alanı içerir.

9. Baseline

Temel

Baseline, zengin içerikli bağlı kuruluş pazarlama web siteleri için bir dergi tarzı WordPress temasıdır. İçeriğinizi daha ilgi çekici hale getirmek için güzel tipografi ve resimlerin muhteşem görüntüsüne odaklanır.

Taban çizgisi güzel bir başlık kategori menüsü, özellikli içerik kaydırıcısını, çoklu düzen seçeneklerini ve sonsuz kaydırmayı içerir. Kurulumu kolaydır ve temayı hızlı bir şekilde kurmanıza yardımcı olmak için bir başlangıç ​​sayfası içerir.

10. Wrap

Bir şal

Wrap, birçok video içeriğine sahip bağlı kuruluş pazarlama siteleri için tasarlanmış bir WordPress dergisidir. Üç ana sayfa düzeni, birkaç içerik bulma özelliği ve güzel bir medya yürütme açılır penceresi içerir.

Wrap 4 yaratıcı başlık stiline, özellikli içerik karuseline, sosyal medya entegrasyonuna ve görsel sayfa oluşturucusuna sahiptir. Klasik veya tam genişlikte video gönderileri için birden fazla yayın düzenine sahiptir. Ayrıca , kullanıcılarınızın size yeni fikirler ve videolar göndermelerine olanak tanıyan bir video gönderme ve iletişim formları içerir .

11. Brittany

Brittany

Brittany, bağlı kuruluş pazarlama endüstrisinde kişisel bir marka oluşturmak için uygun olan bir WordPress blog temasıdır. Ana sayfasının başında bir giriş bölümü ve ardından blog gönderileri, portföy veya istediğiniz herhangi bir şey gibi en önemli içeriğiniz sunulur.

Farklı sayfalar için çeşitli düzen seçenekleri ve şablonları vardır. Ayrıca, web sitenize sosyal medya entegrasyonu ve içerik bulma özellikleri eklemek için birden fazla özel widget alacaksınız.

12. Locales

Yerel Ayarlar

Yerel ayarlar, kolayca yerel işletme dizini oluşturmanıza olanak sağlayan bir WordPress dizini temasıdır. Etkinliklerdeki ve PR endüstrilerindeki bağlı pazarlamacılar için mükemmel bir eşleşmedir. Tam dizin yönetimi bölümü ve kullanıcılarınız tarafından gönderilen içeriği kolayca kabul etmenizi sağlayan bir kullanıcı gönderme formu ile birlikte gelir .

Yerel ayarda, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olmak için tek bir tıklama demosu yüklenmiştir. Gerekirse kendi sayfa düzenlerinizi oluşturmak için bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisi de alırsınız.

13. Ultra

Ultra

Ultra, dahili bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucusuyla güçlü, çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Kendi web sitenizi oluşturmak için başlangıç ​​noktası olarak kullanabileceğiniz düzinelerce yerleşik tasarım, düzen ve şablonla birlikte gelir .

Ultra paralaks kaydırma, animasyonlar, sayıcılar, Google haritalar, kaymak ve daha fazlası gibi harika özelliklerle doludur. Tamamen özelleştirilebilir ve kullanımı kolay seçenekler panelinden renkleri, logosu, arka planı değiştirebilirsiniz. Entegre sayfa oluşturucusuyla, istediğiniz zaman güzel sayfa düzenleri oluşturabilirsiniz.

14. Compass

Pusula

Pusula blog, haber veya dergi siteleri için zarif bir WordPress temasıdır. Özellikli içerik kaydırıcısını , dinamik ana sayfa oluşturucuyu, özellikli kategorileri ve 1 tıklamalı bir demo içerik yükleyicisini içeren oldukça özelleştirilebilir bir ana sayfa içerir .

Compass, dahili bir haber haberi, çoklu sayfa şablonları, özel renkler, yazı tipleri, özel logo ve arka plana sahiptir. Ayrıca birden fazla widget hazır alana sahip çeşitli içerik keşif ve sosyal medya widget’larına sahiptir.

15. Hugo

Hugo

Hugo, bir WooCommerce hazır WordPress çok amaçlı temasıdır. Satışları ve dönüşümleri artırmak için tasarlanan ürün, en önemli içeriğinizin ardından en üstte kaydırıcı bulunan güzel bir ana sayfa düzeniyle birlikte gelir.

Ana sayfa düzeni tamamen widgetize edilmiştir, böylece ayarlamak için içerik widget’lerini sürükleyip bırakabilirsiniz. Hugo, mağaza öğelerini, içeriği, sosyal düğmeleri, ürün kategorilerini ve daha fazlasını sergilemek için çeşitli özel araçlara sahiptir.

16. Float

şamandıra

Bağlı kuruluş pazarlama kampanyalarınız için güzel bir açılış sayfası temasına mı ihtiyacınız var? Float’ı kontrol et. Çarpıcı paralaks kayan efektleri, paralaks kaydırma ve entegre bir sayfa oluşturucu özellikleri. Hızlı şekilde ilgi çekici açılış sayfaları oluşturmanıza olanak sağlar.

Ayrıca hızlı bir şekilde başlangıç ​​noktası olarak yükleyebileceğiniz ve kullanabileceğiniz çeşitli demolar kullanıma hazırdır. Float yerleşik bir sosyal medya entegrasyonuna, özel arka planlara, sınırsız renklere, özel widget’lara ve çok daha fazlasına sahiptir.

17. Alpha

Alfa

Alpha, zengin içerikli bağlı kuruluş pazarlama siteleri için bir başka harika WordPress temasıdır. Bir dergi veya haber sitesi için iki farklı mizanpajla birlikte gelir.

Diğer özelliklerin yanı sıra, son dakika haberleri, özel sayfa şablonları ve özel bir kaydırıcıya sahiptir. İçeride ayrıca sosyal medya, içerik keşfi ve reklamlar için çeşitli araçlar bulacaksınız.

18. Hestia

Hestia

Hestia, bağlı bir pazarlama web sitesi oluşturmak için güçlü özelliklere sahip ücretsiz bir WordPress temasıdır. Web sitenize referanslar, hizmetler ve ana sayfa bölümleri ekleyen bir tamamlayıcı eklentinin yardımıyla kolay tema kurulumunu içerir.

Popüler ücretsiz sayfa oluşturucu eklentileriyle kullanılmaya hazırdır ve ayrıca WooCommerce’i kutudan çıkarmayı da destekler. Hestia’nın canlı tema özelleştiriciyi kullanarak kurulumu kolaydır.

19. Suarez

Suarez

Fotoğraflar bağlı kuruluş pazarlama sitenizin ana temasıysa, Suarez’i inceleyin. Metinleri ve diğer içerik türlerini göz ardı etmemekle birlikte fotoğraflarınızın pop-up yapmasını sağlayan harika bir tasarıma sahip bir WordPress fotoğraf blog temasıdır.

Birkaç esnek özelleştirme seçeneğine ve bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucusuna sahiptir. İçeride ayrıca güzel CSS animasyonları, Google Fonts ve özelleştirilebilir bir kaydırıcı bulacaksınız. Suarez canlı tema kişiselleştirici desteği ile kurmak kolaydır.

20. Neto

Neto

Neto, tam WooCommerce desteğiyle son derece özelleştirilebilir bir WordPress e-ticaret temasıdır. Tüm popüler sayfa oluşturucu eklentileriyle birlikte çalışır ve bağlı kuruluş mağazanız için sınırsız şablonlar oluşturmak için güçlü kısa kodlar ve widget’larla birlikte gelir.

Daha kolay kurulum için, kurulum sürecinde sizi yönlendiren güçlü bir tema seçenekleri paneli içerir. Neto, canlı tema özelleştiricisiyle kullanmak için geniş seçeneklere sahiptir. Ayrıca genişletilmiş ürün açıklamaları, ürün şablonları, blog şablonları, çoklu sosyal medya ve içerik bulma özel widget’ları gibi özellikler sunar.

21. Lenscap

Lens kapağı

Lenscap, bağlı pazarlamacılar için mükemmel bir e-Ticarete hazır WordPress dergisi temasıdır. Muhteşem tipografi ile zarif bir düzen sunuyor. Ana sayfasında, son derece özelleştirilebilir bir özellikli içerik atlıkarınca içerir.

Lenscap ayrıca videolarınız ve fotoğraflarınız için çekici bir açılır kutu açılır ekranıyla birlikte gelir. Birden fazla renk şeması içerir ve ayrıca kendinizinkini de oluşturabilirsiniz. Sizi tüm süreç boyunca yönlendiren kullanışlı bir kurulum kılavuzuyla kurulum hızlı ve kolaydır.

22. İndigo

çivit

Indigo, her türlü bağlı kuruluş pazarlama sitesi için ideal olan çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Gereksinimlerinize göre benzersiz düzenler oluşturmanıza olanak sağlayan sürükle ve bırak modülleriyle birlikte gelir.

Indigo ayrıca, demo içeriği ve başlangıç ​​noktası olarak kullanabileceğiniz hazır web siteleri de içerir. Ayrıca birden fazla şablon, galeri, kaydırıcı, başlık stili ve sınırsız kenar çubuğu sunar.

23. Areview

aReview

aReview, inceleme web sitesi ve bağlı kuruluş pazarlamacılar için özel olarak tasarlanmış ücretsiz bir WordPress temasıdır. Aktivasyon üzerine, tema inceleme işlevselliği eklemek için ücretsiz eklentiler kurmanızı önerecektir.

Tema web sitesinde ayrıca her türlü inceleme sitesini kurmanıza olanak sağlayan adım adım kurulum yönergeleri bulunmaktadır. Aynı zamanda güçlü bir özellikli içerik karusel, özel arka plan, yazar bio kutusu ve Google Fonts ile birlikte geliyor.

24. Dorsa

Dorsa

Dorsa, dergi, haber ve video web siteleri için uygun çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Kullanıcıların en önemli içeriğinize dikkatini çekmek için küçük resimleri kullanan güzel bir ızgara düzeniyle birlikte gelir.

Video küçük resim eklentilerini destekler ve tam WooCommerce desteği ile birlikte gelir. Yerleşik yazı beğenme ve yazı görüntüleme sayacını içerir ve birden fazla yazı stiline, başlık stiline ve özelleştirilebilir bir kaydırıcıya sahiptir.

25. Nayma

Nayma

Nayma, bağlı kuruluş pazarlamacıları için güçlü ve özelleştirilebilir bir temadır. Hızlı bir şekilde başlamanız için 8 hazır web sitesi ve 1 tıklamayla demo içerik yükleyici ile birlikte gelir. Kendi dinamik düzenlerinizi oluşturmak için sayfalarınıza sürükleyip bırakabileceğiniz birkaç içerik modülü içerir.

Fiyat tablolarınız, karuseller, sürgü, referanslar, portföy, hizmetler ve çok daha fazlası için modüller var. Tüm popüler WordPress eklentileri ile çalışır ve tam WooCommerce desteği ile birlikte gelir.

Bu makalenin, web siteniz için en iyi bağlı kuruluş pazarlama WordPress temasını bulmanıza yardımcı olduğunu umuyoruz. Ayrıca , WordPress için en iyi bağlı kuruluş pazarlama araçları ve eklentileri listemizi de görmek isteyebilirsiniz .

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz .

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!