21 e-Kitap Satmak için En İyi WordPress Temaları

E-kitap satmak için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz?

Dijital ürünleri tanıtmak ve satmak için tasarlanmış düzinelerce WordPress teması vardır. Tasarım ve özellikler için gereksinimlerinize uyan profesyonel bir temayı kolayca seçebilirsiniz.

Bu makalede, kullanabileceğiniz e-kitap satmak için en iyi WordPress temalarından bazılarını paylaşacağız.

1. Astra

Astra

Astra, bir web sitesi oluşturmak ve çevrimiçi e-kitap satmak için en iyi WordPress çok amaçlı temasıdır. Kitap mağazanızı hızlı bir şekilde kurmanız için birkaç yerleşik şablonla birlikte gelir.

Tema, renk seçenekleri, özel arka planlar, güzel yazı tipleri ve başlık seçenekleri sunar. Blog sayfası, alışveriş sepeti sayfası ve ödeme sayfası dahil olmak üzere sayfa şablonları için hızlı düzen ayarlarına sahiptir.

2. OceanWP

OceanWP

OceanWP, premium benzeri özelliklere sahip harika bir ücretsiz temadır. Bu süper esnek WordPress teması, hızlı sayfa yükleme süresi, mobil uyumlu düzenler ve çok dilli dil desteği ile birlikte gelir.

Modern bir ana sayfa düzeni oluşturmak için gelişmiş seçenekler içerir. Ayrıca, Beaver Builder gibi tüm popüler sayfa oluşturucu eklentileriyle de çalışır, böylece kendi düzenlerinizi de oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, OceanWP akılda iyi SEO (arama motoru optimizasyonu) ile oluşturulmuştur. Ayrıca, Ocean Extra eklentilerini kullanarak sosyal simgeler ve bir MailChimp widget’ı gibi ekstra widget’ları kolayca ekleyebilirsiniz.

3. Divi

Divi

Divi, modern bir WordPress çok amaçlı temasıdır. E-kitap satış sitenizi hızlı bir şekilde başlatmak için kullanabileceğiniz yüzlerce hazır şablonla doludur.

Bu şablonlar ve Divi oluşturucunun sürükle ve bırak arayüzü, profesyonel bir web sitesi tasarlamayı kolaylaştırır. Profesyonel bir e-posta adresi de kullandığınızdan emin olun.

Divi’nin yerleşik öğeleri vardır. modülleri ve web sitenizin nasıl göründüğüne ince ayar yapmak için özelleştirme seçenekleri. Ayrıca, kolay tema seçenekleri paneliyle değişikliklerinizi geri alabilir, yineleyebilir veya revize edebilirsiniz. Sosyal medya simge bağlantıları eklemek de kolaydır.

4. Author Pro

Author Pro

Author Pro, kitap yazarları için klasik bir WordPress e-kitap satış temasıdır. Genesis Çerçevesi üzerine inşa edilmiştir ve onu güçlü ve sağlam kılar.

Author Pro, öne çıkan kitapları ana sayfada göz alıcı bir şekilde görüntülemenizi sağlar. Kitaplarınızı çevrimiçi satmak için e-ticaret özelliklerini temaya tam olarak entegre edebilirsiniz.

StudioPress artık en popüler yönetilen WordPress barındırma şirketi olan WP Engine’in bir parçası. Web sitenizi oluşturmak için WP Engine barındırma hizmetine kaydolduğunuzda bu temayı ve diğer 35 StudioPress temasının tümünü alabilirsiniz.

5. Ultra

Ultra

Ultra, tonlarca esnek düzen seçeneğine sahip profesyonel bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Web sitenizi başlatmak için 1 tıklamayla yükleyebileceğiniz birkaç hazır şablonla birlikte gelir. Ardından, çevrimiçi kitabeviniz için demo içeriğini kendinizinkiyle değiştirmeniz yeterlidir.

Ultra ayrıca, özel sayfa şablonları ve açılış sayfaları oluşturmak için yerleşik bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu sunar.

6. Binder Pro

Binder Pro

Binder Pro, yayıncılar, e-ticaret web siteleri ve kitap satışı için ideal bir WordPress temasıdır. Farklı nişler ve sektörler için hazır şablonlar içeren dergi tarzı bir temadır.

Binder Pro, tasarım için modüler bir yaklaşım benimser ve anında sayfalar oluşturmanıza izin verir. Fiyatlandırma tabloları, kaydırıcılar, iletişim formu, birden çok başlık ve kolay bir özelleştirme paneli vardır.

7. Ecommerce Fashion

Ecommerce Fashion

E-ticaret Modası, moda veya yaşam tarzıyla ilgili e-kitaplar satmak isteyen blog yazarları için ideal olan klasik bir WordPress temasıdır. Tek tıklamayla kullanışlı bölümler eklemenizi sağlayan sürükle ve bırak ana sayfa düzenine sahiptir.

Tema özellikleri arasında tam genişlikte bir başlık resmi, ürün incelemeleri, en son ürün widget’ı, son gönderiler ve güzel blog bölümü bulunur. Web sitenizi hızlı bir şekilde kurmanıza izin veren basit ve güçlü bir özel tema seçenekleri paneline sahiptir.

8. Montblanc

Montblanc

Montblanc, olası satışları artırmak ve satışları artırmak için tasarlanmış modern bir WordPress temasıdır. Blog, ana sayfa ve mağaza önü için 5 düzende gelir.

Montblanc, alışveriş sepeti açılır penceresi, oturum açma ve kullanıcı kaydı için birden çok pencere öğesi içerir. Hatta kullanıcıların e-kitaplarını sanal bir kitap rafı gibi sorunsuz bir şekilde yönetmeleri ve indirmeleri için bir hesap sayfası bile vardır. Bu, onu herhangi bir yayınevi için harika bir seçim yapar.

9. Hestia Pro

Hestia Pro

Hestia Pro, birden çok başlangıç ​​sitesi ve sayfa şablonuyla birlikte gelen tek sayfalık bir WordPress temasıdır. Visual Composer ve WPBakery gibi sayfa oluşturucuları destekler. Bu, özel açılış sayfalarını kolayca tasarlayabileceğiniz anlamına gelir.

Tema, sitenizin işlevselliğini genişletmek için popüler WordPress eklentileriyle çalışır. Ayrıca, e-kitaplarınızı çevrimiçi satmak için Easy Digital Downloads ile entegre edebilirsiniz.

10. Noto

Noto

Noto, yazarlar ve dijital kitap satıcıları için ücretsiz bir WordPress temasıdır. Birden çok renk, hareket efekti ve daha fazlasını içeren yaratıcı bir şablon sunar.

Noto ile girişinizi web sitenizin üst katında görüntüleyebilirsiniz. Diğer önemli özellikler arasında haber bülteni kayıt formu widget’ı, RTL dil desteği, çok sütunlu düzen ve öne çıkan görüntüler bulunur.

11. Narcos

Narcos

Narcos, e-kitap satmak için şık bir WordPress temasıdır. Paralaks arka plan efektleri, ilgi çekici ürün sayfaları ve modern bir vitrin sayfası ile güzel tasarlanmış, çok amaçlı bir WordPress teması.

Ekip üyeleri, referanslar, kaydırıcılar, bize ulaşın formu, Google Haritalar ve daha fazlasını eklemek için ana sayfa bölümleri içerir. Hız ve performans için son derece optimize edilmiştir.

12. No Sidebar Pro

No Sidebar Pro

No Sidebar Pro, güzel yazı tipleri ve açık renkler içeren birinci sınıf bir WordPress temasıdır. Size çok fazla kontrol sağladığı için harika bir e-kitap WordPress teması oluşturur.

Özel sayfa şablonlarıyla, satışlarınızı en üst düzeye çıkarmak için bir e-kitap satış açılış sayfası oluşturabilirsiniz. Tema, WPML gibi bir eklenti kullanarak sitenizi herhangi bir dile dönüştürmeye hazırdır.

13. Convert

Convert

Convert, e-kitap satmak için minimalist bir WordPress temasıdır. Güzel bir düzene sahiptir ve sınırsız renk seçenekleriyle kullanımı kolay bir sürükle ve bırak ana sayfasıyla birlikte gelir.

Portföy, kariyerler, etkinlikler, referanslar ve daha fazlası için özel gönderi türleri içerir. Çok sütunlu düzen ile sitenize daha fazla içerik ve görsel sığdırmak daha kolaydır.

14. Neve

Neve

Neve, her tür web sitesi için mükemmel bir çok amaçlı WordPress temasıdır. Bir e-kitap satış mağazası oluşturmak için sorunsuz WooCommerce entegrasyonu ile birlikte gelir.

Tema, tonlarca üstbilgi ve altbilgi düzeni, renk seçenekleri, özel arka planlar ve daha fazlasıyla çok özelleştirilebilir. Ayrıca, çevrimiçi e-kitap mağazanızı birkaç dakika içinde başlatmak için yerleşik başlangıç ​​siteleriyle birlikte gelir. Tüm standart WordPress eklentileriyle tamamen uyumludur, böylece sitenize mega menü gibi şeyler ekleyebilirsiniz.

15. Shoppe

Shoppe

Shoppe, çevrimiçi mağazalar için tasarlanmış bir WordPress e-ticaret temasıdır. Size hızlı bir başlangıç ​​sağlamak için 3 demo ve 1 tıklamayla yükleyici ile birlikte gelir.

14 başlık stili, 9 arşiv düzeni, 6 alt bilgi stili ve birçok özel widget içeren yerleşik bir sürükle ve bırak oluşturucuya sahiptir. Ayrıca bir ürün kaydırıcısı, hızlı görünüm ve ayrıntılı ürün sayfaları içeren seçeneklerle WooCommerce hazır. Bunlar, sitenizi ziyaret eden kitapseverlere daha fazla kitap satmanıza yardımcı olur.

16. Balance

Balance

Balance, müşterilerinizi etkilemek için tasarlanmış, zengin özelliklere sahip bir WordPress temasıdır. Harekete geçirici mesaj düğmeli bir karşılama bölümü, ardından öne çıkan ürünleriniz veya aşağıdaki ızgara düzeninde kitap önizlemeleri bulunur.

Widget’lı bir ana sayfa düzeni ile birlikte gelir ve tüm tema seçenekleri, canlı tema özelleştiricisinde mevcuttur. Genel tema ayarları için bir tema seçenekleri paneli de vardır.

17. Integral

Integral

Integral, e-kitap satmak için kullanabileceğiniz harika bir ücretsiz WordPress temasıdır. E-ticaret entegrasyonuna sahip tek sayfalık bir WordPress temasıdır.

Ana sayfa, harekete geçirici mesaj düğmeleriyle birlikte tam genişlikte bir başlık resmi sunar. Bunun altına portföy, ürünler, blog gönderileri ve daha fazlası dahil olmak üzere farklı bölümler ekleyebilirsiniz.

18. Daylight

Daylight

Daylight, işletme web siteleri için modern bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Tam WooCommerce desteği ile birlikte gelir, böylece e-kitap veya yazılım, müzik veya uygulamalar gibi diğer dijital ürünleri satmak için kullanabilirsiniz. WooCommerce ile PayPal, Stripe, Authorize.NET ve daha fazlası aracılığıyla ödeme alabilirsiniz.

2 ana sayfa tasarımı, 10 sayfa şablonu, çoklu portföy şablonları, Google Yazı Tipleri ve kısa kodlar içerir.

19. Safreen

Safreen

Safreen, e-kitapları çevrimiçi satmak için tasarlanmış ücretsiz bir WordPress temasıdır. Büyük bir tam ekran başlığa sahip düz bir düzen tasarımıyla ve ardından bir ızgara düzeni ile birlikte gelir.

Özelleştirme için Elementor Pro gibi favori sürükle ve bırak sayfa oluşturucunuzla bütünleşir. Renkleri değiştirmek ve ana sayfa bölümlerini yeniden düzenlemek için WordPress canlı özelleştiriciyi de kullanabilirsiniz.

20. Float

Float

Float, her tür web sitesi için yeniden kullanabileceğiniz renkli bir WordPress temasıdır. Tonlarca şablon, başlık ve kenar çubuğu stilleri ve yerleşik Themify sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

Ayrıca, web sitenizi hızlı bir şekilde kurmak için özel bir tema ayarları sayfası, canlı özelleştirici desteği ve 1 tıklamayla demo içerik yükleyici içerir. Duyarlı tasarım kullanır, bu nedenle tüm cihazlarda ve ekran boyutlarında harika görünür.

21. Academy Pro

Academy Pro

Academy Pro, zarif bir WordPress eğitim ve çevrimiçi kurs temasıdır. Kullanıcıların sitenizden kitap okumaya veya kitap satın almaya kaydolmaları için yerleşik bir üyelik sistemi ile birlikte gelir.

Academy Pro, kitaplarınızı, kurslarınızı ve eğitim içeriğinizi tanıtmak için video yerleştirmelerini destekler. Tam e-ticaret desteği ile kitap mağazanızı kurabilir ve çevrimiçi e-kitap satabilirsiniz.

Bu makalenin, e-kitap satmak için en iyi WordPress temasını bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Sitenizi daha da ileri götürmek ve daha fazla e-kitap satmanıza yardımcı olmak için en iyi WordPress eklentileri listemize de göz atmak isteyebilirsiniz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!