En çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenilir WordPress eğitimleri.

Yeni Başlayanlar İçin WordPress Kılavuzu

+12

Yılların Dijital Deneyimi

635

Yayınlanan İçerik

2021’de En İyi 7 Web Push Bildirim Yazılımı (Karşılaştırıldı)

Anlık Bildirimler Neden Güçlü Bir Pazarlama Aracıdır?

Push bildirimleri, web sitenizden ayrıldıktan sonra ziyaretçilerin ilgisini çekmenize ve tutmanıza olanak tanır.

Kullanıcılara hedeflenmiş kişiselleştirilmiş mesajlar gönderebilir ve web sitenize geri getirebilirsiniz. Bu, blog gönderisi bildirimleri, ürün duyuruları, terk edilmiş alışveriş sepeti hatırlatıcıları ve daha fazlası olabilir.

PushEngage'den örnek bir push bildirimi

Push bildirimleri doğrudan kullanıcının web tarayıcısına veya mobil cihazına gider, bu da çok daha yüksek bir etkileşim oranına sahip olduğu anlamına gelir.

Facebook gibi birçok büyük site push bildirimlerini kullanır. Ancak, çoğu küçük işletme ne kadar güçlü olduklarını henüz anlamadı.

Push bildirimlerini kullanmıyorsanız, şimdi başlamak için harika bir zaman, böylece rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Bununla birlikte, deneyebileceğiniz en iyi push bildirim araçlarının karşılaştırması. Hepsi, dünyanın en popüler web sitesi kurucusu olan WordPress ile tamamen uyumludur .

1. PushEngage

PushEngage

PushEngage , piyasadaki en iyi push bildirim aracıdır. Ziyaretçilerle sitenizi terk ettikten sonra hedefli push mesajlarıyla bağlantı kurmanıza olanak tanır.

Yeni blog yayını bildirimlerinizi otomatik olarak gönderecek şekilde ayarlayabilir veya manuel olarak özel mesajlar göndermek için kullanabilirsiniz.

Kurulumu çok kolaydır ve hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için mükemmel bir çözümdür. Hem HTTP hem de HTTPs web sitelerinde çalışır ve tüm cihazları / tarayıcıları destekler.

PushEngage, A / B testi, otomatik damla kampanyaları, akıllı katılım hatırlatıcıları, özel tetiklenen kampanyalar ve daha fazlası gibi güçlü özelliklerle birlikte gelir.

Tetiklenen kampanya özellikleri, otomatik olarak terk edilmiş alışveriş sepeti bildirimi oluşturmanıza, mesajları planlamanıza, fiyat düşüşü uyarıları göndermenize ve daha fazlasını yapmanıza olanak tanır.

Ayrıca, her kampanyanın performansını izleyebilir ve hatta hedef takibi kullanarak bunlardan elde edilen geliri hesaplayabilirsiniz.

PushEngage’in dinamik segmentasyonu, kullanıcıların eylemlerine göre daha fazla hedeflenmiş mesaj göndermenize yardımcı olur. Örneğin, sepete ürün ekleyen, bir şey satın alan, belirli bir sayfayı görüntüleyen ve daha fazlasını yapan ziyaretçileri segmentlere ayırabilirsiniz.

Bu düzeyde kişiselleştirme, maksimum sonuç almanıza yardımcı olur, böylece daha fazla trafik ve satış elde edersiniz.

Dominos, TUI, Harvard Business Review büyük markalar dahil olmak üzere 10.000’den fazla şirket PushEngage kullanıyor.

Fiyat:

PushEngage, size 5.000 abone ve sınırsız bildirim sağlayan 25 $ / ay’dan başlar.

2. OneSignal

OneSignal

OneSignal , popüler bir anlık bildirim aracıdır. PushEngage ile benzer özelliklere sahiptir. Otomatik push bildirimleri, duyurular, terk edilmiş alışveriş sepeti bildirimleri ve daha fazlasını oluşturmak için kullanabilirsiniz.

İtme isteminizi belirli sayıda sayfa görüntüleme ve / veya saniye sonra görüntülenecek şekilde kolayca ayarlayabilirsiniz. Bu, sitenize birisi geldiği anda push istemini görüntülemenize gerek olmadığı anlamına gelir.

Anlık bildirimler sunmanın yanı sıra OneSignal, uygulama içi mesajlar ve e-postalar oluşturmanıza olanak tanır. PushEngage gibi, OneSignal da A / B testi ve faydalı analizler sunar. Daha iyi hedefleme için hedef kitlenizi de bölümlere ayırabilirsiniz.

OneSignal’ın önemli bir dezavantajı, daha fazla özelliğe ihtiyaç duydukça pahalı hale gelmesidir. Ayrıca PushEngage’den daha az otomasyon, kişiselleştirme ve özelleştirme seçeneğine sahiptir.

Fiyat:

Bu makaleyi yazarken, OneSignal’ın ücretli planları 99 $ / ay’dan başladı. Kasım ayında aylık 9 dolardan satışa sunulacak bir Büyüme planı başlattılar.

Ancak, bu plan hala sınırlıdır ve en fazla özelliği elde etmek için Profesyonel planına 99 $ / ay’a ihtiyacınız olacak. Ayrıca 10.000 aboneye kadar ücretsiz bir plan mevcuttur.

3. VWO Engage (PushCrew)

VWO Engage

Eskiden PushCrew olarak adlandırılan VWO Engage , hem masaüstü hem de mobil cihazlarda çalışan bir web push bildirim aracına sahiptir.

Giriş ve çıkış tetikleyicileri olan push bildirim kampanyaları oluşturmanıza izin vermek için tasarlanmıştır. Bu, kampanyanın belirli bir bağlantıyı tıklamak gibi kullanıcının eylemlerine göre otomatik olarak başlayabileceği anlamına gelir.

Kullanıcılar, bir düğmeyi tıklamak veya bir formu doldurmak gibi belirli bir eylemde bulunduklarında da otomatik olarak kampanyadan çıkarılabilir.

VWO Engage, segmentasyon, analiz, kişiselleştirilmiş bildirimler ve A / B testi sunar. Ancak, segmentasyon araçları ve etkileşim kampanyaları oldukça sınırlıdır.

Fiyat:

VWO Engage maliyeti 99 $ / ay’dan başlar. Bu size 10.000’e kadar abone ve sınırsız bildirim sağlar.

Ücretsiz plan yok. Ancak, kredi kartı gerekmeden 30 gün boyunca ücretsiz deneme yapabilirsiniz.

4. iZooto

iZooto

iZooto gerçek zamanlı anlık bildirimler, yinelenen bildirimler ve planlanmış bildirimler sunar.

Öne çıkardığımız diğer araçlar gibi, iZooto da push bildirimlerini kişiselleştirmenize olanak tanır. Daha hedefli mesajlaşma için segmentasyon da kurabilirsiniz.

A / B testi, Saat Dilimi tabanlı bildirimler, temel kullanıcı özelliklerini ve ilgi alanlarını yakalama ve daha fazlasını içerir.

İlk push isteminiz, kullanıcı aşağı kaydırdığında, belirli bir süre sonra veya bir düğme tıklandıktan sonra görünebilir. Bu, push bildirimlerine kaydolan site ziyaretçilerinin yüzdesini artırmanıza yardımcı olabilir.

İZooto müşteri başarı ekibi, halihazırda farklı bir push bildirim aracı kullanıyorsanız aboneleriniz üzerinden aktarım yapmanıza yardımcı olacaktır.

iZooto yalnızca https web siteleriyle çalışır, bu da sitenizin bir SSL sertifikası kullanması gerektiği anlamına gelir .

Fiyat:

iZooto’nun maliyeti aylık 85 ABD dolarıdır, bu da size 30.000’e kadar abone ve sınırsız bildirim sağlar.

Ücretsiz plan yok. Ancak, 14 günlük ücretsiz deneme yapabilirsiniz (kredi kartı gerekmez).

5. Webpushr

Webpushr

Webpushr , tüm popüler tarayıcıları destekleyen basit bir web bildirimleri platformudur. Özelleştirebileceğiniz bir dizi farklı bilgi istemi şablonu sunar.

Webpushr, aboneleri başka bir platformdan aktarmayı kolaylaştırır. Kullanıcı segmentasyonu, otomatik web push ve HTTP desteği gibi özellikleri içerir. Ayrıca, hem WordPress hem de WooCommerce ile sorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde tasarlanmıştır .

Webpushr, aboneleriniz için size sınırsız ekip üyesi ve sınırsız segment sunar. Aynı zamanda büyük resimleri, işlem düğmelerini, emojileri ve özel markalamayı da destekler.

Çoğu push bildirim eklentisinin aksine, Webpushr size tüm planlarda tüm özellikleri sunar. Bu, ücretsiz planlarını içerir. Tek fark, kaç aboneye sahip olabileceğinizdir.

Fiyat:

Webpushr, 100.000 aboneye ve sınırsız bildirimlere kadar aylık 19 ABD Doları’ndan başlar.

Ayrıca ücretsiz bir plan da mevcuttur. Bu size 60.000’e kadar abone ve sınırsız bildirim sağlar.

6. PushAssist

PushAssist

PushAssist , Chrome, Firefox ve Safari tarayıcılarını destekleyen bir push bildirim aracıdır. Kurulumu kolaydır ve hem masaüstü hem de mobil cihazlarda çalışır.

PushAssist ile kitle segmentasyonu, kişiselleştirme, zamanlama araçları ve müşteri verilerinize ilişkin içgörüler elde edersiniz.

Reklamverenlerin hedef kitlenize push bildirimleri göndermesine izin vererek push trafiğinizden para kazanma seçeneğiniz de vardır. Bu, çevrimiçi para kazanmanıza yardımcı olabilir .

PushAssist’i bir HTTP veya HTTPs web sitesiyle kullanabilirsiniz. Ancak, Business planını veya üstünü kullanmadığınız sürece PushAssist markasını kaldıramazsınız.

Fiyat:

PushAssist, 3.500 aboneye kadar aylık 9 ABD dolarıdır.

Ayrıca ücretsiz bir plan da mevcuttur. Bu size 3.000’e kadar abone ve sınırsız bildirim sağlar.

7. WonderPush

WonderPush

WonderPush , diğer çoğu push bildirim eklentisine benzer şekilde çalışır. Abonelerinizi bölümlere ayırmanıza, davranışa veya zamana göre bildirimleri otomatikleştirmenize, gerçek zamanlı analitiklere erişmenize ve daha fazlasını yapmanıza olanak tanır.

WonderPush, çeşitli bildirim türleri oluşturmanıza izin verir. Bunlar, otomatik terkedilmiş alışveriş sepeti bildirimleri gibi e-ticaret push bildirimlerini içerir .

Ne kadar ödüyorsanız, tüm özellikleri alırsınız. Bu, sınırsız personel, sınırsız bildirim, A / B testi, kişiselleştirme ve daha fazlasını içerir.

Fiyat:

WonderPush, sunduğumuz diğer araçlardan farklı bir fiyatlandırma modeline sahiptir. 1.000 aboneye kadar aylık 1 € ‘dan, daha sonra her 1000 abone için ekstra 1 €’ dur.

Ücretsiz bir plan yoktur, ancak 14 günlük ücretsiz deneme yapabilirsiniz. Bu bir kredi kartı gerektirmez.

En İyi Push Bildirim Yazılımı hangisi?

PushEngage , piyasadaki en iyi push bildirim yazılımıdır. Yeni başlayanlar için uygundur ve kullanmaya başlamak kolaydır, ancak aynı zamanda birçok güçlü özellik sunar.

Ücretsiz planları küçük işletmeler ve bloglar için uygundur. Fiyatlandırmaları, ölçeklendiği için en rekabetçi olanıdır, bu da birçok büyük işletmenin PushEngage kullanmasının büyük bir nedenidir. Platformları sağlam ve destek ekibi birinci sınıf.

OneSignal da uygun olabilir. Ancak, ücretsiz planları oldukça sınırlıdır ve ücretli planlarda bile daha az özellik ve özelleştirme seçeneği vardır.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!