fbpx

Türkiye’nin En Güncel WordPress Bloğu

Backlink Sorgulama Nasıl Yapılır ?

1. Adım: Bağlantı Gezgini’ne gidin Tanıdık olmayanlar için, Link Explorer,  internetteki herhangi bir sitenin bağlantı profilini araştırmak için kullanılan birinci backlink denetleyicimizdir . Sayfa Yetkilisi, Etki Alanı Yetkilisi ve Spam Puanı gibi ölçümleri kullanarak gelen bağlantıların kalitesini gösterir.  2. Adım: Rakibinizin URL’sini girin Rakibinizin sitesini bir tarayıcı penceresinde açmanızı ve ardından URL’yi kopyalamanızı öneririm. Bu, yazım hatalarını ve alan adının yanlış… Okumaya devam et Backlink Sorgulama Nasıl Yapılır ?

WordPress için En İyi 8 Popüler Gönderi Eklentisi (Karşılaştırıldı)

Neden bir WordPress Popüler Yazılar Eklentisi Kullanmalı? Bir WordPress popüler gönderi eklentisi kullanmak, kullanıcıları diğer kullanıcıların zaten yararlı bulduğu makalelere yönlendirmenize yardımcı olur. Popüler gönderiler genellikle en başarılı içeriğinizdir, bu da kullanıcı katılımını, dönüşümleri ve satışları artırma olasılıklarının daha yüksek olduğu anlamına gelir. Ayrıca, daha az popüler olan diğer makalelerinize dahili bağlantı kurmak için iyi… Okumaya devam et WordPress için En İyi 8 Popüler Gönderi Eklentisi (Karşılaştırıldı)

2021’de En İyi 7 Web Push Bildirim Yazılımı (Karşılaştırıldı)

Anlık Bildirimler Neden Güçlü Bir Pazarlama Aracıdır? Push bildirimleri, web sitenizden ayrıldıktan sonra ziyaretçilerin ilgisini çekmenize ve tutmanıza olanak tanır. Kullanıcılara hedeflenmiş kişiselleştirilmiş mesajlar gönderebilir ve web sitenize geri getirebilirsiniz. Bu, blog gönderisi bildirimleri, ürün duyuruları, terk edilmiş alışveriş sepeti hatırlatıcıları ve daha fazlası olabilir. Push bildirimleri doğrudan kullanıcının web tarayıcısına veya mobil cihazına gider, bu… Okumaya devam et 2021’de En İyi 7 Web Push Bildirim Yazılımı (Karşılaştırıldı)

En İyi 6 SEO Sıralaması İzleme Aracları (Karşılaştırma)

Bir SERP anahtar kelime izleme aracı, arama motoru optimizasyonu (SEO) stratejinizi doğru yola koymanıza yardımcı olabilir . İşletmenizde neyin işe yaradığını görmek için farklı sayfalar için anahtar kelime sıralamalarını izleyebilirsiniz. Anahtar kelime sıralamanız yükseliyorsa ve organik trafiğiniz artıyorsa, SEO çabalarınızın işe yaradığı anlamına gelir. Öte yandan, bu SERP izleme araçları, anahtar kelime sıralamanız düştüğünde sizi hemen bilgilendirecektir. Bu, bir düzeltmeyi… Okumaya devam et En İyi 6 SEO Sıralaması İzleme Aracları (Karşılaştırma)

Web Sitenizi Arama Motorlarına Nasıl Gönderirsiniz (Başlangıç ​​Kılavuzu)

Son zamanlarda okuyucularımızdan biri bize WordPress sitesini Google gibi arama motorlarına nasıl gönderebileceğimizi sordu? Arama motorları, çoğu web sitesi için en büyük trafik kaynağıdır. Bu nedenle, web sitenizin sayfalarını kolayca bulup sıralayabilmelerini sağlamak önemlidir. Bu makalede, web sitenizi arama motorlarına nasıl kolayca gönderebileceğinizi ve sitenize trafik çekmeye nasıl başlayacağınızı göstereceğiz. Bu kapsamlı bir rehber olduğundan,… Okumaya devam et Web Sitenizi Arama Motorlarına Nasıl Gönderirsiniz (Başlangıç ​​Kılavuzu)

Site İçi SEO İçin Önemli 10 Teknik

Önemli anahtar kelimelerinizde iyi sıralamalar elde etmek istiyor musunuz? Evet diyorsanız eğer: Önemli anahtar kelimelerimizi hedefleyen sayfalar ve içerikler üretebilmeliyiz. Bu sayede insanların bizi daha kolay bulmasını ve arama motorlarında iyi sıralamalar almayı başarabiliriz. Bu yazımızda hedeflerimizi gerçekleştirmeye yani hedef anahtar kelimelerde yükselmemize odaklı içerikler ve sayfalar oluşturmayı anlatacağız. Diğer deyişle On Page SEO /… Okumaya devam et Site İçi SEO İçin Önemli 10 Teknik