Ara
Close this search box.

En çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenilir WordPress eğitimleri.

Yeni Başlayanlar İçin WordPress Kılavuzu

12+

Yılların Dijital Deneyimi

638

Yayınlanan İçerik

WordPress Nasıl Kurulur?

WordPress, dünyanın en popüler web sitesi oluşturucu olarak bilinir . İnternetteki tüm web sitelerinin% 33’ünden fazlasına güç sağlar. Bunun temel nedeni, WordPress’in kolay kurulabilmesi ve bu sayede herkesin bir web sitesi oluşturmasını kolaylaştıracak olmasıdır.

Tüm en iyi WordPress web hosting şirketleri , WordPress’i sadece birkaç tıklama ile kurmanıza izin verir. Çoğu durumda, WordPress’i yüklemek beş dakikadan az süren basit bir işlemdir.

Bu derste hedefimiz hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için eksiksiz bir WordPress kurulum rehberi sunmaktır.

Yeni başlayanlar için, Fantastico, Softaculous ve QuickInstall gibi tek tıkla kurulum komut dosyalarını kullanarak WordPress’i en iyi barındırma platformlarına nasıl yükleyeceğinizi göstereceğiz.

Ayrıca, ara kullanıcılarımız için FTP kullanarak WordPress’in nasıl kurulacağını da açıklayacağız.

Son olarak, başlangıç ​​seviyesindeki geliştiricimiz ve tasarımcılarımız için, WordPress’i yerel bir bilgisayara (Windows, Mac ve Linux) nasıl kuracağınızı göstereceğiz.

WordPress’i nasıl yükleyeceğinizi göstermenin yanı sıra, WordPress’i yükledikten sonra yapılacaklar hakkında size ipuçları vereceğiz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!