Ara
Close this search box.

En çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenilir WordPress eğitimleri.

Yeni Başlayanlar İçin WordPress Kılavuzu

12+

Yılların Dijital Deneyimi

638

Yayınlanan İçerik

WooCommerce Sıkça Sorulan Sorular

WooCommerce inanılmaz derecede güçlü bir platform ve genellikle işletme sahiplerinin başlamadan önce birçok WooCommerce sorusu var.

Binlerce yeni başlayanın WooCommerce ile başlamasına yardımcı olduk, çoğunu duyduk. İşte kullanıcılarımızdan en sık sorulan WoooCommerce sorularından bazıları.

1. Canlı bir WooCommerce demosunu nerede görebilirim?

WooCommerce milyonlarca web sitesi tarafından kullanılıyor. Muhtemelen, fark etmeden bile WooCommerce destekli web sitelerinin çoğunu ziyaret etmiş olmanız.

Sadece küçük işletmeler tarafından kullanılmaz, WooCommerce aslında dünyanın en iyi markalarından bazıları tarafından da kullanılır.

İşte WooCommerce demosunun en çok kullanılan örneklerinden bazıları.

1. Kahve Broşları

Kahve Broşları

Klasik ve birinci sınıf kahve karışımları satan temiz ve basit WooComemrce güçlü mağaza.

2. Ripley İnan ya da İnanma

Ripleys

Ripley’s İnan ya da İnanma çevrimiçi kitapçıları için WooCommerce kullanıyor.

3. Gilmour

Gilmour

Popüler bahçe ekipmanları markası Gilmour, ürünleri online satmak için WooCommerce’i kullanıyor. Web siteleri, işlevselliğin ve basit tasarımın dengeli bir kombinasyonudur.

4. Flwr

Flwr

Flwr, Yeni Zelanda merkezli küçük bir çiçek tasarım stüdyosu. Web siteleri, güzel bir arka plan ve son derece özelleştirilmiş bir mağaza sayfası ile basit ve zarif bir tasarıma sahiptir.

2. WooCommerce ile Ne Tür Ürünler satabilirim?

WooCommerce ile her türlü ürünü satabilirsiniz. Fiziksel mallar (nakliye gerektiren ürünler), dijital indirmeler (e-kitaplar, yazılım, dijital sanat) ve hatta abonelikler olsun.

WooCommerce, bir rezervasyon platformu, açık artırma sitesi, çoklu satıcı pazarı , dropshippping ve çok daha fazlası olarak kullanmanıza izin veren uzantılara sahiptir .

3. Bazı WooCommerce alternatifleri nelerdir?

WooCommerce esnek ve kullanımı kolaydır, ancak her zaman doğru çözüm olmayabilir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, diğer bazı çözümleri daha uygun bulabilirsiniz. Daha fazla örnek için en iyi WooCommerce alternatifleri listemize bakın .

4. WooCommerce’ı Dropshipping için kullanabilir miyim?

Evet yapabilirsin. Aslında, WooCommerce bir dropshipping web sitesi yapmak için 1. seçimdir. Siparişleri kolayca yönetmenize, satıcıları yönetmenize ve tüm süreci otomatikleştirmenize izin veren birkaç mükemmel WooCommerce dropshipping eklentisi var.

Adım adım talimatlar için, yeni başlayanlar için eksiksiz teslimat kılavuzumuza bakın .

5. WooCommerce’da bir blog ekleyebilir miyim?

Evet yapabilirsin. WooCommerce mağazanız , dünyadaki en iyi blog platformu olan WordPress’in üzerinde çalışıyor . Tek yapmanız gereken ayrı bir blog bölümü oluşturmak ve yazı yazmaya başlamak.

6. WooCommerce mağaza adımı değiştirebilir miyim?

Mağaza adınızı , WordPress yönetici alanındaki Ayarlar »Genel sayfasını ziyaret ederek değiştirebilirsiniz . Mağazayı aramak istediğiniz başlığı başlıkla değiştirin.

Ancak, WooCommerce mağazanızın alan adını değiştirmek istiyorsanız, bu biraz farklı bir işlemdir. SEO kaybetmeden WordPress’i yeni bir alan adına nasıl taşıyacağımızla ilgili eğiticimize bakın .

7. WooCommerce giriş bilgilerim nerede?

WooCommerce bir WordPress eklentisi olduğundan, yönetici alanı için ayrı bir WooCommerce girişiniz yoktur. WordPress panonuza giriş yapmak için, sadece WordPress giriş bağlantısını kullanın .

Ancak müşterilerinizin WooCommerce giriş bilgileri olacaktır, böylece siparişleri takip etmek için hesap alanlarında giriş yapabilirler. WordPress için nasıl özel giriş formları oluşturacağınıza dair adım adım kılavuzumuzu görebilirsiniz .

8. WooCommerce desteğini nasıl alabilirim?

WooCommerce ücretsiz bir yazılım olduğundan, WordPress topluluk forumları ve resmi WooCommerce web sitesi aracılığıyla sınırlı WooCommerce desteği vardır.

WooCommerce desteğinin büyük bir kısmı WooCommerce barındırma sağlayıcınız veya bireysel WooCommerce tema ve uzantı geliştiricileri tarafından sağlanır.

Özel WooCommerce geliştirme ve kişiselleştirme çalışmaları için, bir WordPress geliştiricisini Codeable gibi güvenilir bir dizinden kiralayabilirsiniz .

Hepsi bu kadar, bu WooCommerce eğitiminin, WooCommerce’i nasıl kuracağınızı ve bir e-ticaret mağazası kurmanızı öğrenmenize yardımcı olacağını umuyoruz. Ücretsiz bir işletme e-posta adresi ve en iyi işletme telefonu hizmeti oluşturma konusundaki rehberlerimizi de görmek isteyebilirsiniz .

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz .

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of Furkan Sağlam

Furkan Sağlam

Mavis Agency'de Dijital Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Marka yönetimi, e-ticaret çözümleri ve dijital pazarlama stratejileri konularında uzmandır. Blog yazılarında, güncel dijital trendler ve etkili pazarlama taktikleri üzerine değerli bilgiler sunmaktadır. Dijital dünyada markaların başarısına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!