WooCommerce: Değişken Ürün Fiyat Aralığını Devre Dışı Bırak

Varyasyonların farklı fiyatları olduğunda (bu durumda en az 100 ABD Doları ve en fazla 999 ABD Doları) genellikle 100-999 ABD Doları gibi görünen WooCommerce değişken ürün fiyat aralığını devre dışı bırakmak isteyebilirsiniz .

Bu kod parçasıyla en yüksek fiyatı gizleyebilecek ve minimum fiyatın önüne ” Kimden: ” önekini ekleyebileceksiniz. Aynı zamanda, tek fiyatlı değişken ürünler (yani tüm varyasyonlar aynı fiyata sahiptir) orijinal formatlarını koruyacak, dolayısıyla “ Kimden: ” öneki görüntülenmeyecektir .

Aşağıdaki kodu alt temanızın function.php dosyasına yapıştırın ve keyfini çıkarın!

PHP Snippet'i: WooCommerce Değişken Ürün Fiyat Aralığı Formatını "Başlangıç: min_price" olarak değiştirin

Bu sürüm aynı zamanda ürün fiyatlarını düzenleyen diğer eklentilerle de uyumludur (Dinamik Fiyatlandırma gibi). Bu kod parçası, indirimli fiyatlar da dahil olmak üzere tüm fiyatlar arasında en düşük olan tek bir fiyatı görüntüleyecektir.

Bu kod parçası, tek fiyatla değişken ürünlerin biçimini değiştirmez (tüm varyasyonlar aynı normal fiyata sahip olduğunda).

				
					add_filter( 'woocommerce_format_price_range', 'bbloomer_variation_price_format_min', 9999, 3 );
 
function bbloomer_variation_price_format_min( $price, $from, $to ) {
   return wc_get_price_html_from_text() . sprintf( _x( '%1$s', 'Price range: from', 'bbloomer' ), is_numeric( $from ) ? wc_price( $from ) : $from );
}
				
			

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!