Ücretsiz Site Analizi //

Ücretsiz site analizi ile web sitenizin eksiklerini ve yapılan hataların bir kısmını ücretsiz olarak görebilirsiniz.Bu hizmet ücretsizdir.

Whatsapp Toplu Mesaj

Whatsapp toplu mesaj ile dijital pazarlama hakkında bilgi paylaşımı;

Merhabalar önce ki zamanlarda toplu sms hizmeti sunan bir iş ortağım World Brand ajansının yeni dijital girişimi olan Whatsapptoplumesaj.net in sistemi hakkında sizleri biraz bilgilendireceğim.

Aktif olarak World Brand Ajansı toplu sms hizmeti satmaya devam eden bir reklam ajansıdır. Yeni çıkan kişisel verileri koruma kanunu ile toplu sms pazarlama yönteminin belirli kısıtlamalara maruz kalmasından dolayı iş ortağım World Brand ajansı yeni pazarlama yöntemleri arayışlarına başlamıştır.

Bu esnalarda karşılarına pek çok farklı pazarlama yöntemleri çıkmıştır. Son olarak ta ilgilerini çeken ve özellikle de hiçbir yasal kısıtlama olmadan milyonlarca kullanıcıya hitap edebilecekleri bir pazarlama ağı olarak Whatsapp Toplu Mesaj sistemine karar kıldılar ve geliştirmeye başladılar.

Benden bu sistemi anlatan açıklayıcı ve kolay kullanılabilir bir tanıtım web sitesi hazırlamamı istediler. Bende istekleri üzerine whatsapptoplumesaj.net’in alt yapısını ve arayüzünü geliştirdim. Ufak bir de SEO çalışması yaptım.

Bu yeni ve taze dijital pazarlama yöntemiyle firmalar aynı anda milyonlarca kullanıcıya hiçbir yasal kısıtlama olmadan metin, resim ve video gönderileri ile etkileşime geçebilecekler.

Whatsapp toplu mesaj için özel bir kullanıcı arayüzü geliştirildi. Bu arayüz aracılığıyla çok rahat bir şekilde içerik ve kampanya duyuruları hazırlıyıp iletebilirsiniz.

Detaylı bilgi için: whatsapptoplumesaj.net tanıtım web sitesini incelemenizi öneriyorum.

World Brand Reklam Ajansına bu yeni pazarlama yöntemini bizim dijital pazarlama yöntemlerimizin arasına kattıkları için teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

İş Ortağı Ajans:

whatsapp toplu mesaj ve sms hizmetleri world brand ajansı
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

destek

destek

2 yorum

  1. Bize katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.
    İşini iyi yapan genç arkadaşlardan.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir