fbpx

Türkiye’nin En Güncel WordPress Bloğu

Peron2 Başlıyor

Peron2 Başlıyor Proje Başlangıcı

Merhabalar güzel sitemin güzel okuyucuları bu yazımda sizlere uzun zamandır aklımda olan bir projeye başladığımı ve bu proje hakkında sizleri bilgilendirmek için yazdığım bir yazı olacak. Peron2 başlıyor. Projemin adı: Peron2.com Projenin temel amacı bir eğlence portalı oluşturmak. Eğlence portalı başlangıçta bir web sitesi ile başlayıp ondan sonra mobil uygulamalar ile gelişmeye devam edecektir. Eğlence… Okumaya devam et Peron2 Başlıyor

Whatsapp Toplu Mesaj

whatsapp toplu mesaj ile dijital pazarlama - furkan sağlam, world brand

Whatsapp toplu mesaj ile dijital pazarlama hakkında bilgi paylaşımı; Merhabalar önce ki zamanlarda toplu sms hizmeti sunan bir iş ortağım World Brand ajansının yeni dijital girişimi olan Whatsapptoplumesaj.net in sistemi hakkında sizleri biraz bilgilendireceğim. Aktif olarak World Brand Ajansı toplu sms hizmeti satmaya devam eden bir reklam ajansıdır. Yeni çıkan kişisel verileri koruma kanunu ile… Okumaya devam et Whatsapp Toplu Mesaj

Alan Adı Nedir? Domain Nedir?

Alan adı nedir? Domain nedir?kendimiz üzerinden örnekleme yaparak kıyasladığımızda Türkiye de her bireyin bir TC kimlik numarası vardır. Alan adı da internet ortamı yani dijital platform diğer web sitelerden sizi ayırt eden TC kimlik numaranız olarak ifade edilebilir.

Alan adı nedir? İnternet ortamına yeni yeni adım atıyorsanız bu terim sık sık karşınıza çıkacaktır. Domain alan adının türkçe karşılığıdır. Alan adı bir web sitesi kurmak istiyorsanız almanız gereken isimdir. Web sitesi açmanın ilk adımı bir alan adı almaktır. İşinize, projenize veya kendi kişisel sitenize göre bir alan adı satın almalısınız. Alan Adı Nedir? Domain… Okumaya devam et Alan Adı Nedir? Domain Nedir?

Rakip Analizi Nedir?

Rakip Analizi Nedir? Rakip analizi bulunduğunuz sektörde sizinle aynı ürünleri satan veya sizin ürünlerinize benzer ürünler satan mevcut bir kitleye hitap eden ve markalaşmış firmaların incelenmesidir.

Rakip analizi bulunduğunuz sektörde sizinle aynı ürünleri satan veya sizin ürünlerinize benzer ürünler satan mevcut bir kitleye hitap eden ve markalaşmış firmaların incelenmesidir. Rakip analizi yaparken veya yaptırırken en az 3 rakip firmanın analizini çıkartmanız ve bu 3 firmanın da kendileri arasında büyüklük farkı önemlidir. Yani A firması aylık 40.000 kullanıcıya hitap eden bir firma,… Okumaya devam et Rakip Analizi Nedir?

Dijital Stratejik Planlama Nedir?

dijital stratejik planlama nedir?

Dijital Stratejik Planlama nedir? den önce stratejik planlamanın ne demek olduğunu sizlere açıklamam gerekiyor. Stratejik Planlama: bir firmanın veya şahsın hedefine ulaşabilmesi için elindeki kaynak ve imkanları en sağlıklı şekilde değerlendirerek ulaşması için çizilen yoldur diyebiliriz. Dijital Stratejik Planlama da hemen hemen aynı anlama gelmektedir. Ama stratejik planlama firmanın ve şahsın genel yapısı ve her… Okumaya devam et Dijital Stratejik Planlama Nedir?

Breadcrumbs Nedir? SEO da etkisi var mıdır?

breadcrumbs ekmek kırıntısı nedir? - seo etkisi varmıdır - furkan sağlam

Breadcrumbs Nedir? Kullanıcıların web sitenizi gezinirken hangi sayfada bulunduğunu söyleyen ve yollarını kaybetmemelerine yardımcı olmak için yapılan ufak bir yönlendirme sistemidir.. Türkçe anlamı “ekmek kırıntısı” dır. İsmini Hansel ile Gretel’in ünlü masalından alan bu navigasyon (yönlendirme) sistemi, ziyaretçilerin adımlarını takip ederek geçtikleri yolları işaretlemelerini, istedikleri zaman bir üst kategoriye veya önceden ziyaret ettikleri sayfalara geri… Okumaya devam et Breadcrumbs Nedir? SEO da etkisi var mıdır?