Excel ile ilgili her şey

İş hayatımız da günlük hayatımız da sürekli ihtiyaç duyduğumuz ve kullandığımız Microsoft’un Excel ofis programında bir işlem yapmak zorunda kaldım ama yapamadım 🙂 internet üzerinden bu işlemin yapılış şeklini veya yapılmış halini bulabilir miyim? diye araştırmalar yaparken bir web sitesi keşfettim.

Bu web sitesi excel programı tüyoları, excel eğitimleri, küçük excel dosya paylaşımları her firmanın ve kişinin ihtiyaç duyduğu işlemleri hazır bulabileceğimiz ayrıca kendimizin de öğrenerek yapabileceğimiz harika bir platform.

Sizleri fazla meraklandırmadan web sitesinin adını paylaşıyorum:)

exceldepo.com

Excel Depo ‘nun Youtube kanalıda mevcut muhasebeci veya excel ofis programını çok aktif kullanan biriyseniz kanala abone olmanızı öneririm.

Biraz daha detaylı bahsedecek olursam;

Excel Depo da hazır excel dosyaları, ufak excel programları, excel muhasebe programları, excel maaş işlemleri için taslaklar, yıllık izin programı, excel formülleri, excel vba işlemleri, excel grafikleri ve excel analizleri alanlarında paylaşımlar ve videolar bulunmakta.

Ben analiz ve grafik için bir işlem formülü arıyordum bu sistemde buldum. Artık saatlerce excel de zaman geçirmeme gerek kalmadı ufak işlemler ile excel depo sayesinde hızlıca yapmam gereken analizleri ve oluşturmam gereken sunum grafiklerini excel de yapabileceğim.

 

Teşekkürler, Excel Depo

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of destek

destek

Bir Yanıt

  1. Furkan bey merhaba,

    Öncelikle sitemizden faydalanmış olduğunuz için sevindik.
    Bu faydayı da sitenizde dile getirip, sitemize vermiş olduğunuz bu destek için teşekkürlerimizi sunarız.

    Çalışmalarınızda kolaylıklar dileğiyle…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!