En çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenilir WordPress eğitimleri.

Yeni Başlayanlar İçin WordPress Kılavuzu

+12

Yılların Dijital Deneyimi

635

Yayınlanan İçerik

BackupBuddy WordPress Yedekleme Eklentisi

BackupBuddy , yarım milyondan fazla WordPress sitesinin kullandığı en popüler premium WordPress yedekleme eklentilerinden biridir. Günlük, haftalık ve aylık yedeklemeleri kolayca planlamanıza olanak tanır.

BackupBuddy ile yedeklerinizi otomatik olarak Dropbox, Amazon S3, Rackspace Cloud, FTP, Stash (bulut servisleri) gibi bulut depolama hizmetlerinde saklayabilir ve hatta kendinize e-postayla gönderebilirsiniz.

Stash servislerini kullanırsanız, gerçek zamanlı yedeklemeler de yapabilirsiniz.

BackupBuddy kullanmanın en büyük avantajı aboneliğe dayalı bir hizmet olmaması, bu nedenle aylık ücret alınmamasıdır. Eklentiyi planınızda belirtilen web sitelerinin sayısında kullanabilirsiniz.

Ayrıca yedeklerinizi saklamak için premium destek forumlarına, düzenli güncellemelere ve 1GB BackupBuddy Stash deposuna da erişebilirsiniz . Ek olarak, iThemes Sync özelliği, tek bir gösterge panosundan en fazla 10 WordPress sitesini yönetmenizi sağlar.

Web sitelerini çoğaltmak, taşımak ve geri yüklemek için BackupBuddy’yi bile kullanabilirsiniz.

Fiyatlandırma: Blogger Planı için 52 $ (1 Site Lisansı)

İnceleme: BackupBuddy sizin için uygun maliyetli bir prim WordPress yedekleme çözümüdür. Bir WordPress sitesini yedeklemeniz, geri yüklemeniz ve taşımanız gereken tüm özelliklere sahiptir. Özet olarak, kullanabileceğiniz güçlü bir UpdraftPlus ve VaultPress alternatifidir.

Sitenizin saldırıya uğramaması durumunda daha erken bir yerden geri yüklemek en iyisi olabilir. Bunu yapabilirsen, o zaman harika olur.

Ancak günlük içeriğe sahip bir blogunuz varsa, blog yayınlarını, yeni yorumları vb. Kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Bu durumlarda, artıları ve eksileri tartın.

En kötü durumda, bir yedeğiniz yoksa veya web siteniz uzun süredir saldırıya uğradıysa ve içeriği kaybetmek istemiyorsanız, hack’i manuel olarak kaldırabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!