fbpx

Türkiye’nin En Güncel WordPress Bloğu

BackupBuddy WordPress Yedekleme Eklentisi

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

BackupBuddy , yarım milyondan fazla WordPress sitesinin kullandığı en popüler premium WordPress yedekleme eklentilerinden biridir. Günlük, haftalık ve aylık yedeklemeleri kolayca planlamanıza olanak tanır.

BackupBuddy ile yedeklerinizi otomatik olarak Dropbox, Amazon S3, Rackspace Cloud, FTP, Stash (bulut servisleri) gibi bulut depolama hizmetlerinde saklayabilir ve hatta kendinize e-postayla gönderebilirsiniz.

Stash servislerini kullanırsanız, gerçek zamanlı yedeklemeler de yapabilirsiniz.

BackupBuddy kullanmanın en büyük avantajı aboneliğe dayalı bir hizmet olmaması, bu nedenle aylık ücret alınmamasıdır. Eklentiyi planınızda belirtilen web sitelerinin sayısında kullanabilirsiniz.

Ayrıca yedeklerinizi saklamak için premium destek forumlarına, düzenli güncellemelere ve 1GB BackupBuddy Stash deposuna da erişebilirsiniz . Ek olarak, iThemes Sync özelliği, tek bir gösterge panosundan en fazla 10 WordPress sitesini yönetmenizi sağlar.

Web sitelerini çoğaltmak, taşımak ve geri yüklemek için BackupBuddy’yi bile kullanabilirsiniz.

Fiyatlandırma: Blogger Planı için 52 $ (1 Site Lisansı)

İnceleme: BackupBuddy sizin için uygun maliyetli bir prim WordPress yedekleme çözümüdür. Bir WordPress sitesini yedeklemeniz, geri yüklemeniz ve taşımanız gereken tüm özelliklere sahiptir. Özet olarak, kullanabileceğiniz güçlü bir UpdraftPlus ve VaultPress alternatifidir.

Sitenizin saldırıya uğramaması durumunda daha erken bir yerden geri yüklemek en iyisi olabilir. Bunu yapabilirsen, o zaman harika olur.

Ancak günlük içeriğe sahip bir blogunuz varsa, blog yayınlarını, yeni yorumları vb. Kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Bu durumlarda, artıları ve eksileri tartın.

En kötü durumda, bir yedeğiniz yoksa veya web siteniz uzun süredir saldırıya uğradıysa ve içeriği kaybetmek istemiyorsanız, hack’i manuel olarak kaldırabilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ücretsiz WordPress Eklenti Rehberi

Her blogger ve wordpress geliştiricilerin sahip olması gereken
Wordpress eklenti rehberine ücretsiz erişin!

* En son yazıları ve güncellemeleri takip etmek için abone olun!