Ara
Close this search box.

En çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenilir WordPress eğitimleri.

Yeni Başlayanlar İçin WordPress Kılavuzu

12+

Yılların Dijital Deneyimi

638

Yayınlanan İçerik

6 En İyi Authorize.Net WordPress Eklentisi

WordPress için en iyi Authorize.net eklentisini mi arıyorsunuz?

Authorize.net, web sitenizde kredi kartı ödemelerini kolayca kabul etmenize olanak tanıyan popüler bir ödeme ağ geçididir.

Bu makalede, web sitenizde çevrimiçi ödemeleri kabul etmek için kullanabileceğiniz en iyi Authorize.Net WordPress eklentilerini karşılaştıracağız.

Ödeme Almak için Neden Authorize.Net WordPress Eklentilerini Kullanmalı?

Authorize.Net, web sitenizdeki ödemeleri kolayca kabul etmenizi sağlar. Müşterileriniz için sorunsuz bir süreçtir çünkü doğrudan web siteniz üzerinden kredi veya banka kartı ile ödeme yapabilirler.

Authorize.Net normal ticari banka hesabınızla çalıştığından, Stripe ve PayPal gibi popüler çevrimiçi ödeme ağ geçitlerine kıyasla genellikle daha düşük ücretlere sahiptir.

Bununla birlikte, çevrimiçi ödemeleri (herhangi bir kod yazmadan) kolayca kabul etmenizi sağlayan WordPress için en iyi Authorize.Net eklentilerine bir göz atalım.

1.WpForms

The WPForms website

WPForms, piyasadaki en iyi WordPress form oluşturucusudur. Ödeme formları da dahil olmak üzere her türlü formu kolayca yapmak için önceden hazırlanmış form şablonlarıyla birlikte kullanımı kolay bir sürükle ve bırak arayüzü ile birlikte gelir.

Authorize.net eklentisine erişmek için en azından Elite planına ihtiyacınız olacak. Bu ayrıca WPForms’un Stripe ve PayPal ödeme ağ geçitleri dahil diğer tüm eklentilerine erişmenizi sağlar.

Sadece bir çevrimiçi ödeme formu oluşturun ve WPForms ‘Authorize.Net’ eklentisini yükleyin.

WPForms, formunuzu birden fazla kişiye e-posta bildirimi gönderecek şekilde kolayca yapılandırmanıza olanak tanır. Örneğin, müşteriye bir makbuz gönderebilir ve sipariş ayrıntılarını ekip üyelerinize gönderebilirsiniz.

WPForms’u iletişim formları ve hatta anketler ve anketler gibi her tür form için kullanabilirsiniz.

2.MemberPress

The MemberPress website

MemberPress, piyasadaki en iyi WordPress üyelik eklentisidir. Kolayca bir üyelik web sitesi oluşturmanıza ve herhangi bir içeriği ücretli aboneler ve üyelerle sınırlamanıza olanak tanır.

İsterseniz, bir kısa kod kullanarak bir gönderinin veya sayfanın yalnızca bir kısmını bile koruyabilirsiniz. Bu, sitenizin ziyaretçilerini abone olmaya teşvik etmeden önce içeriğiniz için bir tanıtım veya bilgi vermenin harika bir yolu olabilir.

MemberPress ile tek seferlik bir ücret talep edebilir veya yinelenen bir abonelik kurabilirsiniz. Ayrıca, yeni kullanıcıları katılmaya teşvik etmek için ucuz veya ücretsiz bir deneme süresi ayarlayabilirsiniz.

MemberPress ayrıca size içerik damlatma özellikleri sunar. Bunlar, içeriği kısıtlamanıza izin verir, bu nedenle yalnızca bir kişi belirli bir süre üye olduğunda gösterilir. Bu, MemberPress’i çevrimiçi kursları yürütmek için harika bir araç yapar.

‘Geliştirici’ planıyla, Authorize.Net’i MemberPress için ödeme ağ geçidiniz olarak kullanabilirsiniz. Çok sayıda kredi kartı işlemi yapıyorsanız bu harika bir seçenektir.

3.Woocommerce

WooCommerce

WooCommerce, eksiksiz bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza olanak tanıyan, WordPress için en popüler e-ticaret eklentisidir.

Stripe ve PayPal ile birlikte WooCommerce, Authorize.Net ve diğer birçok ödeme ağ geçidi çözümü için ödeme ağ geçidi entegrasyonlarına da sahiptir.

Authorize.Net kullanarak çevrimiçi mağazanızdaki ödemeleri kabul etmek için WooCcommerce Authorize.net veya YITH’s WooCommerce Authorize.Net gibi bir uzantı kullanmanız gerekir.

Nakliye, vergiler, envanter yönetimi vb. Gibi tüm güçlü özelliklere sahip eksiksiz bir e-ticaret mağazası oluşturmak istiyorsanız, WooCommerce kullanmanızı öneririz.

Basit sipariş formları veya ödeme formları için WPForms en iyi seçenektir.

İlgili: Bir çevrimiçi mağazayı nasıl başlatacağınıza ve en iyi e-ticaret eklentileri karşılaştırmamıza bakın.

4.GiveWP

GiveWP website

GiveWP, çevrimiçi para toplamak isteyen hayır kurumları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için en iyi bağış eklentisidir. Kullanımı gerçekten çok kolaydır ve bağış toplama hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak birçok güçlü özelliğe sahiptir.

GiveWP ile bağış sürecinin her yönünü değiştirebilirsin. Çok düzeyli bağışları kabul edebilir, kampanya düzeyinde bağış hedefleri belirleyebilir, farklı para birimi seçenekleri sunabilir, vergiden düşülebilir bağış makbuzları sağlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Ayrıca, GiveWP’de, farklı kampanyalarınızın nasıl performans gösterdiğini görebileceğiniz ayrıntılı raporlar alırsınız. En iyi bağışçılarınızın kimler olduğunu kolayca görebilir ve hatta ekibiniz tarafından dahili kullanım için onlar hakkında notlar ekleyebilirsiniz.

GiveWP, ‘Temel’ planda bile Authorize.Net ile entegre olur. Bu, kredi ve banka kartlarını doğrudan sitenizden almanızı gerçekten uygun kılar.

5.Restrict Content Pro

The Restrict Content Pro website

Restrict Content Pro is another great option if you want to create members-only content on your site. It works really well with the WordPress interface, and beginners find it easy to get started with.

You can easily send welcome emails to your members, create different subscription packages with multiple levels, offer discount codes, and much more. Restrict Content Pro is a fully-featured plugin that lets you do everything you need to run a membership site.

It’s got built-in integration with Easy Digital Downloads, too, making it a great option if you’re already using that. You can also hide content within a post or page using shortcodes, as with MemberPress.

Authorize.Net’i, Authorize.Net eklentisinin kendisi ücretsiz olduğu için Restrict Content Pro’nun en ucuz ‘Kişisel’ lisansıyla kullanabilirsiniz. Bu, sıkı bir bütçeniz varsa MemberPress’e iyi bir alternatif yapar.

Not: İçeriği Kısıtla adlı ücretsiz bir sürüm de vardır. Ancak bu, Authorize.Net’i kullanmanıza izin vermez.

6.WP Invoicing

The WP Invoicing website

WP Invoicing, fatura oluşturması ve göndermesi gereken herkes için harika bir fatura eklentisidir. Diğer birçok kullanışlı özelliğe de sahiptir.

Örneğin, WP Invoicing, Avrupa ülkeleri için vergileri ve KDV’yi yönetmenize olanak tanır. Ayrıca, müşterilerinize Authorize.Net dahil olmak üzere çeşitli ödeme ağ geçitleri aracılığıyla faturalarınızı doğrudan web sitenizde ödeme fırsatı verir.

WP Invoicing kullanarak otomatik e-posta hatırlatıcıları ayarlayarak, ödemeleri takip ederken zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bu, özellikle herhangi bir idari desteğe sahip olmayan serbest çalışanlar için yararlıdır. Ayrıca yinelenen ödemeler de ayarlayabilirsiniz.

WP Invoicing bir dizi başka uygulama ile entegre olur, böylece otomatik olarak fatura yapabilirsiniz. Belirli bir iletişim formu gönderildiğinde bir fatura veya fiyat teklifi bile oluşturabilirsiniz.

Son Düşünceler: WordPress için En İyi Auhorize.Net eklentisi hangisidir?

En iyi Authorize.Net WordPress eklentisinin ihtiyaçlarınıza göre değişeceğine inanıyoruz, ancak çok çeşitli kullanım durumları için: WPForms, WordPress için en iyi Authorize.Net eklentisidir.

Bir üyelik sitesi veya çevrimiçi kurs oluşturmak istiyorsanız, MemberPress en iyi çözümdür.

Tam özellikli bir e-ticaret mağazası oluşturmak istiyorsanız, WooCommerce en iyi çözümdür.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of Furkan Sağlam

Furkan Sağlam

Mavis Agency'de Dijital Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Marka yönetimi, e-ticaret çözümleri ve dijital pazarlama stratejileri konularında uzmandır. Blog yazılarında, güncel dijital trendler ve etkili pazarlama taktikleri üzerine değerli bilgiler sunmaktadır. Dijital dünyada markaların başarısına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!