Ara
Close this search box.

En çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenilir WordPress eğitimleri.

Yeni Başlayanlar İçin WordPress Kılavuzu

12+

Yılların Dijital Deneyimi

638

Yayınlanan İçerik

35+ En İyi Ücretsiz Stok Fotoğraf Sitesi

Güzel ve dikkat çekici resimler kullanmak, kitlenizin web sitenize nasıl tepki vereceği konusunda gerçek bir fark yaratabilir. Göz alıcı fotoğraflar sergileyen içerik daha fazla okunup paylaşılır, aldığınız geri dönen ziyaretçi sayısını artıracak ve sonuçta web sitenizin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacaktır.

Ancak web sitenize ‘hayranlık uyandıran’ stok fotoğrafları bulmak zor olabilir. Bu yazıda, en iyi ücretsiz ve premium stok fotoğraf web sitelerinin bir listesini hazırladık. Umarım, WordPress web sitenizin ihtiyacı ne olursa olsun, burada sizin için bir şeyler olacaktır.

Yüksek kaliteli bir görseli hızlı ve kolay bir şekilde indirebileceğiniz birçok ücretsiz stok fotoğraf web sitesi vardır. WordPress web sitesi içeriği için ara sıra bir fotoğrafa ihtiyaç duyan bir blog yazarı veya küçük bir işletme iseniz, bu ücretsiz fotoğrafçılık sitelerinden biri tam da aradığınız şey olabilir.

1. Unsplash

Unsplash

Unsplash , en sevdiğimiz ücretsiz fotoğrafçılık kaynağımızdır (bunları blog gönderileri için oldukça sık kullanıyoruz). Bu web sitesinde 200.000’den fazla yüksek çözünürlüklü görselden oluşan bir koleksiyon var ve her gün yüzlerce daha ekleniyor. Fotoğraflar 41.000’den fazla fotoğrafçıdan oluşan bir topluluk tarafından sağlanmaktadır ve bunların tümü kişisel ve ticari amaçlarla kullanmakta serbesttir.

Unsplash, kaydolma, kendi koleksiyonlarınızı oluşturma ve favori fotoğrafçıları takip etme seçeneği sunar. Bir görsel ararken kendi terimlerinizi kullanabilir veya hazır bir koleksiyona bakabilirsiniz. Unsplash, ilginç ve çeşitli bir görüntü yelpazesine sahiptir ve profesyonel bir his ve bitişe sahip fotoğraflar sağlar. Bu kesinlikle incelemeye değer bir araçtır.

2. Pixabay

Pixabay

Pixabay , bir reklam topluluğu olmaktan, telif hakkı içermeyen fotoğrafları, illüstrasyonları, vektörleri, grafikleri ve videoları paylaşmaktan ve kullanmaktan gurur duymaktadır. Yine, CC0 lisansı, yayınlanan tüm içerik için geçerlidir. Dolayısıyla, tüm medyanın kişisel ve ticari kullanım için kullanımı ücretsizdir ve atıfta bulunmak gerekli değildir.

Pixabay şu anda 1.090.000’den fazla resim ve video gösteriyor. Sunulan geniş görsel yelpazesi, bir illüstrasyon, vektör, fotoğraf veya başka bir şey arıyorsanız, onu mükemmel bir seçim haline getirir.

Pixabay, kullanıcıları kaydolmaya ve kendi hesaplarını oluşturmaya teşvik eder (ücretsiz). Burada favori resimleri yükleyebilir ve yer imlerine ekleyebilir, diğer kullanıcıları takip edebilir, mesaj gönderebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

3. PicJumbo

Picjumbo , Viktor Hanacek’e ait olan ve sahibi olduğu ücretsiz bir stok fotoğrafıdır. Başlangıçta Viktor siteyi kendi ücretsiz fotoğraflarını paylaşmak için kullanıyordu, ancak Picjumbo oluşturulduğundan beri büyüdü ve şimdi birçok yaratıcıdan fotoğrafları kabul ediyor ve paylaşıyor.

Şu anda 1500’den fazla ücretsiz stok fotoğraf var, ancak daha fazlasını istiyorsanız, her ay 30’dan fazla fotoğrafa erişebilmek için premium hesaba geçebilirsiniz. Yeniden dağıtmak istemediğiniz sürece tüm fotoğrafları istediğiniz gibi kullanmak ücretsizdir; bu durumda abone olmanız gerekir .

4. RawPixel

RawPixel Stok Fotoğrafları

Belki de bu isim, Unsplash’a en çok katkıda bulunanlardan biri olduğu için aile gibi geliyor. Ancak daha fazla çeşitlilik için RawPixel ana sitesine gidin. Burada ücretsiz stok fotoğrafları, vektörler ve hatta PSD’ler bulacaksınız. Ücretsiz koleksiyonları, aralarından seçim yapabileceğiniz yaklaşık 200.000 stok fotoğraf içerir. Ancak bu sizin için yeterli değilse, ek 30.000’den fazla hisse senedi için premium üyelikler (fotoğrafları için ticari kullanım lisansları dahil) sunarlar.

5. Pexels

Pexels

Pexels , resimlerini Creative Commons Zero (CC0) lisansı altında paylaşan ücretsiz bir stok fotoğraf kaynağıdır. Bu, resimlerini kişisel ve ticari kullanım için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Dolayısıyla, çevrimiçi bir işletme yürütüyorsanız, siteye veya fotoğrafçıya atıfta bulunmak zorunda kalmadan WordPress web sitenizde Pexels’in resimlerini kullanabilirsiniz.

Pexels şu anda 30.000’den fazla ücretsiz stok fotoğraf sunuyor. Ayrıca aylık olarak 3.000 tane daha ekleniyor. Bu güzel resimleri kopyalamaktan, değiştirmekten ve dağıtmaktan çekinmeyin. Görüntüler, çeşitli indirme boyutlarında ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak özel bir boyutta mevcuttur.

6. PikWizard

pikwizard ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar wpexplorer.png

PikWizard , 100.000’den fazla tamamen ücretsiz görsel içeren harika bir ücretsiz stok fotoğraf sitesidir. Bu stok fotoğrafların 20.000’den fazlası onlara özeldir.

PikWizard, ücretsiz stok fotoğraf sitelerinde nadir görülen bir şey olan ücretsiz stok fotoğraflarıyla gurur duyuyor. “Ofis” veya “toplantı” gibi anahtar sözcükleri arayın ve PikWizard’ın sunduğu stok fotoğrafların kalitesini göreceksiniz!

7. En İyi Stok Fotoğraf Ücretsiz

best stock photo free high-reslution stok fotoğrafları wpexplorer

CC0 altında lisanslanan başka bir iyi stok fotoğraf koleksiyonu – bu, bunları tüm projelerinizde kullanmakta özgür olduğunuz anlamına gelir!

8. Seri Çekim (Shopify tarafından)

shopify tarafından patlama ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar wpexplorer

Shopify, müşterilerinin başarılı olması için çok şey yapar. Bu, Burst adlı ücretsiz stok fotoğraflarından oluşan bir kitaplık oluşturmayı içerir . Resimleri Shopify müşterileri ve daha fazlası için indirmek ücretsizdir.

9. EveryPixel

everypixel yüksek çözünürlüklü ücretsiz stok fotoğraflar wpexplorer

EveryPixel , yapay zeka destekli ücretsiz ve ücretli stok fotoğraf web sitelerinde tarama yapabilen bir stok fotoğraf arama motorudur. Arama sonuçlarını her zaman yalnızca ücretsiz stok fotoğraf sitelerinden filtreleyebilirsiniz!

10. FoodiesFeed

foodiesfeed High-Reslution Ücretsiz Stok Fotoğraflar wpexplorer

FoodiesFeed tam da beklediğiniz gibi. Ücretsiz gıda ile ilgili stok fotoğraflardan oluşan mükemmel, özenle seçilmiş bir koleksiyon.

11. kültürel

freeimages yüksek çözünürlüklü ücretsiz stok fotoğraflar wpexplorer

Sivas , iyi bir stok fotoğraf koleksiyonuna sahiptir ve ilgili bir proje üzerinde çalışıyorsanız size çok zaman kazandırabilecek faydalı fotoğraf koleksiyonlarına sahiptir.

12. FreePhotos

freephotos.cc high-reslution ücretsiz stok fotoğraflar wpexplorer

FreePhotos , toplam 100 kategoride gruplandırılmış harika bir ücretsiz stok fotoğraf koleksiyonu sunar. Çevrimiçi bir fotoğraf editörü bile var.

13. FreeStocks

freestock.org yüksek çözünürlüklü ücretsiz stok fotoğraflar wpexplorer

FreeStocks , 7 kategoriye yayılmış, yüksek çözünürlüklü ücretsiz stok fotoğraflarından oluşan şık bir koleksiyona sahiptir. – hayvanlar, şehir ve mimari, moda, yiyecek ve içecekler, doğa, nesneler ve teknoloji ve insanlar.

14. Gratisografi

gratisography ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar wpexplorer

Gratisography , dokuz farklı kategoriden ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflardan oluşan harika bir koleksiyona sahiptir.

15. IM Ücretsiz

im free yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar wpexplorer

IM Free , rekreasyon, siyah-beyaz, ambiyans, şehir manzarası ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli kategorilerden ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflardan özel olarak seçilmiş bir koleksiyon sunar!

16. Jay Mantri

jay mantri ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar wpexplorer

Jay Mantri , CC0 lisansı altında Tumblr blogu aracılığıyla ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflardan oluşan güzel bir koleksiyon paylaşıyor.

17. Kaboom Resimleri

kaboom pics ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar wpexplorer

Kaboom Pics , bir renk paleti aracılığıyla aranabilen, orijinal yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflardan oluşan harika bir koleksiyona sahiptir.

18. Pix’in Yaşamı

pix of pix bedava yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar wpexplorer

Life of Pix , dünyanın her yerinden fotoğrafçıların katkıda bulunduğu geniş bir ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraf galerisine sahiptir. Bu sitenin arkasındaki beyinler, LEEROY creative , ayrıca kaydırıcılar, arka planlar ve daha fazlası için harika olan ücretsiz stok video indirmeleri içeren bir kardeş site Life of Vids’i de yönetiyor.

19. Küçük Görseller

küçük görseller ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar wpexplorer

Little Visuals , gelen kutunuza teslim edilen ve arşivlere indirilebilen ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflardan oluşan özel bir koleksiyon sunar. Bir arama işlevi yoktur. Ayrı bir not olarak, site sahibinin talihsiz ölümünden sonra site artık yeni stok fotoğraflar eklemiyor. Fotoğraflar hala çevrimiçi olarak kalıyor ve çabalarına bir hediye olarak paylaşılıyor.

20. yıldız

magdeleine ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar wpexplorer

Magdeleine , CC0 alanına atfedilen, 8 kategoride küratörlüğünü yapılan ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflardan oluşan güzel bir elle seçilmiş koleksiyon sunar. Ayrıca her gün bir ücretsiz stok fotoğraf eklemeye devam ediyorlar!

21. MMT Hisse Senedi

mmt high-reslution ücretsiz stok fotoğraflar wpexplorer

MMT (Yakalanan An), ticari kullanım için ücretsiz stok fotoğrafları sağlar. Fotoğraflar CC0 lisansına sahiptir, bu nedenle hem kişisel hem de ticari amaçlarla ücretsiz olarak indirilebilir, kullanılabilir ve yeniden dağıtılabilir. Web sitelerinde, temalarda, şablonlarda, basılı materyallerde, sosyal gönderilerde, uygulamalarda veya tasarım araçlarında görüntülenecek görseller arıyorsanız, MMT’yi harika bir seçim yapar.

MMT’nin içeriği, makro fotoğrafçılık, şehir manzaraları, doğa, çalışma alanları ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok kategoriyi kapsar. Her hafta yeni resimler eklenir ve bir dizi ilginç kategori galerilerde sergilenir. Sitede aktif bir blog da paylaşılır.

22. geyik

geyik ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar wpexplorer

Moose , benzersiz ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflardan oluşan harika bir koleksiyona sahiptir. Öne çıkan görseller ve ilgi çekici sosyal medya gönderileri için harika olan izole karakterlere ve arka planlara sahip bir ton ücretsiz stok fotoğraf sunar. Ancak, CC BY-ND 3.0 kapsamında lisanslıdırlar, bu da web sitesine bir bağlantı vermeniz gerektiği anlamına gelir.

23. Morg Dosyası

morguefile ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar wpexplorer

İsmin büyük bir hayranı olmasam da , MorgueFile 350.000’den fazla ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraf koleksiyonuna sahiptir.

24. MyStockPhotos

mystockphotos Ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar wpexplorer

MyStockPhotos , Themeisle’den ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflardan oluşan harika bir koleksiyondur.

25. NegativeSpace

negatif boşluk bedava yüksek çözünürlüklü hazır fotoğraflar wpexplorer

NegativeSpace , CC0 lisansı altında ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflardan oluşan harika bir koleksiyona erişim sağlar – fotoğrafları her yerde kullanmanıza olanak tanır!

26. Picography

pikografi ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar wpexplorer

Picography , 12 kategoriye yayılmış güzel bir ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraf koleksiyonuna sahiptir. CC0 lisansı kapsamına girerler, yani bunları herhangi bir projede kullanmakta özgürsünüz.

27. Kamu Malı Arşivi

designrush ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar wpexplorer

Public Domain Archive , 14 kategoriye yayılmış 200’den fazla ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraftan oluşan şık bir koleksiyona sahiptir. Tüm görseller CC0 altında lisanslanmıştır ve bunları herhangi bir projede kullanmanızı sağlar.

28. Serpme Kavanozu

scatterjar ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar wpexplorer

ScatterJar , yiyeceklerle ilgili her şey için ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar sunan özel bir sitedir. Sebzeler, içecekler, otlar ve baharatlar ve daha fazlasını içeren yiyecekler için özel kategorileri vardır.

29. ShotStash

shotstash ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar wpexplorer

ShotStash , doğası gereği zarif bir şekilde benzersiz olan ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflardan oluşan güzel bir koleksiyona sahiptir. Görseller 10 kategoride gruplandırılmış ve CC0 altında lisanslanmıştır.

30. Serkan

skitterphoto ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar wpexplorer

SkitterPhoto , CC0 lisansı altında lisanslı ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflardan oluşan güzel bir koleksiyona sahiptir.

31. Snapwire Snaps

snapwire ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğrafları çeker wpexplorer

Snapwire Snaps , dünyanın her yerinden fotoğrafçıların oluşturduğu ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflardan oluşan bir koleksiyondur.

32. SplitShire

splithare ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar wpexplorer

SplitShire , kişisel ve ticari kullanım için ücretsiz 900’den fazla ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğrafı içeren tek kişilik bir projedir.

33. Hisse Senedi

stocksnap.io Ücretsiz Yüksek Çözünürlüklü Hazır Fotoğraflar wpexplorer

StockSnap , ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflardan oluşan harika bir koleksiyona sahiptir. Ayrıca, trend olan görüntüler ve görüntüleri görüntüleme veya indirme sayısına göre sıralayabilme gibi ilginç özelliklere de sahiptir.

34. Tarz Stok

styledstock ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar wpexplorer

StyledStock, kendilerini kadınsı bir stok fotoğraf sitesi olarak konumlandırıyor. Blog gönderileri, reklamlar ve daha fazlası için harika, özel olarak seçilmiş ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflara erişebilirsiniz.

35. SuperFamousImages

superfamousimages ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar wpexplorer

Bu, Superfamous Studios’un bir yan projesidir ve manzara ve doğa fotoğrafçılığına odaklanan harika ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar içerir.

36. ThePatternLibrary

patternlibrary ücretsiz yüksek çözünürlüklü stok fotoğraflar wpexplorer

Teknik olarak bir stok fotoğraf web sitesi olmasa da ThePatternLibrary , bir sonraki projenizde indirebileceğiniz güzel desenler sunar.

Bonus: En İyi Premium Stok Fotoğraf Web Siteleri

Ücretsiz stok fotoğrafları gösteren çok sayıda web sitesinin yanı sıra, çok çeşitli premium görsel siteleri de mevcuttur. Bu siteler, genel olarak, daha yüksek kaliteli fotoğraflar ve çok daha geniş bir seçim sunar. Ayrıca düzenleme araçları, dijital tasarım öğeleri, çizimler, video klipler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere birçok ekstra özellik sunarlar.

Büyük bir işletmeyseniz veya işiniz günlük olarak resimlerle çalışmanızı gerektiriyorsa , profesyonel, birinci sınıf fotoğraflara erişim bir öncelik olmalıdır. Bu nedenle, premium bir görsel web sitesine abone olmayı düşünmelisiniz. Mevcut en iyi sitelerden bazılarına bir göz atalım.

Bigstock

Bigstock Stok Fotoğrafları

Bigstock , 57 milyondan fazla fotoğraf, vektör ve video arasından seçim yapabileceğiniz bir stok fotoğraf üyelik sitesidir. İstediğiniz her şeye muhtemelen sahiplerdir. Tüm fotoğrafları telifsiz olduğundan, görüntüleri işletmeniz için gerektiği gibi kullanabilirsiniz (onları yeniden satmadığınız veya logo olarak kullanmadığınız sürece).

Bigstock iki fiyatlandırma yapısı sunar: ayda belirli sayıda indirme içeren aylık planlar veya gerektiği gibi kredi yükleyip kullanabileceğiniz alternatif bir kredi planı. Sadece size uygun bir plan seçin!

Envato Elemanları

Envato Elemanları

Envato Elements , dijital varlıklar sağlayan premium bir abonelik hizmetidir. Tasarımcılar, ajanslar, pazarlamacılar ve diğer profesyonelleri hedefleyen Envato Elements, 300.000’den fazla telifsiz stok fotoğraf, 33.000 grafik varlık, kurs, e-Kitap ve daha fazlasını sağlar.

Envato’ya kaydolduktan sonra, tümü ticari bir lisansla kütüphaneden her ay sınırsız sayıda fotoğraf indirebilirsiniz. Fotoğrafları kategorilere göre veya yön, arka plan ve renk gibi daha belirli filtreler aracılığıyla arayın. Bu, projeniz için doğru görüntüyü bulmanızı kolaylaştırır.

Envato Elements, paranızın karşılığını fazlasıyla alır ve sık ve yüksek hacimli olarak fotoğraflara veya diğer tasarım öğelerine ihtiyaç duyan profesyoneller için ideal seçimdir.

Adobe Stock

Adobe Hisse Senetleri

Adobe Stocks , üç aylık premium plan sunar. Bu aboneliklerin her biriyle, bir dizi çarpıcı ve orijinal görsel indirebilirsiniz. Daha sonra bu fotoğrafları baskıda, sunumlarda, web sitelerinde ve sosyal medyada birkaç seçeneği belirtmek için kullanabilirsiniz. Dinamik sanatçıların ve tematik galerilerin fotoğraflarına göz atın veya videolar, 3B öğeler ve çok daha fazlasına göz atın.

Tüm görüntüler Adobe Experience Cloud’unuzda görüntülenebilir, lisanslanabilir, erişilebilir ve yönetilebilir . Bir satın alma işlemi yapmadan önce en iyi neyin işe yaradığını görmek için tasarımlarınızdaki filigranlı fotoğrafları Photoshop CC, Illustrator CC, bir Adobe uygulaması veya başka bir Adobe aracında önizleyin. Adobe’ye kaydolmaya karar verirseniz, ilham verici görüntüleri bir sonraki yaratıcı projeniz için mükemmel uyumu bulmanızı sağlayacaktır.

Shutterstock

Shutterstock

Shutterstock , gerçekten etkileyici bir premium görsel sağlayıcıdır. 160 milyonun üzerinde telifsiz fotoğraf, vektör, illüstrasyon, simge, video klip ve müzik parçasını sergileyen, şüphesiz burada sizin için bir şeyler olacak. Ayrıca yeni Adobe eklentileri sayesinde, stok fotoğraflarınıza en sevdiğiniz Creative loud uygulamalarından erişmek kolaydır.

Shutterstock, bireylerin yanı sıra işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için bir dizi abonelik planı sunar. Shutterstock ayrıca indirmeyi seçtiğiniz fotoğraflar için kullanıma hazır şablonlar sağlayan, görüntüleri özelleştirmenize, slayt gösterileri oluşturmanıza ve çok daha fazlasını yapmanıza olanak tanıyan kendi Düzenleyicisi ile donatılmıştır. Yüksek kaliteli, ilginç ve göz alıcı fotoğraflar arıyorsanız Shutterstock sizin için bir çözümdür.

Stoka Ölüm

Stoka Ölüm

“Stoklar tükendiğinde sanat büyür” konseptine dayanan Death to Stock , dünyanın her yerinden sanatçılar tarafından oluşturulan küratörlü galeriler sunan birinci sınıf bir taban fotoğraf sitesidir. Siteye üyeliğiniz, doğa, moda, konsept sanatı, dans, ofis ortamları ve daha fazlasını içeren gelecekteki fotoğraf setlerini finanse etmenize yardımcı olur.

En iyi yanı, her ay yeni fotoğraflar yayınlandıkça, nasıl yaratıldıklarına dair kendi hikayeleriyle birlikte gelmeleri. Death to Stock ile sadece fotoğraf çekmiyorsunuz, onların kavram ve yaratımına giden yaratıcı sürece tam bir bakış atıyorsunuz. Haftalık ücretsiz stok fotoğraflarına erişim için haber bültenlerine kaydolmanızı tavsiye ederim.

Canva

canva

Canva , bir fotoğraf editörü ve 1.500.000’den fazla ücretsiz ve premium stok fotoğrafa erişim içeren bir grafik tasarım aracı web sitesidir. Site, fotoğrafları birden çok kategoriye ayırarak ihtiyacınız olan resimleri hızlı ve kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olur.

Bu ücretsiz bir araçtır, ancak ücretsiz fotoğrafları indirip kullanmak için kaydolmanız gerekecektir. Ücretli görseller fiyata göre değişir ve her fotoğrafla birlikte verilen lisans fiyata bağlıdır. Bu nedenle, bir projede bir görüntüyü kullanmadan önce daima lisansı kontrol edin. 300.000’den fazla ücretsiz görsel içeren aylık Canva for Work abonelik planı da mevcuttur.

Rocks That Stock

Premium Stock Photos Rocks That Stock Fotoğrafları

Nispeten yeni olsa da, Stock that Rocks , premium stok fotoğraflar için başka bir harika seçenektir. Kategoriler, koleksiyonlar ve / veya oturumlar halinde düzenlenmiş çeşitli resimler sunarlar. Hepsinden iyisi, tutarlı bir fotoğraf stili kullanıyorlar. Bir işletmeyi veya blogu yeniden markalandırırken bunları harika bir seçenek haline getirir.

Kütüphaneleri çeşitli odalar, nesneler, insanlar ve daha fazlasını içerir. Ayda sadece 17’den başlayan üyeliklerle (6 indirme için) bunlar en ucuz seçenek olmayabilir, ancak görseller buna değer. Genel üyeliklerin yanı sıra şu anda fotoğraflar için standart, genişletilmiş, özel ve acente lisanslama seçenekleri sunuyorlar. Dolayısıyla, belirli bir resmi kullanan tek kişi olmak istiyorsanız, olabilirsiniz.

En İyi Stok Fotoğraf Siteleri Üzerine Son Düşünceler

Günlük olarak görsellerle çalışanlar için, birinci sınıf bir stok fotoğraf sitesine abone olmak, web’de doğru resmi aramak için size sayısız saat kazandıracaktır. Birinci sınıf bir site, hepsi tek bir yerden sayısız güzel ve profesyonel görüntüyü arayabilmenizi ve bunlara erişebilmenizi sağlayacaktır.

Bununla birlikte, bütçeniz sınırlı olsa bile, ücretsiz görsel sitelerde bulunabilecek bazı harika fotoğraflar var. Ve şimdi en iyi ücretsiz stok fotoğraf sitelerinin bir listesine sahipsiniz! Bir sitede görüntülenen fotoğraflardan memnun değilseniz, başka bir siteye göz atın. Mutlu görsel arama!

Başka harika stok fotoğraf web siteleri önerebilir misiniz? Lütfen favorilerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of destek

destek

Bir Yanıt

  1. Merhaba çok güzel bir liste olmuş, bu listeye belki gelişmekte olan Türk yapımı bir stok fotoğraf sitesi olan gorseller.com u eklemek istersiniz.
    İyi günler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!