Ara
Close this search box.

En çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenilir WordPress eğitimleri.

Yeni Başlayanlar İçin WordPress Kılavuzu

12+

Yılların Dijital Deneyimi

636

Yayınlanan İçerik

2019’un En İyi 5 WordPress Pop-up Eklentisi

En iyi WordPress açılır eklentisi mi arıyorsunuz? İyi bir WordPress açılır eklentisi, web sitesi ziyaretçilerini e-posta abonelerine ve ödeme yapan müşterilere dönüştürmenize yardımcı olur.

Dönüşüm oranlarını artırmanıza yardımcı olacak düzinelerce WordPress açılır eklentisi var.

Ancak, çoğu web sitenizi yavaşlatacak, yanlış istatistikler sunacak veya her ikisini de en kötüsü yaratacak.

Bu yazıda, piyasadaki en popüler WordPress açılır eklentilerini karşılaştıracağız, böylece hangisinin en iyi WordPress açılır eklentisi olduğunu görebilirsiniz.

En iyi WordPress açılır eklentilerini karşılaştırma

WordPress Pop-up Eklentileri ile Dikkat Edilmesi Gereken 3 Şey

Pop-up’ların dikkatli kullanılması gerekir. Kötü yapılan WordPress pop-up’ları kolayca can sıkıcı hale gelebilir ve markanızın itibarı ile birlikte kullanıcı deneyimini mahvedebilir.

Uygun davranış etkileşimi, hedefleme ve kişiselleştirme özellikleri sunan bir çözüm seçmeniz gerekir, böylece maksimum dönüşüm sağlarken en iyi kullanıcı deneyimini sunabilirsiniz.

Performans, çoğu WordPress açılır eklentisi ile başka bir konudur. Birçok WordPress açılır eklentisi analitiği izlemek için WordPress kullandığından, bu, sunucu yükünü önemli ölçüde artırır ve web sitenizi yavaşlatır. Bildiğiniz gibi, yavaş bir sayfa hızı SEO sıralamanızı olumsuz yönde etkiler.

Bu yüzden sitenizi yavaşlatmadan güçlü dönüşüm özellikleri sunan bir WordPress açılır eklentisine ihtiyacınız var.

Son fakat en az değil, seçtiğiniz WordPress açılan eklentisinin gerçekten WordPress barındırma ortamınızla çalıştığından emin olmanız gerekir . Birçok açılır pencere eklentisi kötü kodlanmıştır, bu nedenle A / B testi ve raporlama gibi gelişmiş özellikleri birçok barındırma şirketinin şu anda kullandığı en gelişmiş önbellek çözümleriyle çalışmaz.

WordPress için açılan bir eklenti kullanmanın temel amacı, müşteri adaylarını yakalamanıza ve e-posta listesi abonelerinizi artırmanıza yardımcı olmaktır .

Web siteniz veya çevrimiçi mağaza için WordPress açılır eklentisini seçerken yukarıdaki 3 şeye dikkat etmeniz gerekir.

En İyi WordPress Popup Eklentileri için Yarışmacılar

Artık çoğu WordPress açılır pencere oluşturucusuyla ilgili ortak sorunları bildiğinize göre, tüm popüler WordPress açılır eklentilerini değerlendirmek için bir ölçüt olarak kullanabilirsiniz.

Şimdi onlarca pop-up eklentisi olduğundan, bu işlem oldukça zaman alabilir.

Bu yüzden sizin için araştırmayı yaptık. Rehberimizde karşılaştıracağımız en iyi WordPress açılır eklentileri:

Şimdi, hangisinin web sitenizi büyütmenize yardımcı olacak en iyi WordPress açılır eklentisi olduğunu bulmak için her birine bir göz atalım.

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster, piyasadaki en popüler lider oluşturma yazılımıdır. Web sitesi ziyaretçilerini kolayca abonelere ve müşterilere dönüştürmenize olanak tanır.

Güçlü bir WordPress açılır oluşturucusu ve en kapsamlı hedefleme ve kişiselleştirme özellikleri seti ile birlikte gelir. Basitçe söylemek gerekirse, bir pazarlama uzmanı gibi dönüşüm potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır.

Özellikler

OptinMonster gösterge tablosu

OptinMonster, pazardaki en güçlü hedefleme ve kişiselleştirme özelliklerini sunar. Pop-up’lar, tam ekran karşılama matları, kayan çubuk, kaydırma kutuları vb. Dahil farklı kampanyalar oluşturmanıza olanak sağlar.

Hedefleme özellikleri, kullanıcıları ziyaret ettikleri sayfaya, sitenizdeki etkinliklere, coğrafi konumlarına ve kelimenin tam anlamıyla düzinelerce daha fazlasına göre hedeflemenizi sağlar.

Daha kişiselleştirilmiş ve çok etkili olmasını sağlayan bir açılır pencereyi görüntülemek için kendi kurallarınızı oluşturabilirsiniz.

Aşağıda OptinMonster’ın en önemli özelliklerinden bazıları şunlardır:

 • Güzel tasarlanmış müdahaleci olmayan lightbox açılır pencereleri
 • Bir kullanıcı sitenizi terk etmek üzereyken görüntülenen çıkış pop-up’ları
 • Sayfa düzeyinde, coğrafi hedefleme, yerinde yeniden hedefleme, cihaz tabanlı hedefleme ve diğer özelliklerle güçlü hedefleme seçenekleri.
 • Hedeflenen mesajları kullanıcılara göstermek için adblock algılama
 • Küçük cihazlarda iyi görünen Mobil uyumlu kampanyalarla cihaz hedefleme
 • Çıkış hedefli, kaydırmalı, hareketsizlik sensörleri, zamana dayalı tetikleyiciler ve daha fazlasıyla açılır pencereleri tetikleyin
 • Hazır güzel pop-up şablonları düzinelerce
 • Kendi resimleriniz, yazı tipleriniz ve stilinizle kolayca açılır pencereler oluşturmak için açılır pencereyi sürükleyip bırakın
 • Satır içi / sonrası post optins, kayan bildirim çubuğu, geri sayım zamanlayıcıları, tam ekran karşılama matı, kupon tekerleği açılır pencereleri ve daha fazlası gibi birden çok kampanya türü.
 • Bir bağlantıyı tıklatarak açılan pencereyi tetikleyen canavar bağlantıları
 • Evet / Hayır açılır pencereler, iki aşamalı açılır pencereler ve başarı mesajı özelleştirmesi
 • Tüm üst e-posta pazarlama hizmetleri , iletişim formu eklentileri, e-ticaret platformları ve daha fazlası ile bütünleşir .

Tüm özelliklere bakarak güvenle piyasadaki en kapsamlı WordPress açılır kurucusu olduğunu söyleyebiliriz. Anında e-posta listenizi büyütmek ve dönüşümleri artırmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

performans

OptinMonster kullanmanın en büyük avantajı performans ile geliyor. WordPress barındırma kaynaklarını kullanmadığı anlamına gelen bir SaaS uygulamasıdır .

Zaman uyumsuz olarak yüklenir, bu da algılanan sayfa yükleme hızınızı yavaşlatmadığı anlamına gelir. Bu sadece kullanıcı deneyimi için değil, SEO için de çok önemlidir.

Son fakat en az değil, OptinMonster analitik depolamak için WordPress kullanmadığından, istatistikleriniz en doğru olacak ve herhangi bir barındırma ortamı ile çalışacaktır.

Kullanım kolaylığı

OptinMonster sezgisel bir sürükle ve bırak açılır pencere oluşturucu ile birlikte gelir. Bir arka plan ekleyerek, renkleri, resimleri, yazı tiplerini, kendi metninizi seçerek ve kayıt formunu seçerek kendi açılır pencerelerinizi tasarlayabilirsiniz.

OptinMonster açılır oluşturucu

Ancak, bunu yapmak istemiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz güzel hazır açılır şablonlar bulacaksınız. Bu şablonların her biri, basit bir nokta ve tıklama düzenleyicisi kullanılarak tamamen özelleştirilebilir.

Web sitenize pop-up eklemek de çok kolaydır. Herhangi bir WordPress dosyasını düzenlemeniz veya web sitenize kod eklemeniz gerekmez. WordPress konektör eklentisini kolayca kurabilirsiniz.

Fiyatlandırma: Ayda 9 $ ‘dan başlayan fiyatlarla (yıllık faturalandırılır).

Açıklama: OptinMonster, furkansaglam.com’da kullandığımız pop-up eklentisidir. Birçok popüler blogcu ve işletme, Social Media Examiner, Michael Hyatt, NBA ve daha pek çoğu gibi OptinMonster kullanıyor.

2. TrustPulse

TrustPulse

TrustPulse, web sitenizdeki dönüşümleri artırmanıza yardımcı olacak sosyal kanıtı kullanan bir WordPress açılır eklentisidir.

Kullanıcı güvenini oluşturmak, FOMO (eksiklikten korkma) etkisini tetiklemek ve daha fazla kullanıcıyı kayıt olmak veya satın almak için teşvik etmek için web sitenizde sosyal kanıt bildirimleri gösterir.

Özellikler

TrustPulse, daha az müdahaleci ama etkili pop-up’lar kullanarak sosyal kanıtları paylaşarak anında kullanıcı güvenini kazanmanıza yardımcı olur. İşte en iyi WordPress açılır eklentileri listemizde benzersiz kılan özelliklerden bazıları.

TrustPulse açılır penceresi
 • FOMO’yu tetikler – FOMO etkisini tetiklemek için aciliyet ve sosyal kanıt kullanır (görevden korkma). Bu, kullanıcıları bir satın alma işlemine kaydolmaya veya tamamlamaya teşvik eder.
 • Gerçek Zamanlı İzleme – Gerçek zamanlı alışverişleri, etkinlikleri ve kaydolmalarını gösterir
 • Akıllı hedefleme – Doğru zamanda doğru kullanıcılara sosyal kanıt pop-up penceresini göster
 • Açılır pencereyi özelleştirin – Varsayılan tasarımı kullanın veya kolay özelleştirme seçenekleriyle kendiniz yapın

performans

Bir e-Ticaret işletmesini yönetiyorsanız , web sitenizde daha fazla satış yapmak için hız çok önemlidir. TrustPulse, sayfa yükleme hızınızı etkilemez ve aynı zamanda kullanıcı deneyimini iyileştirir.

Bu bir SaaS uygulamasıdır ve WordPress barındırma kaynaklarını kullanmaz. Açılır pencereleri görüntülemek için kullanılan tüm kod, bulut sunucularından eşzamansız olarak yüklenir.

Kullanım kolaylığı

TrustPulse kurulum işlemi delice kolay bir şekilde geliyor. Varsayılan sosyal kanıt pop-up penceresi çok az değişiklikle çalışır.

TrustPulse’de açılır bir kampanya oluşturma

Açılır pencereyi kişiselleştirmenize, hedeflemeyi ayarlamanıza, istatistikleri görüntülemenize ve çevrimiçi mağazanızda özelleştirilmiş kampanyalar yayınlamanıza olanak sağlayan kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.

Fiyatlandırma: Ayda 500 seans ücretsiz ve ardından fiyatlandırma aylık 4 ABD Doları’ndan başlar (yıllık olarak faturalandırılır).

3. Bloom

Çiçek açmak

Bloom , en eski ticari WordPress tema mağazalarından biri olan Elegant Themestarafından hazırlanan popüler bir WordPress eklentisidir . Bağımsız bir WordPress eklentisi olarak kullanılabilen Bloom, blog yazarları için WordPress açılır oluşturucusunun kullanımı kolay bir yazılım sunar.

Özellikler

Bloom, iyi bir WordPress açılır eklentisinden ihtiyaç duyacağınız temel gereksinimleri kapsayan iyi bir özellik setiyle birlikte gelir.

Bloom kullanıcı arayüzü
 • Otomatik lightbox açılır penceresi
 • Kenar çubuğu, içeri kaydırmalı ve kayıt sonrası formları içeren birden fazla optin türü.
 • Temel posta veya sayfa düzeyinde hedefleme
 • Temel zaman gecikmesi, kaydırma, form gönderme tetikleyicileri
 • Kolay özelleştirme ile önceden oluşturulmuş açılır şablonlar
 • Popuplar e-posta servis sağlayıcıları ile entegre

performans

Bloom, tek başına bir WordPress eklentisi olarak gelir; bu, tüm kodu WordPress sitenizden yüklediği anlamına gelir. Bu, sunucu kaynaklarınızı kullandığı ve sayfa yükleme sürenizi etkilediği anlamına gelir.

Kodu optimize ederek ve WordPress en iyi uygulamalarını kullanarak azaltmaya çalışır. Ancak, sınırlı sunucu kaynaklarında yoğun bir siteniz varsa, bu web sitesinin performansını yavaşlatır.

Senin dayanarak WordPress eklentisi önbelleğe , ayarları / B testi yaramazlık olabilir A gibi istatistikleri ve raporlama özellikleri.

Kullanım kolaylığı

Bloom, basit sürükle ve bırak açılır pencere üreticisi ile kullanımı son derece kolaydır. Bloom ile yeni optinlerin oluşturulması basittir ve kullanıcı arayüzünün anlaşılması oldukça kolaydır.

Bloom'ta bir açılır şablon seçin

Ekran ayarlarını yapılandırırken sorun ortaya çıkıyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla seçenek var, bu da kullanıcı arayüzünü biraz kafa karıştırıcı kılıyor.

Fiyatlandırma: Yılda 89 ABD Doları’ndan başlayan Elegant Temaları ile birlikte gelir .

4. Sumo

SumoMe

Sumo, web sitenize açılır pencereler eklemenizi sağlayan WordPress için ücretsiz bir açılır pencere eklentisidir. Daha fazla seçenek sunan premium bir sürüm sunarlar.

WordPress panosunda Sumo paneli

Özellikler

 • Ücretsiz WordPress açılır penceresi oluşturmanıza ve kayıt olmanıza izin verir
 • Birden fazla optin formunu kullanabilirsiniz
 • Popüler e-posta pazarlama platformlarına bağlanır
 • Kullanmak için farklı stil ve şablonlarla birlikte gelir
 • Formlarınız için temel A / B testi ve istatistiklerini içerir

Ücretsiz sürümü özelliklerle sınırlıdır ve açılır pencerelere Sumo markası ekler.

performans

Sumo, zaman uyumsuz olarak kod yükler ve bu da performans üzerindeki etkiyi azaltır. Kampanya tasarımınıza bağlı olarak, performans üzerindeki etkisi değişebilir.

Kullanım kolaylığı

Sumo, WordPress sitenizle bütünleşir. Ancak, hesabınızı web sitelerinden yönetmeniz ve kampanyalarınızı tasarlamak için Sumo panosunu kullanmanız gerekir.

Açılır pencereyi Sumo pano ile tasarla

Biraz öğrenme eğrisi ile geliyor. Kampanya oluşturucu en kolay yol değil, ancak yolunuzu bulursunuz. Özellikle entegrasyon ve hedefleme söz konusu olduğunda kullanımı biraz zor bulduk.

5. Gelişen Gelişmeler

Gelişmek

Thrive Leads, WordPress için bir başka popüler açılır eklentidir. Güzel açılır şablonlar ve kolay açılır bir oluşturucu ile birlikte gelir.

Özellikler

Thrive Leads, WordPress sitenizdeki müşteri adaylarını yakalamanıza ve e-posta listenizi büyütmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. İşte özelliklerine hızlı bir bakış.

Gelişmek
 • Açılır kutu açılır penceresi, satır içi formlar, 2 adımlı optin, formlarda slayt ve daha fazlasını içeren birden fazla optin türü
 • Kayıt formlarını özelleştirmek için basit sürükle ve bırak editörü
 • Formlarınız için temel A / B testleri ve analizleri
 • Kategoriler, etiketler, gönderi türleri ve daha fazlasını içeren sayfa düzeyinde hedefleme
 • Tüm popüler e-posta servisleriyle çalışır
 • Küçük cihazlar için mobil uyumlu açılır pencereler

performans

Thrive Leads, performansı ve özellikleri dengelemeye çalışır. Ancak, listemizdeki diğer çözümlerden daha yavaş.

Bu bağımsız bir WordPress eklentisidir, yani tüm kod WordPress sitenizde bulunur ve barındırma kaynaklarınızı kullanır.

Bu aynı zamanda Bloom gibi raporlama ve A / B testleri gibi özelliklerin bazı barındırma şirketlerinde veya popüler önbellek eklentilerinde düzgün çalışmayabileceği anlamına gelir.

Kullanım kolaylığı

Thrive Leads’ın kullanımı oldukça basittir ve birden fazla şablonla birlikte gelir. Ayrıca açılır pencerenizi kişiselleştirmek için sürükle ve bırak işlevine sahip basit bir açılır pencereyle birlikte gelir.

Thrive Leads üretici arayüzü

Web sitenizde optinleri görüntülemekle ilgili hafif bir öğrenme eğrisi var. Bir çok yeni başlayanlar bir açılır pencere ayarlarken biraz mücadele ederdi.

Müşteri grupları, müşteri adayları kısa kodları, Gelişim kutuları ve diğer özellikler için çok fazla açıklama yapmadan farklı seçenekler göreceksiniz. Bu, kullanıcıların ne yaptıklarını öğrenmek için onları keşfetmeleri gerektiği anlamına gelir.

Fiyatlandırma: Tek bir site lisansı için yılda 67 ABD Dolarından başlayan fiyatlarla.

WordPress Popup Eklentilerinin Başarımında Performans Karşılaştırması

Bu makale için, her bir WordPress açılır eklentisini denemeye karar verdik ve bir web sitesinin performans ve hızı üzerindeki etkilerini test ettik.

Temel olarak, bir demo web sitesi oluşturduk ve temel bir WordPress açılır penceresi oluşturmak için her bir eklentinin varsayılan ayarlarını kullandık. Bundan sonra, sayfa yükleme hızını test etmek için Pingdom kullandık.

Aşağıda testlerimizin sonuçları verilmiştir.

Pop-up EklentisiSayfa Yükleme süresiİsteklerSayfa boyutu
OptinMonster1.03s17225KB
TrustPulse894ms14130KB
Çiçek açmak1.23s22188.8KB
Sumo1.24s41575.5KB
Gelişmek1.38s26736.4KB

Sonuçlarımızda, OptinMonster’ın performans üzerinde en az etkiye sahip en hızlı WordPress açılır eklentisi olduğunu gördük.

Sonuç: En İyi WordPress Popup Eklentisi Hangisidir?

Belirlediğimiz kriterleri göz önünde bulundurarak, OptinMonster en iyi WordPress açılır eklentisi olarak karşımıza çıkıyor. En hızlı açılır pencere üreticisi ve dönüşüm oranlarını artırmak için inanılmaz araçlarla birlikte geliyor.

Aynı zamanda güzel açılan şablonlar ve güçlü bir sürükle ve bırak editörü ile kullanımı en kolay olanıdır. Tüm popüler CRM’ler , e-posta pazarlama platformları, en iyi WordPress form eklentileri , özel HTML formları ve diğerleriyle çalışır.

Pop-up’larınızı doğru zamanda doğru kullanıcılara göstermek, onları daha etkili yapan şeydir. OptinMonster, güçlü sayfa düzeyinde hedefleme seçenekleri, kişiselleştirme ve olaya dayalı tetikleyiciler içerir.

Bir e-Ticaret mağazası işletiyorsanız, OptinMonster + TrustPulse’yi tavsiye ederiz . Bu, sosyal kanıt ve OptinMonster’ın güçlü araba bırakma özellikleriyle dönüşümleri en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır .

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!