En çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenilir WordPress eğitimleri.

Yeni Başlayanlar İçin WordPress Kılavuzu

+12

Yılların Dijital Deneyimi

635

Yayınlanan İçerik

En İyi WooCommerce Hosting

Çevrimiçi mağazanızı oluşturmak için en iyi WooCommerce hostingi mi arıyorsunuz? En iyi barındırma sağlayıcısını seçmek, e-ticaret işiniz için vereceğiniz en önemli kararlardan biridir.

Tipik bir paylaşılan barındırma sağlayıcısı, WooCommerce için her zaman iyi bir seçim olmayabilir. Çünkü daha fazla kaynağa, SSL sertifikasına ve WooCommerce merkezli destek platformuna ihtiyacınız olacak. Bu kılavuzda, çevrimiçi mağazanız için en iyi WooCommerce hostingini seçmenize yardımcı olacağız.

 Amacımız, bir WooCommerce hosting şirketi seçerken göz önünde bulundurmanız gereken şeyler hakkında fikir vermektir.

Süreci kolaylaştırmak için, en iyi WooCommerce hosting sağlayıcılarını da seçtik. Bunlar, kalitesi, performansı ve mükemmel müşteri desteği nedeniyle sürekli olarak yüksek rütbeli en iyi e-ticaret hosting şirketleridir.

WooCommerce Hosting Nedir?

WooCommerce hosting için, WooCommerce mağazalarını kutudan çıkarmak için donatılmış optimize edilmiş bir hosting çözümüne ihtiyacınız var.

WooCommerce dünyanın en popüler e-ticaret platformudur. Tüm dünyada milyonlarca küçük ve büyük işletme tarafından kullanılmaktadır. WordPress üzerinde çalışır, bu yüzden açıkça WordPress’i destekleyen bir barındırma sağlayıcısına ihtiyacınız olacak.

Ama hepsi bu kadar değil.

Çevrimiçi ödemeleri kabul etmek için bir etki alanı adına ve bir SSL Sertifikası gerekir. WooCommerce için daha iyi performans için optimize edilmiş arka uç sunuculara da ihtiyacınız olacak.

Çevrimiçi mağazanız büyüdükçe, bu trafiğin aksama süresi olmadan nasıl taşınacağını düşünmeniz gerekir.

İyi bir WooCommerce barındırma şirketi, tipik bir paylaşılan WordPress barındırmahesabına sahip olamayacağınız her şeyi size sunmalıdır . Anlaşmayı tatlandırmak için, WooCommerce web siteleriyle günlük olarak ilgilenmek üzere eğitilmiş personelden de destek alacaksınız.

WooCommerce hosting’in arkasındaki fikir, çevrimiçi mağazanızı kurmanın sorunsuz bir yolunu sunmaktır. Bu, işinizi büyütmeye odaklanma özgürlüğünü sağlar.

Bunu, arka planda çalışan barındırma mühendislerinden oluşan bir orduyla, özellikle e-ticaret mağazanız için tasarlanmış bir platform olarak düşünün.

WooCommerce Hosting’in Artıları ve Eksileri

WooCommerce hosting şaşırtıcı sesler ama kendi avantajları ve dezavantajları vardır. Bir karar vermeden önce, WooCommerce hosting’in artılarını ve eksilerini gözden geçirin.

WooCommerce Hosting’in Avantajları

  • WooCommerce Ready – WooCommerce hosting şirketleri önceden kurulmuş WooCommerce ile birlikte kullanıma hazır bir tasarım sunar.
  • Yüksek Performans – Hız sadece kullanıcı deneyimi için değil, aynı zamanda SEO için de önemlidir. WooCommerce barındırma platformları daha yumuşak e-ticaret işlemleri için daha hızlı yükleme süreleri sunar.
  • Güvenlik – WooCommerce barındırma planları SSL sertifikasıyla birlikte gelir. Bu, müşterinin tarayıcısından web sitenize aktarılan verilerin etrafına bir güvenlik katmanı ekler.
  • WooCommerce Desteği Hepimizin şimdi ve sonra yardıma ihtiyacı var. WooCommerce hosting ile gerçek WooCommerce uzmanlarından e-posta, canlı sohbet veya telefon aracılığıyla yardım alabilirsiniz.
  • Barındırma Özellikleri WooCommerce’a özgü özelliklerin yanı sıra, ölçülmemiş bant genişliği, devasa disk alanı, e-posta hesapları ve daha fazlası gibi tüm normal barındırma özelliklerini elde edersiniz.

Şimdi muhtemelen tüm bunların kulağa inanılmaz geldiğini düşünürsünüz, dezavantajları nelerdir?

WooCommerce Hosting’in Dezavantajları

  • Fiyat – WooCommerce barındırma planlarının fiyatları, ortalama paylaşılan WordPress barındırma planlarından biraz daha yüksektir.
  • Önceden Yüklenmiş Yazılımlar – Bazı ileri düzey kullanıcılar WooCommerce’i kendi başlarına kurmak isteyebilirler. Önceden yüklenmiş yazılım aynı zamanda WooCommerce hazır tasarımlarını ve bazı kullanıcıların ihtiyaç duymayabileceği bonus uzantılarını içerebilir.
  • Bakım – WooCommerce hosting planlarının tümü otomatik güncelleme sunmaz. Otomatik yedeklemeler ayarlamanız ve güncellemeler yüklemeniz gerekecek.

Artık WooCommerce hostingin artılarına ve eksilerine baktıktan sonra, muhtemelen sizin için doğru çözüm olup olmadığını merak ediyor musunuz?

WooCommerce Hosting’e ne zaman ihtiyacınız var?

Eğer bir acemiyseniz ve birkaç üründen fazlasını satmak istemiyorsanız, paylaşılan bir WordPress barındırma hesabına gidebilirsiniz. Bluehost kullanmanızı öneririz , resmi olarak önerilen WordPress hosting şirketlerinden biridir.

Tamamen işlevsel bir çevrimiçi mağaza açmak isteyen küçük bir şirketseniz, WooCommerce hosting ile daha iyi durumda olursunuz.

Özellikle WordPress ve WooCommerce kurulum ve kurulumunun teknik tarafını bilmiyorsanız, doğru WooCommerce hostingini seçmek size zaman kazandırır.

Bir işletme sahibi olarak, sınırlı bir paylaşılan barındırma planına gitmek ve daha sonra teknik işleri yönetmek veya bir şeyler öğrenirken bir şeyler kiralamak için seçeneğiniz vardır. Bu zamanınızı alacak ve muhtemelen beklediğinizden daha fazla ödeme yapmanız yeterli olacaktır.

İkinci seçeneğiniz, bir WooCommerce barındırma planıyla sorunsuz bir şekilde devam etmektir. Teknik bir beceri gerektirmeksizin yanan hızlı bir çevrimiçi mağazaya sahip olacaksınız.

Sonunda, kendi önceliklerine bağlı. Düşük maliyetli tutmak en önemli faktör ise normal WordPress hosting için gidebilirsiniz.

Öte yandan, hızlı bir şekilde satışa başlamak istiyorsanız, WooCommerce hostingin maliyeti daha mantıklı ve kolayca hak kazanılabilir.

Artık WooCommerce hostingi seçmekle ilgili her şeyi okuduğunuza göre, karar vermenizin zamanı geldi.

Bir WordPress kaynak sitesi olarak, endüstrideki en iyi hosting firmalarıyla çalışma fırsatı bulduk. 100.000’den fazla kullanıcıya ve yılların deneyimine yardım ettikten sonra, kurucumuz Syed Balkhi sizin için en iyi bilinen ve en iyi WooCommerce hosting şirketlerini şahsen seçti.

Bu WooCommerce hosting firmalarının her biri mükemmel performans, üstün altyapı ve bilgili destek sunar. Her birine 5 üzerinden 5 yıldızla mükemmel bir puan veriyoruz. En iyi WooCommerce hosting sağlayıcılarının listesine göz atın.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!