WP Mail SMTP – WordPress SMTP Eklentisi

WP Mail SMTP, WordPress e-posta teslimini önemli ölçüde artıran güçlü bir eklentidir. WordPress sitelerinden gelen ve spam klasörlerinde sona eren e-postaların çok yaygın sorununu çözmek için oluşturduk.

WP Mail SMTP kurulumunu yaptıktan sonra, sitenizdeki e-postalar için bir daha kaybolmanız gerekmez. Bunu, sitenizin e-posta bildirimlerine ince ayar yapmak ve gönderilen e-postaların kaydını tutmak için de kullanabilirsiniz.

WP Mail SMTP Pro

Sitenizin e-postaları güvenilir değilse, güvenilir de görünmezsiniz. Önemli bir müşteri sorgusunu kaçırabilirsiniz. Kullanıcılarınız sitenizden önemli işlem e-postaları alamayabilir.

WP Mail SMTP, e-posta sorunlarınızı bir kez ve herkes için çözebilir. Tıpkı sizin gibi 1 milyondan fazla akıllı web sitesi sahibi tarafından kullanılıyor.

Tüm WordPress siteleri için önemli bir eklenti olduğuna inanıyoruz, ancak çevrimiçi mağazalar ve üyelik siteleri için daha da fazlası.

WP Mail SMTP ile Neler Var?

WP Mail SMTP, WordPress e-postalarınızı teslim etmek için şu şekilde çalışır:

WP Mail SMTP, daha iyi e-posta teslimi için nasıl çalışır?

Doğru e-posta kimlik doğrulaması ile WP Mail SMTP, e-postalarınızın agresif spam filtrelerine takılmamasını sağlar. Bu, e-postalarınızın her zaman kullanıcılarınızın gelen kutusuna (ve sizinkine) ulaşmasını sağlar.

İşte en iyi WordPress SMTP eklentisi olan WP Mail SMTP’yi yapan özellikler:

  • Popüler E-posta Hizmetleriyle Kolay Entegrasyon – WP Mail SMTP, Gmail / G Suite, Office 365, Amazon SES, MailGun, SendGrid, Sendinblue, SMTP.com, Pepipost ve daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli güvenilir SMTP / e-posta dağıtım sağlayıcılarıyla çalışır.
  • WordPress E-postalarını ve Bildirimlerini Yönetme  – WordPress sitenizden çok fazla uyarı alıyor musunuz? Bir üyelik sitesi çalıştırıyorsanız, her kullanıcı oluşturulduğunda veya bir kullanıcı parolasını her sıfırladığında bir e-posta istemeyebilirsiniz. WP Mail SMTP, ihtiyacınız olmayan e-postaları kapatmanızı sağlar.
  • E-posta Günlüğü – WP Mail SMTP ile, siteniz üzerinden gönderilen tüm e-postaları takip etmeyi seçebilirsiniz. Bir şeyi kaçırmaktan endişe ediyorsanız veya e-postaların doğru şekilde çıkıp çıkmadığından emin değilseniz, bu size gönül rahatlığı sağlayabilir.
  • Beyaz Eldiven Kurulumu – Çok teknik değil mi? Sorun değil. WP Mail SMTP ekibimiz sizin için her şeyi ayarlayabilir. Bunu kendiniz yapmak isteseniz bile, herhangi bir noktada yardıma ihtiyacınız olursa destek ekibine ulaşabilirsiniz.
  • Tam Dokümantasyon – Adım adım dokümantasyon ve basit İngilizce öğreticilerle, WP Mail SMTP’yi kurmak ve sitenizin ihtiyaçları için tam istediğiniz şekilde çalışmak üzere ayarlamak çok kolaydır.
  • En İyi Destek Ekibi – Biraz yardıma mı ihtiyacınız var? WP Mail SMTP destek ekibi tüm sorularınızı cevaplamak için hazırdır. Sadece uzan ve kendi hızınızda her şeyden geçmekten mutluluk duyacaklar.
  • Performans için Tasarlandı – WP Mail SMTP web sitenizi yavaşlatmaz. Sitenizin sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlamak için modern en iyi uygulamaları kullanarak performans göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Web sitenizde WP Mail SMTP’yi çalıştırmak kolaydır. Kullanmak istediğiniz postayı seçtiğinizde, eklentinin içinde belirli talimatları ve ayar seçeneklerini göreceksiniz:

WP Mail SMTP'de bir postacı seçme

Hangi bildirimleri yaptığınıza kolayca karar verebilirsiniz ve WordPress’in size göndermesini istemeyebilirsiniz. Açmak veya kapatmak için kaydırıcıları tıklamanız yeterlidir:

WP Mail SMTP e-posta bildirim kontrolleri

Eklenti ayrıca bir test e-postası gönderme seçeneği gibi güven verici özelliklere sahiptir. Bu şekilde, her şeyin tam olarak olması gerektiği gibi çalıştığından emin olabilirsiniz:

WP Mail SMTP ile bir test e-postası gönderme

WordPress e-postalarınızın düzgün çalışmasını ister misiniz? WP Mail SMTP’nin kurulumu kolaydır ve risksiz 14 günlük para iade garantisi vardır.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!