Çevrimiçi CV’niz için En İyi 23 WordPress Özgeçmiş Temaları (2020)

WordPress için bir CV veya Özgeçmiş teması mı arıyorsunuz? CV’nizle çevrimiçi özgeçmiş oluşturmak, kişisel markanızı tanıtmanıza, iş bulmanıza ve yeni kişiler kurmanıza yardımcı olabilir.

WordPress, profesyonel bir çevrimiçi varlık oluşturmak için ideal bir platformdur. Bu makalede, güçlü bir izlenim yaratmak için kullanabileceğiniz en iyi WordPress özgeçmiş temalarından bazılarını el ile seçtik.

Çevrimiçi Özgeçmiş Web Sitenize Başlarken

WordPress ile çevrimiçi CV veya Özgeçmiş web sitenizi oluşturmak için, önce bir etki alanı adı ve barındırma gerekir.

Özgeçmiş web siteleri için bir alan adı seçmeyle ilgili ipuçları

Temel ipuçları aynı kalacak, ancak bunları kişisel bir marka açısından düşünmeniz gerekiyor.

Birçok nüfuz sahibi ve pazarlamacı kendi alan adlarını alan adları olarak kullanmayı tercih etmektedir. Örneğin, SyedBalkhi.com.

Ardından, bir .com alan adı kaydetmeniz gerekir. Hatırlaması daha kolaydır ve cep telefonlarının yazmayı kolaylaştıran özel bir .com anahtarı vardır.

Ortak bir adınız varsa, adınıza sahip bir .com alan adı kullanılamayabilir. Adınızı kısa çizgiler, sayılar veya yanlış yazımlar kullanmak yerine, kendi adınızdan başka bir şey kullanmanızı öneririz.

Bazı yeni başlayanlar, .name, .me veya .info gibi nadir bir alan adı uzantısı kullanabilir. Bu alan adı uzantılarını kullanmanızı önermiyoruz ve sizden .com alan adı kullanmaya devam etmenizi öneririz.

Bir alan adı seçip barındırma satın aldıktan sonra, WordPress’i yüklemeniz gerekir .

Web siteniz hazır olduğunda, bir sonraki adım uygun bir WordPress özgeçmiş teması bulmak ve yüklemektir.

Yükledikten sonra, işte piyasadaki en iyi WordPress özgeçmiş temaları (hem ücretsiz hem de ücretli).

1. Autority Pro

Authority Pro

Etkileyen biri olarak güçlü bir ilk izlenim bırakmak ister misiniz? Authority Pro, etkilenenlerin özgeçmişlerini, uzmanlıklarını sergilemeleri ve güçlü bir kişisel marka oluşturmaları için özel olarak hazırlanmış bir WordPress temasıdır.

Bu tema, yüksek kodlama standartları ve performansı ile bilinen Genesis çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir .

Authority Pro tema ana sayfasında göze çarpan harekete geçirici mesaj içeren modern bir düzen bulunur. İki gezinme menüsü, sosyal menü, esnek başlık düzeni ve sayfa şablonları içerir.

Temanın kurulumu çok kolaydır ve çoğu özellik herhangi bir yapılandırma gerektirmeden kutudan çıkar. Özelleştirmeler için bir tema seçenekleri paneli ve tam özelleştirici desteği ile birlikte gelir.

2. Divi

Divi

Divi popüler bir çok amaçlı WordPress temasıdır. Özgeçmişiniz ve çevrimiçi CV’nizle kişisel bir web sitesi oluşturmak için mükemmel olan düzinelerce hazır web sitesi şablonu ile birlikte gelir.

Divi teması, istediğiniz herhangi bir özel düzeni oluşturmak için öğeleri sürükleyip bırakmanıza izin veren güçlü sürükle ve bırak Divi sayfa oluşturucu eklentisini kullanır . Ayrıca, bir düzeni bir Divi kurulumundan diğerine aktarabilirsiniz.

Kaydırıcılar, karuseller, harekete geçirici mesaj düğmeleri, galeriler ve daha fazlasını içeren düzeninize ekleyebileceğiniz tonlarca özel tasarım öğesi ile birlikte gelir.

3. Astra

Astra Teması

Astra, çevrimiçi bir varlık oluşturmak için mükemmel bir çok amaçlı WordPress temasıdır. Esnek düzen seçenekleri ile birlikte gelir ve tüm modern sayfa oluşturucu eklentileri ile çalışır.

Mobil duyarlı tasarımı ve güzel tipografisi ile tüm cihazlarda güzel görünüyor. Birkaç sayfa şablonu, sosyal medya entegrasyonu, WooCommerce desteği ve daha fazlası ile birlikte gelir. Tek tıklamayla yükleyebileceğiniz kullanıma hazır web sitesi düzenleriyle birlikte gelir.

Bu başlangıç ​​web sitesi şablonları, yazarlar, fotoğrafçılar, tasarımcılar, sanatçılar, finansal danışmanlar ve hemen hemen tüm diğer sektörler için bir özgeçmiş web sitesi kurmanıza izin verir.

Gelecekteki tüm şablonlara ve güncellemelere erişmek için ücretsiz sürümü kullanabilir veya ömür boyu ücretli paketini alabilirsiniz.

4. Author Pro

Yazar Pro

Author Pro yazarlar, blogcular ve yazarlar için tasarlanmış güzel bir WordPress teması. Profesyonel tasarımı ve modern geniş düzeni, çevrimiçi CV’nizi ve özgeçmişinizi sergilemek için mükemmel bir seçimdir.

Üzerine kurulmuş Genesis çerçevesinde, Yazar Pro hızlı bir şekilde web sitesi kurmak yardımcı olan bir tema seçenekleri paneli içerir. Tema özelleştirici kullanılarak tamamen özelleştirilebilir ve esnek üstbilgiler, sayfa şablonları, özel widget’lar ve kullanımı kolay diğer özellikler ile birlikte gelir.

5. Ultra

Ultra

Özgeçmişinizi veya portföy web sitenizi oluşturmak için esnek bir tema arıyorsanız, Ultra’ya bir göz atın. Bu inanılmaz derecede güçlü çok amaçlı WordPress teması, yerleşik bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

Ayrıca, özgeçmiş web sitenizi oluşturmak için başlangıç ​​noktası olarak kullanabileceğiniz düzinelerce yerleşik tasarım, düzen ve şablon içerir. Ultra, paralaks kaydırma , animasyonlar, sayaçlar, Google haritaları, kaydırıcı ve çok daha fazlası gibi özelliklerle doludur .

6. OceanWP

OceanWP

OceanWP, bir özgeçmiş veya kişisel blog dahil her türlü web sitesi için uygun mükemmel bir ücretsiz çok amaçlı WordPress temasıdır. Esnek seçenekleri, herhangi bir kodlama becerisi olmadan çarpıcı bir web sitesi yapmanıza izin verir.

Dakikalar içinde kendi özel mizanpajlarınızı oluşturmanıza olanak tanıyan tüm popüler sayfa oluşturucu eklentileriyle çalışır. OceanWP, WooCommerce’e hazır, çok dilli uyumlu ve çeviriye hazırdır. Birçok özelliğe rağmen, kullanımı ve özelleştirilmesi çok kolaydır.

OceanWP, basit bloglar, özgeçmişler, portföy ve daha fazlasını içeren her türlü web sitesi oluşturmak için içe aktarabileceğiniz tek tıklamayla Demo düzenleriyle birlikte gelir.

7. OneEngine

tek motor çalışmaz haldeki

OneEngine, profesyoneller için yaratıcı bir sayfa WordPress temasıdır. Hizmet ve portföy öğeleri eklemek için güzel bir düzen oluşturucu ve bölümlere sahiptir.

Ana sayfada güzel animasyonlu sayaçlar, bir beceri bölümü, iletişim formu ve sosyal medya entegrasyonu bulunmaktadır. Tonlarca özelleştirme seçexneği ile kurulumu oldukça kolaydır.

8. RX

ResumeX

RX, portföyünüzü ve becerilerinizi sergilemek için bir özgeçmiş web sitesi için modern bir WordPress temasıdır. Bu güzel WordPress teması, kurulumu kolay bir ana sayfa, sınırsız renkler, Google yazı tipleri ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Tamamen duyarlı, çeviriye hazır ve çevrimiçi bir mağaza başlatmak için de kullanılabilir . Hız ve performans için optimize edilmiştir ve en iyi WordPress eklentilerini destekler.

9. Lense

Lens

Lense, özgeçmişiniz ve iletişim bilgilerinizle çevrimiçi bir portföy oluşturmak için uygun bir WordPress fotoğraf temasıdır. Güzel bir mobil düzene ve portföyünüzü ve galerileri görüntülemek için birden fazla stile sahiptir.

Sınırsız renk seçenekleri, süper hızlı kurulum ve kullanımı kolay özelleştirme seçenekleri ile birlikte gelir. Web sitenizdeki içeriği tanıtmanıza yardımcı olan yerleşik sosyal medya entegrasyonu ve içerik keşif widget’larına sahiptir.

10. Thinker

Düşünür

Thinker, bloglar, özgeçmişler ve portföyler için uygun bir WordPress kişisel web sitesi temasıdır. Zarif tipografi ve güzel görüntü ekranına vurgu yapan modern minimalist bir tasarıma sahiptir.

Tam WooCommerce desteği, SEO için optimize edilmiş kod, özel widget’lar ve premium Soliloquy slider eklentisi ile birlikte gelir. Tema özelleştirici kullanarak kurmak kolaydır.

11. Boss Pro

Boss Pro

Boss Pro, işletmeler ve profesyoneller için çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Güzel tipografi ile minimalist bir tasarıma ve resimlerinizin ortaya çıkmasına neden olan çok sayıda beyaz alana sahiptir.

Profesyonel bir özgeçmiş web sitesi oluşturmak veya çevrimiçi CV’nizi sergilemek için kullanılabilir. Bu WooCommerce hazır WordPress teması, Genesis tema çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir. Tema özelleştirici ve tema ayarları paneli ile kullanımı ve özelleştirilmesi çok kolaydır.

12. Presence

varlık

Presence, her türlü iş veya kişisel web sitesi için uygun çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Her ikisi de özgeçmişinizi ve CV’nizi görüntülemek için uygun bir portföy ve bir blog sitesi de dahil olmak üzere 10 hazır web sitesi demoları ile birlikte gelir.

Tek tıklamayla demo yükleyici, kolay tema ayarları sayfası ve tonlarca özelleştirme seçeneği ile birlikte gelir. Yerleşik bir kaydırıcıya, sürükle ve bırak widget’larına ve tam WooCommerce desteğine sahiptir.

13. Resume

resumee

Bir özgeçmiş sayfası görüntülemek için minimal bir tema arıyorsanız, Resumee’ye bakın. Bu ücretsiz WordPress temasının kullanımı kolaydır ve özgeçmiş sayfanız için minimalist bir tasarıma sahiptir.

Bu vCard özgeçmiş teması, kodu düzenlemeden özgeçmişinizi özelleştirmenizi sağlayan tema özelleştirici desteği ile birlikte gelir. Gutenberg hazır ve düzenli minimalist blog teması olarak da kullanılabilir .

14. Didi

Didi

Didi, moda ve yaşam tarzı blogları için özel olarak tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Görüntülerinizi öne ve ortaya koyan şık bir düzen ile zarif tipografiye sahiptir.

Özellikle moda fotoğrafçıları, modelleri, tasarımcıları ve sanatçıları için bir özgeçmiş teması için mükemmeldir. Mutlak yeni başlayanlar için bile kullanımı kolaydır. Çoğu tema ayarı kutunun dışında çalışır, ek seçenekler için özelleştirici kullanabilirsiniz.

15. Resume

Devam et

Resume, çevrimiçi özgeçmiş, cv veya kişisel bir web sitesi için cesur bir WordPress temasıdır. Bu güzel çevrimiçi özgeçmiş şablonu yerleşik bir portföy türüyle birlikte gelir ve tek sayfalık bir tema olarak kullanılabilir.

Ana sayfa, beceriler, projeler, portföy, blog ve iletişim formu gibi farklı bölümlerden oluşur . Çok sayfalı bir web sitesi için de kullanılabilir.

16. Nico

Nico

Nico özgeçmiş, fotoğrafçılık ve portföy web siteleri için güzel tasarlanmış bir WordPress temasıdır. İşinizin en iyisini sergilemenize yardımcı olan ızgara düzenine sahip güzel bir filtrelenebilir portföyü vardır.

Nico, özel renkler, arka plan, başlık ve sosyal medya seçenekleriyle oldukça esnektir. Web sitenizi hızlı bir şekilde kurmanıza yardımcı olacak özel tema paneli ile birlikte gelir.

17. Parallaks

Paralaks

Paralaks, tam ekran paralaks arka planları ve benzersiz bir düzen ile şaşırtıcı derecede muhteşem bir WordPress temasıdır. 40 farklı düzende ve kullanımı kolay sürükle ve bırak sayfa oluşturucuda gelir.

Ayrıca sosyal medya, portföy bölümü ve görüntü filtreleri için özel widget’lar da içerir . Tek sayfa teması, sonsuz kaydırmalı tek bir sayfa veya normal çok sayfalı tema olarak kullanılabilir.

18. Spencer

kısa palto

Spencer, işletmeler ve profesyoneller için tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Önemli bir harekete geçirici mesaj, büyük başlık görüntüleri ve zarif renk şemaları ile modern bir iş web sitesi düzenine sahiptir.

Ayrıca birden fazla sayfa şablonu, tam genişlikte sayfa şablonu, sosyal medya için özel widget’lar ve içerik keşif özellikleri içerir. Canlı özelleştirici kullanılarak kolayca kurulabilir ve tüm popüler sayfa oluşturucu eklentilerini destekler.

19. Eclipse

Eclipse

Özgeçmiş web siteniz için daha basit ve sofistike bir tema arıyorsanız Eclipse’e göz atın. Bu güzel tema, zarif tipografi, geniş düzen ve toprak tonu renk şemaları ile yaratıcı çalışmalarınızı sergilemek için tasarlanmıştır.

Bir portföy bölümü, sosyal medya profilleri ve Instagram fotoğrafları için özel widget’lar ve tam WooCommerce desteği içerir.

20. Recruited

kiralanmış

Hired, çevrimiçi bir özgeçmiş web sitesi oluşturmak için özel olarak tasarlanmış ücretsiz bir WordPress temasıdır. Solda sosyal medya menüsü ve sağda tam ekran başlık resmi bulunan iki sütun düzenine sahiptir. Ana sayfada bir karşılama mesajı, adres, e-posta ve telefon numarası görüntülenir.

İşe alınanlar, önemli sayfalar için ayrı şablonlara ve ayrı bir blog bölümüne sahiptir. Kurulumu çok hızlı ve özelleştirmesi kolaydır. Temanın premium sürümü, ek sayfa şablonları ve daha fazla özelleştirme seçeneği ile birlikte gelir.

21. Xtron

Xtron

Xtron, kişisel bloglar, özgeçmişler ve portföyler için özel olarak tasarlanmış ücretsiz bir WordPress temasıdır. Üstünde sürgülü navigasyon menüsüyle temiz profesyonel bir tasarıma sahiptir.

Minimum kurulumla kutudan çıkacak şekilde tasarlanmıştır ve WordPress eklentileri kullanılarak genişletilebilir. Gerekirse özel düzenler oluşturmak için bir sayfa oluşturucu eklentisiyle de kullanabilirsiniz.

22. Benson

Benson

Benson tasarımcılar, fotoğrafçılar ve diğer yetenekli profesyoneller için bir WordPress portföy temasıdır. Video ve resim slayt gösterisi, özel portföy bölümü, çoklu resim galerisi düzenleri ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Sosyal medya entegrasyonu, içerik widget’ları ve daha fazlası için özel widget’lar içerir. Tüm tema seçenekleri, kullanımı ve özelleştirmeyi oldukça kolaylaştıran tema özelleştirici altında düzgün bir şekilde düzenlenmiştir.

Bonus Tema

23. Resume Builder

Oluşturucuyu Sürdür

Beğendiğiniz ve profesyonel bir özgeçmiş eklemek istediğiniz bir WordPress siteniz veya temanız varsa, Resume Builder sizin için bir eklentidir. Özgeçmişinizi oluşturmak için kullanımı kolay bir arayüz ile birlikte gelir. Ayrıntılı talimatlar için WordPress’de profesyonel bir çevrimiçi özgeçmiş oluşturma hakkındaki kılavuzumuza bakın .

Bu makalenin WordPress siteniz için en iyi CV ve özgeçmiş temasını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. 

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!