En çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenilir WordPress eğitimleri.

Yeni Başlayanlar İçin WordPress Kılavuzu

+12

Yılların Dijital Deneyimi

635

Yayınlanan İçerik

WordPress ile Nasıl Siteler Yapılabilir?

Merhabalar, bir önceki yazım da sizlerin WordPress Nedir? sorusunu açıklayarak bilgilendirmiştim. Şimdi de WordPress altyapısı kullanılarak nasıl web siteler yapılabilir onları göstereceğim.

WordPress ile Blog sitesi yapabilirsiniz

YouTube ve Diğer Sosyal Medya ağlarında influencer lık yaparak ciddi derecelerde para kazanabilirsiniz. Blogunuzu açarak diğer ağlarınızı ve kendi kitlenizi kalıcı hale getirebilirsiniz.

Trend bazı WordPress moda blogları;

Barış Özcan – barisozcan.com

Nil Ertürk – nilerturk.net

Pembe Şeker – pembeseker.com

WordPress Eğitim Sitesi Kurabilirsiniz

Dijitalleşen dünya da online eğitimler vererek Eğitim Kurumunuzun veya Kendinizin bir çok ögrenci ile etkileşime girip hem kendi bilinirliğinizi arttırabilir hem de ek kazanç elde edebilirsiniz.

THY Kabin Ekibi Sınavı Eğitimleri – thykabinsinavi.com

SEO Eğitimi – seoegitimi.com

WordPress ile E-ticaret Sitesi yapabilirsiniz

Alışverişin internete taşınmasıyla her firmanın mutlaka bir e-ticaret web sitesi olmak zorundadır. E-ticaret için özel yazılmış bir çok sistem vardır Bu sistemlerden en önde gelenleri ticimax ve tsoft firmaları’dır.

Firmanın bünyesinde yazılım ekibi daha dogrusu yeterli bilgiye sahip teknik elemanları yoksa bu paketleri satın almaları mantıklıdır. Maliyet olarak yüksek görüne bilir ama yazılımsal sorunlarla uğraştırmayacak en güvenilir ve deneyimli firmalar size yararlı olacaktır.

E-ticaret sisteminin maliyetini biraz daha uyguna, biraz daha özelleştirilmiş ve geliştirilebilir halde olmasını istiyorsanız WordPress ve Woocommerce sizin için en uygunudur.

WordPress altyapısı sayesinde diğer firmalara göre birçok avantajınız olur. WordPress ile e-ticaret ile ilgili daha açıklayıcı yazılarımı ileride sizlerle paylaşacağım. Bloğumu takip te kalın.

Deux Lapins – deuxlapins.com.tr/

Sam-iris Mobilya – sam-iris.com/

WordPress ile Kurumsal Web sitesi Yapabilirsiniz

WordPress ile firmanızın tanıtım sitesini yapabilirsiniz. WordPress ile kolay yönetilebilir ve çok zengin kullanım şekilleriyle harika bir tanıtım web sitesi oluşturabilirsiniz.

Firmanızın ürünlerini, kataloğunuzu, haber ve duyurularınızı wordpress sitenizde yayınlayabilir siniz.

Este Life Güzellik Merkezi – estelife.com

Samir Banyo – samirbanyo.com.tr

Revella Baza ve Yatak – revalla.com.tr

WordPress Etkinlik Web Sitesi Yapabilirsiniz

Herhangi bir organizasyon veya etkinlik düzenliyorsanız web siteniz aracılığıyla bir çok insana etkinliğiniz hakkında bilgi verebilirsiniz.

Academy Of Agency – academyofagency.com

WordPress altyapısıyla nasıl web siteler yapılabildiğinin örneklerini gördünüz. Siz de hemen web sitenizi wordpress ile kurabilir veya var olan web sitenizi wordpress ile geliştirebilirsiniz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!