Ara
Close this search box.

En çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenilir WordPress eğitimleri.

Yeni Başlayanlar İçin WordPress Kılavuzu

12+

Yılların Dijital Deneyimi

638

Yayınlanan İçerik

WordPress için 7 En İyi Instagram Eklentisi

WordPress için en iyi Instagram eklentilerini mi arıyorsunuz? Sizin için en iyi instagram eklentisi diyebileceğimiz 7 eklentiyi inceledik.

Instagram fotoğraf feed’inizi görüntülemek, bir Instagram kaydırıcısı oluşturmak, profilinize bir bağlantı içeren Instagram simgesini eklemek veya takipçilerinizi büyütmek için bir Instagram hediye oluşturmak istiyorsanız, bu liste tam size göre.

Bu makalede, takipçilerinizi artırmanıza ve etkileşimi artırmanıza yardımcı olmak için WordPress için en iyi Instagram eklentilerini el ile seçtik.

1. Instagram Feed Pro

Smash Balloon'dan Instagram Beslemesi, en iyi instagram eklentisi
En iyi instagram eklentisi

Smash Balloon’dan Instagram Feed Pro, piyasadaki en iyi Instagram feed eklentisidir. 1.3 milyondan fazla web sitesi eklentiyi özel Instagram fotoğraf yayınları oluşturmak için kullanıyor.

Eklentinin kolayca özel bir Instagram sosyal fotoğraf feed’i oluşturmasına izin veren ücretsiz bir sürümü var.

Ücretsiz sürüm yerleşik birçok özellik ile birlikte gelir, ancak duvarcılık ızgarası, yatay düzen, atlıkarınca ve daha fazlası gibi çoklu düzen seçenekleri gibi ek özelliklerin kilidini açmak için Pro sürümüne yükseltebilirsiniz.

Pro sürümünü, #hashtag yayınları dahil olmak üzere birden çok kaynaktan sitenizde birkaç farklı Instagram yayınını görüntülemek için de kullanabilirsiniz. Ayrıca, shoppable özet akışları oluşturmanıza olanak tanır ve yerleşik sosyal paylaşım düğmeleriyle lightbox açılır penceresine sahiptir.

Engelleme düzenleyicisini veya kenar çubuğu widget’ını kullanarak Instagram özet akışınızı herhangi bir gönderi veya sayfaya kolayca ekleyebilirsiniz. Eklenti Instagram hikayelerini de destekler ve bunları WordPress sitenize getirir.

Smash Balloon’un Instagram eklentisi ile ilgili en iyi bölüm, akıllı feed önbellek ve yedekleme işlevleridir. Bu, Instagram fotoğraflarını sitenizi yavaşlatmadan sitenizde göstermenize olanak tanır ve Instagram API’si düşse bile fotoğraflarınız gösterilir (bu büyük bir avantajdır).

2. RafflePress

RafflePress web sitesi

RafflePress, WordPress için bir hediye ve ödül eklentisidir. Takipçilerinizi büyütmek için Instagram ile entegre edebilirsiniz.

RafflePress ile, ziyaretçilerinizi Instagram’ı kullanarak belirli eylemlerde bulunmalarını isteyen bir yarışma düzenlemek inanılmaz derecede kolaydır. Bu, Instagram profilinizi ziyaret etmek veya Instagram yayınlarınızdan birini görüntülemek anlamına gelebilir.

Tabii ki, kullanıcıların başka eylemlerde bulunmalarını sağlamak için RafflePress’i de kullanabilirsiniz.

Örneğin, Instagram takipçileriniz için web sitenizin belirli bir sayfasını ziyaret etmeleri gereken bir RafflePress hediye veya yarışma düzenleyebilirsiniz. Girmek için e-posta listenize katılmalarını bile isteyebilirsiniz.

RafflePress son derece kullanışlıdır ve WordPress için en zengin özellikli hediye ve yarışma eklentisidir. Başlamak için RafflePress eklentisinin ücretsiz sürümünü deneyebilirsiniz.

3. Revive Old Posts

Eski Yayınları Canlandır

Revive Old Posts bir sosyal medya planlama eklentisidir. Hem eski hem de yeni içeriği Instagram dahil olmak üzere sosyal ağlarda kolayca paylaşmanızı sağlar.

Sosyal medya gönderileriniz için özel bir zamanlama ayarlayabilirsiniz. Tüm yayınlarınızı paylaşmak istemiyorsanız, bir tarih aralığı belirleyerek veya belirli kategorileri veya etiketleri hariç tutarak blogunuzda içerik bırakabilirsiniz .

Bu eklenti ayrıca Instagram’daki medya kitaplığınızdan fotoğraf paylaşma yeteneğine sahiptir. Yeni yayınları yayınlandıkları anda paylaşabilir ve Instagram yayınlarınıza özel UTM etiketleri ekleyebilirsiniz.

Eklentinin ücretsiz bir sürümü de var, ancak bu sadece Facebook sayfalarında ve Twitter’da içerik paylaşmanıza izin veriyor.

4. Envira Galerisi

Envira Galerisi

Envira Gallery, hızlı ve kullanımı kolay bir WordPress fotoğraf galerisi eklentisidir.

WordPress’te albümler, ışık kutusu açılır pencereleri, sayfalandırma, etiketleme ve daha fazlası gibi gelişmiş fotoğraf ve video galerileri oluşturmanıza olanak tanır.

Envira, Instagram resimlerinizi WordPress’e aktarmanıza olanak tanıyan bir Instagram Eklentisi ile birlikte gelir, böylece diğer fotoğraf galerilerinize ekleyebilirsiniz.

Görüntüleri blogunuza getirmek ve bir ışık kutusunda açmak isteyip istemediğiniz veya görüntülerin Instagram yayınlarınıza bağlanmasını isteyip istemediğiniz size bağlıdır.

5. SOLILOQUY

Soliloquy web sitesi

Soliloquy , duyarlı fotoğraf ve video kaydırıcıları oluşturmak için kullanabileceğiniz çok yeni başlayan bir dostu WordPress kaydırıcı eklentisidir.

Öne çıkan blog yazısı küçük resimleriniz, referanslarınız ve diğerleriyle birlikte tek bir kaydırıcıda Instagram fotoğraflarını eklemenizi sağlayan bir Dinamik kaydırıcı eklentisi ile birlikte gelir.

Instagram’dan tam olarak hangi içeriği kaydırıcıda kullanmak istediğinizi belirleyebilirsiniz. Örneğin, yalnızca belirli etiketlere sahip fotoğraflar ekleyebilirsiniz.

Ayrıca, web sitenizin düzenine uyacak şekilde kaydırıcılarınızın hızını kontrol edebilir ve diğer birçok ayarı düzenleyebilirsiniz.

6. 10Web Sosyal Fotoğraf Yayını

10Web Sosyal Fotoğraf Yayını

10Web Sosyal Fotoğraf Yayını’nın kurulumu hızlıdır ve yayınlarınızdan veya sayfalarınızdan herhangi birine Instagram yayınları eklemenizi sağlar. Ücretsiz sürüm ile küçük resimler veya normal boyutlu resimler arasından seçim yapabilirsiniz. Premium sürüm daha fazla seçenek sunar.

Instagram yayınlarınızı WordPress kenar çubuğunuzda görüntülemek için 10Web Sosyal Fotoğraf Yayını’nı kullanabilirsiniz. Orada bir dahili widget’ı , bunun için kolay ve anlaşılır hale getirmektedir.

Ücretsiz sürüm, Instagram hesabınızdan veya belirtilen bir hashtag’den tek yayın eklemenizi sağlar. Premium sürümle, birden çok hashtag’den karma yayınlar oluşturabilirsiniz.

Destek ekibi, ücretsiz kullanıcılardan bile sorgulara geri dönmek için yararlı ve hızlıdır.

7. Simple Social Icons

Basit sosyal simgeler

Basit Sosyal Simgeler, kenar çubuğu widget’ına sosyal medya simgeleri eklemenizi sağlar. Bu simgelerin Instagram ve diğer sosyal ağlardaki profilinize bağlantıları vardır. Okuyucularınızın sizi orada bulmasını ve takip etmesini çok kolaylaştırırlar.

Basit Sosyal Simgeler kurmak için sadece anlar alır çok basit bir eklentidir. Tamamen ücretsiz.

Bu eklenti ile simgelerinizin stilini ve rengini özelleştirebilir ve bunların nasıl hizalanacağını seçebilirsiniz. Filtre kullanmadığınız sürece daha fazla simge ekleyemeyeceğinizi veya siparişi değiştiremeyeceğinizi unutmayın.

Umarız bu makale WordPress için en iyi Instagram eklentilerini bulmanıza yardımcı olmuştur. 

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğitimleri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of Furkan Sağlam

Furkan Sağlam

Mavis Agency'de Dijital Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Marka yönetimi, e-ticaret çözümleri ve dijital pazarlama stratejileri konularında uzmandır. Blog yazılarında, güncel dijital trendler ve etkili pazarlama taktikleri üzerine değerli bilgiler sunmaktadır. Dijital dünyada markaların başarısına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!