fbpx

Türkiye’nin En Güncel WordPress Bloğu

WordPress Destek

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

WordPress destek ihtiyaçlarınızda yanınızdayım.

Dijital pazarlama alanında firmalara Dijital Yöneticilik ve Arayüz Tasarımı hizmeti sunuyorum. Yazılım alanım Front-end Developer temel olarak profesyonel arayüz geliştirmeleri yapıyorum.

Genellikle e-ticaret firmalarının ve kurumsal firmaların web sitelerini kullanıcı deneyimine odaklı bir çalışma ile geliştirmeler yapıyorum. Aynı zamanda firmaların web sitelerinin SEO işlemlerini de yapıyorum. Bu web sitemde sizlere Dijital Pazarlama, Arayüz Tasarımı, SEO ve WordPress dersleri gibi temel kategorilerde sizleri bilgilendirecek ve hayatınızı güzelleştirecek paylaşımlarda bulunuyorum.

Tema Destek

WordPress sitenizi kendiniz kurmak istediniz ama tema konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Dilediğiniz WP temayı sizin için kurabiliriz.

Eklenti / Bileşen

Sitenize kurmak için eğer bir eklentiye ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçerek detayları paylaşın. Size en uygun çözümü sunmak için buradayız.

Güvenlik

Sitenizde herhangi bir güvenlik açığı olup olmadığını merak ediyorsanız yada siteniz hacklendiyse tek yapmanız gereken iletişim sayfamızdan bize ulaşmak.

Site Hızı

Sitenizin yavaş olduğunu mu düşünüyorsunuz? Gerekli eklentilerin kurulumunu yaparak Google Page Speed, GTMetrix değerlerinizi yükseltebiliriz.

Site Transfer

WordPress sitenizi mevcut hosting firmasından başka bir firmaya taşımak istiyorsanız bu konu hakkında da sizlere yardımcı olabiliriz.

Diğer sorunlar

Mevcut hizmetlerimizden başka bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir ve detayları paylaşabilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Ücretsiz WordPress Eklenti Rehberi

Her blogger ve wordpress geliştiricilerin sahip olması gereken
Wordpress eklenti rehberine ücretsiz erişin!

* En son yazıları ve güncellemeleri takip etmek için abone olun!