WordPress Destek

WordPress destek ihtiyaçlarınızda yanınızdayım.

Dijital pazarlama alanında firmalara Dijital Yöneticilik ve Arayüz Tasarımı hizmeti sunuyorum. Yazılım alanım Front-end Developer temel olarak profesyonel arayüz geliştirmeleri yapıyorum.

Genellikle e-ticaret firmalarının ve kurumsal firmaların web sitelerini kullanıcı deneyimine odaklı bir çalışma ile geliştirmeler yapıyorum. Aynı zamanda firmaların web sitelerinin SEO işlemlerini de yapıyorum. Bu web sitemde sizlere Dijital Pazarlama, Arayüz Tasarımı, SEO ve WordPress dersleri gibi temel kategorilerde sizleri bilgilendirecek ve hayatınızı güzelleştirecek paylaşımlarda bulunuyorum.

Tema Destek

WordPress sitenizi kendiniz kurmak istediniz ama tema konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Dilediğiniz WP temayı sizin için kurabiliriz.

Eklenti / Bileşen

Sitenize kurmak için eğer bir eklentiye ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçerek detayları paylaşın. Size en uygun çözümü sunmak için buradayız.

Güvenlik

Sitenizde herhangi bir güvenlik açığı olup olmadığını merak ediyorsanız yada siteniz hacklendiyse tek yapmanız gereken iletişim sayfamızdan bize ulaşmak.

Site Hızı

Sitenizin yavaş olduğunu mu düşünüyorsunuz? Gerekli eklentilerin kurulumunu yaparak Google Page Speed, GTMetrix değerlerinizi yükseltebiliriz.

Site Transfer

WordPress sitenizi mevcut hosting firmasından başka bir firmaya taşımak istiyorsanız bu konu hakkında da sizlere yardımcı olabiliriz.

Diğer sorunlar

Mevcut hizmetlerimizden başka bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir ve detayları paylaşabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

destek

destek

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!