Ücretsiz Site Analizi //

Ücretsiz site analizi ile web sitenizin eksiklerini ve yapılan hataların bir kısmını ücretsiz olarak görebilirsiniz.
Bu hizmet ücretsizdir.

Yazar Nedir?

WordPress’de yazar terimi, önceden tanımlanmış bir kullanıcı rolünü ifade eder. Yazar rolüne sahip bir kullanıcı, kendi makalelerini yazabilir, düzenleyebilir, yayınlayabilir ve silebilir. Ayrıca profillerini düzenleyebilir ve şifrelerini değiştirebilirler.

Yazar rolüne sahip bir kullanıcı kendi yayınlanmış gönderilerini silme ve kendi yayınlanan makalelerini düzenleme yeteneğine sahip olduğundan, birden çok yazarlı web siteleri genellikle yazarlara katkıda bulunan rolünü atar veya özelleştirilmiş yeteneklere sahip bir kullanıcı rolü oluşturmak için bir eklenti kullanır. Bu, işe alınan yazarların işten çıkarıldıkları takdirde çalışmalarını silme riskini ortadan kaldırır.

Birçok web sitesi de yazarlara kendileri hakkında biyografik bilgi vermeleri için yazar sayfaları sağlar. Bu genellikle, kendileri tarafından yazılan tüm gönderilerin bir listesini görüntüleyen yerleşik yazar arşiv sayfaları aracılığıyla yapılır.

Hatta bazı siteler kenar çubuklarında veya kendi hakkında sayfalarında fotoğrafları olan yazarların bir listesini bile görüntüler .

Sayfaları bu tür bilgileri görüntüleyecek şekilde yapılandırarak onlar hakkında özel bilgiler de görüntülenebilir. Bu, ad, doğum tarihi, yer, sosyal profiller ve daha fazlası gibi şeyleri içerebilir.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

destek

destek

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir