En çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenilir WordPress eğitimleri.

Yeni Başlayanlar İçin WordPress Kılavuzu

+12

Yılların Dijital Deneyimi

635

Yayınlanan İçerik

WooCommerce Nedir?

İnternet siteleri gün geçtikçe birer mağaza haline geliyor. Bu durum karşısında WooCommerce nedir sorusu oldukça sorulur oldu. Online satışlar gün geçtikçe popülerliğini koruyor. E-ticaret sayfaları sayesinde hem satıcı hem de alıcı için olanaklar sağlamaktadır. WordPress sitelerinde e-ticaret sürümü WooCommerce olarak adlandırılır. Bu sistem site kurulumlarını daha basit hale getirmektedir. Kodlama işlemi yapmadan siz de e-ticaret sitenizi oluşturabilirsiniz.

Sunulan Özellikler Nelerdir?

WordPress altyapısı kullanıcılara kullanışlı ve kolay kullanım sağlamasının yanı sıra WooCommerce bunlardan en çok tercih edilendir. Özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Her sektörde e-ticaret sitesi oluşturulmasına olanak sağlar.
  • Geniş bir tema seçimi sunar.
  • Mobil uyumlu olmasından dolayı akıllı telefonlarınızdan da site işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Oldukça basit ve pratiktir.
  • Kişisel bilgiler güvenli bir şekilde korunur.
  • Dizin eklemesi hemen gerçekleşir.
  • Ödeme altyapısı kalitelidir.
  • Güncel ve süreklidir.

En İyi E-Ticaret Eklentisi

Eklentiler kısmında yer alan WooCommerce indirme ve yükleme alanından indirme yapılabilir. İndirme işlemi yapıldıktan sonra etkinleştirilip kullanıma hazır hale getirilir. Düzenlemeye uygun tema seçimi ile başlanır. Böylece herkes kolayca e-ticaret sitesine sahip olabilir. Google botları tarafından oluşturulan site taramaları eksiksiz olmadan gerçekleşir.

Potansiyel Müşterilere Özel Sanal Market Yarat

Tüm geniş kapsamlı kurumsal site kurulumları tarafından ücretsiz bir şekilde kullanılabilir. Müşterilere randevu verme ve ürünlerin listelenmesi yapılabilir.  Bunlara ek olarak abonelik programları da eklenebilir. Üst düzey güvenlik sağladığı için bilgiler oldukça güvendedir. Bu yüzden kullanıcılar hiçbir tereddüt göstermeden bilgilerini verebilir. Bu bilgiler üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Veriler raporlanarak satış analizleri yapılır. Böylece sitenin verileri kolayca raporlanır.  Veri toplama konusunda WooCommerce eklentisi oldukça verimlidir. Hemen her cihazda kullanılabilir. Herhangi bir kod yazılımı gerçekleştirmeden siteler kolaylıkla yönetilebilir. WooCommerce nedir, ne işe yarar sizler için inceledik. Yazılarımızı takip etmeye devam edin.

WooCommerce Nedir hakkında merak edilenler

WooCommerce Nedir?

WooCommerce, WordPress tabanlı bir eklentidir. E-ticaret sayfalarının kolaylıkla kurulup yönetilmesine olanak sağlar.

WooCommerce Ücretli mi?

Ücretsiz bir şekilde indirilip kurulum sağlanabilir. Ancak daha kapsamlı bir hizmet istiyorsanız ücretli sürümlerinden yararlanmanız gerekmektedir.

WooCommerce Neden Avantajlıdır?

Profesyonel bir görünümünün yanı sıra kullanıcılara kolaylıklar sağlar. WooCommerce her türlü e-ticaret sitesi için uygundur. Bu sayede herkes uygun bir şekilde e-ticaret sitesi sahibi olabilir.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!