WooCommerce Abonelik Eklentisi

WooCommerce’nin orjinal Abonelik eklentisi, WooCommerce Abonelikleri, fiziksel veya sanal ürünler ve hizmetler için çeşitli abonelikler sunmanıza olanak tanır. Ayın ürün kulüpleri, haftalık hizmet abonelikleri ve hatta yıllık yazılım faturalandırma paketleri oluşturun. Kayıt ücretleri ekleyin, ücretsiz denemeler yapın veya son kullanma sürelerini belirleyin.

Mağazanızın bu ay ne kadar para kazanacağını garanti edebilir misiniz? Abonelik tabanlı ürünler teklif ettiyseniz, tam da bunu yapabilirsiniz.

WooCommerce Abonelikleri ile, yinelenen ödemelerle ürünler oluşturabilir ve yönetebilirsiniz – ödemeleri izleyebileceğiniz ve güvenebileceğiniz kalan geliri sağlayacak ödemeler

WooCommerce Aboneliklerini Neden Kullanmalıyım?

WooCommerce Abonelik Özellikleri

Ücretsiz Denemeler ve Kayıt Ücretleri

abonelikler-başparmak yuvaları @ 2x

Herhangi bir abonelik ürününe kayıt ücretleri ve ücretsiz denemeler ekleyerek müşteri kurulum maliyetlerini hesaba katmak için başlangıç ​​tutarını alın veya müşterilerin satın almadan önce denemelerine izin verin.

Abonelik Yönetimi

abonelikler-başparmak yuvaları @ 2x

Mağaza sahipleri, WooCommerce> Aboneliği Düzenle yönetim ekranından tam özellikli abonelik yönetimine sahip olur . Bir aboneliği askıya alabilir veya iptal edebilir , deneme süresinin sona ermesini değiştirebilir, aboneliğe ürün, gönderim bedeli, ücret veya vergi ekleyebilir veya gelecekteki ödemeler için yinelenen toplamı değiştirebilirsiniz.

Senkronize Ödemeler

abonelikler-başparmak yuvaları @ 2x

Yalnızca ayın belirli günlerinde gönderim yapmak veya tüm müşterileri aynı yıllık üyelik dönemiyle hizalamak istiyorsanız, WooCommerce Aboneliklerinin yenileme senkronizasyon özelliğiyle yapabilirsiniz. Senkronize edilmiş bir abonelik satın alma işleminin ilk ödemesini bile eşitleyebilirsiniz.

Esnek Ürün Seçenekleri

abonelikler-başparmak yuvaları @ 2x

Bir abonelik ürünü oluştururken, ürünü indirilebilir, sanal veya fiziksel yapabilir, yenileme ödemelerini haftalık, aylık veya yıllık olarak ücretlendirebilir, ürünü müşteri başına bir ile sınırlandırabilir ve hatta yalnızca ilk siparişte gönderim bedeli tahsil edebilirsiniz.

Abonelik Kuponları

abonelikler-başparmak yuvaları @ 2x

Müşterilere aylık ödemelerinde indirim veya yalnızca kayıt ücreti alın. Abonelikler, hem yinelenen indirim kuponlarını hem de kayıt ücreti kuponlarını içerir.

Değişken Abonelikleri

abonelikler-başparmak yuvaları @ 2x

Değişken abonelik ürünleri oluşturun ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına uygun bir abonelik seçmesine izin verin. Müşterilerin kendi faturalandırma planlarını seçmelerine bile izin verebilirsiniz.

Abone Hesap Yönetimi

abonelikler-başparmak yuvaları @ 2x

Müşterileriniz kendi aboneliklerini de yönetebilir. İle Hesabım> Görünüm Abonelik sayfa aboneler olabilir askıya ya iptal bir abonelik, sonraki yenilemeleri için teslimat adresi veya ödeme yöntemini değiştirmek ve yükseltme veya aboneliklerini düşürün.

Yükseltme / düşürdü

abonelikler-başparmak yuvaları @ 2x

Müşterilerin farklı abonelik ürünleri arasında yükseltme, sürüm düşürme veya dereceleri arasında geçiş yapmalarına izin verin . Yinelenen tutar, kayıt ücreti ve uzunluğu için esnek oranlandırma seçenekleriyle, yeni bir abonelik ürününe geçmenin maliyetlerini mağazanızın ihtiyaçlarına göre özelleştirebilirsiniz.

Birden Fazla Abonelik

abonelikler-başparmak yuvaları @ 2x

Müşterileriniz aynı işlemde farklı abonelik ürünleri satın alabilir ve Abonelikler, ürünleri, ödeme geçidi ücretlerini ve gelecekteki yenilemeleri için lojistik genel giderleri azaltmak üzere gruplandıracaktır.

Müşteri E-postaları

abonelikler-başparmak yuvaları @ 2x

Abonelik yenileme ödemesi işlendiğinde, abonelik iptal edildiğinde veya yerleşik abonelik e – postalarıyla bir aboneliğin süresi dolduğunda müşterileri otomatik olarak bilgilendirin .

Daha Fazla Aylık Gelir Yakalayın

Amacınız sadık müşterilere her ay sürpriz bir paket göndermek veya küçük işletmenizin sağladığı kişisel hizmet için faturalandırmak olsun, WooCommerce Abonelikleri tüm bu önemli kalan geliri elde etme stresini ortadan kaldırabilir .

Kaç aboneye sahip olduğunuzu, ne zaman faturalandırıldıklarını ve ne kadar gelir elde ettiğinizi izleyebileceksiniz – yani, büyümeye devam ederken mağazanızın ne kadar gelire güvenebileceğini her zaman bileceksiniz.

Eklenti Linki: https://woocommerce.com/products/woocommerce-subscriptions/

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of destek

destek

4 yanıt

  1. Benim bir sorum olacaktı. Mevcut marketimizdeki ürünlere abonelik ekleyebilir miyiz ? Yoksa abonelik eklentisinden yeni ürün mü oluşturmamız gerekiyor. Bunu şu yüzden soruyorum bir varyasyonlu ürün koymamız gerekiyorsa markete o ürüne nasıl abonelik getirebiliriz. Teşekkürler.

    1. Eklentiyi kurduktan sonra tekli, varyasyonlu ürün gibi ek abonelik ürünü seçeneği geliyor. Daha önce eklediğiniz ürünlerde de eklenti etkinleştirildikten ürün tipini değiştirmeniz yeterli.

  2. Selamlar. Bu eklentide paytr ile otomatik ödeme alınabiliyor mu? Veya bankalardan bu sisteme uygun olanlar var mı?. Yani her ay kart sormasın yıllık abonelik alındıysa her ay otomatik çeksin. Buna türkiyede hangi sanal pos çözümleri uygun biliyor musunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!