fbpx

Türkiye’nin En Güncel WordPress Bloğu

WooCommerce 4.1 yenilikleri

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

WooCommerce 4.1 yenilikleri geldi! Bu sürüm, woocommerce’nin ticareti demokratikleştirmenin ilk adımını temsil ediyor. Mart ayında hem estetik hem de kaputun altında büyük değişiklikler getiren ve WooCommerce’in geleceğine bir bakış sağlayan WooCommerce 4.0’ı yayınlandı. Bundan sonra, WooCommerce için her 4 haftada bir güncellemeler yayınlayacağı duyuruldu – şunları yapmaya çalıştıklarını söylediler: 

  • Mağaza sahipleri için güçlü, kullanışlı bir WooCommerce deneyimi oluşturma,
  • Geliştirici ekosistemimiz için genişletilebilir, özelleştirilebilir bir WooCommerce çekirdek platformu oluşturma,
  • Uzantıların keşfini ve satışını desteklemek için WooCommerce.com pazarını genişletin ve
  • WooCommerce Topluluğu geliştiriciler, inşaatçılar, ajanslar, serbest çalışanlar ve mağaza sahiplerini destekleyin.

Yolculuğumuzun bir sonraki adımını duyurmaktan heyecan duyuyoruz: WooCommerce 4.1 —Bu küçük bir sürümdür , bu da her şeyin WooCommerce 4.0 ile geriye dönük olarak uyumlu olduğu anlamına gelir.

İşte yenilikler: 

Mağaza Sahipleri İçin

Mağaza sahiplerinin deneyimini iyileştirmek için WooCommerce 4.1, özellikle dikkat çekmeye değer birkaç özelliğe sahiptir:

  • Yepyeni Pazarlama Hub size mümkün olacak, hem de işinizi büyütmek yardımına uzantıları keşfetmek gibi, piyasaya yönetmek ve pazarlama çabaları ölçün.
  • Kurulum sırasında bir ödeme çözümü olarak yeni WooCommerce Payments uzantımızı seçme seçeneği de dahil olmak üzere yepyeni bir Kurulum Sihirbazı (şu anda yalnızca ABD merkezli mağazalar için kullanılabilir).

WooCommerce Pazarlama Merkezi ile İşinizi Büyütün

Artık mağaza sahipleri her zamankinden daha fazla müşteriye nasıl ulaşabileceklerini ve büyümeyi nasıl sağlayabileceklerini merak ediyorlar. Buna yardımcı olmak için, ürünlerinizi tanıtmak, müşterilerinizle iletişim kurmak ve işinizi büyütüp kolaylaştırmak için ihtiyacınız olan araçları ve kaynakları sağlamayı taahhüt ediyoruz. Bunu başarmak için, doğrudan WooCommerce içinde yaşayan yepyeni bir pazarlama merkezinin 1. sürümünü oluşturuldu.

Başlamak için, bu yeni alanı, pazarlama uzantıları ve pazarlama ile ilgili içeriklerden oluşan küçük bir seçim önermek için kullanıyoruz.

img

Gelecekte, satıcıların pazarlama otomasyonu, kupon yönetimi ve analitik dahil olmak üzere çeşitli pazarlama çabalarını başlatabilecekleri, yönetebilecekleri ve ölçebilecekleri merkezi bir merkez vizyonumuza doğru genişleyeceğiz.

Not: Marketplace Önerilerini zaten devre dışı bıraktıysanız bu önerileri almayacaksınız.

WooCommerce Payments ile ödeme yönetimini basitleştirme

Başarılı bir beta sürümünden sonra, WooCommerce Payments artık tüm ABD müşterileri tarafından kullanılabilir. Müşterilerin ödeme çözümümüzü keşfetmelerine yardımcı olmak için, yeni mağazalar için güncellenmiş kurulum sihirbazımıza bir seçenek olarak ekledik. 

Önemli kartları güvenli bir şekilde kabul etmenizi sağlamanın yanı sıra, WooCommerce Payments , ödemeleri, geri ödemeleri, anlaşmazlıkları ve para yatırma işlemlerini doğrudan WordPress panonuzdan yönetebileceğiniz entegre bir ödeme panosuna sahiptir.

Geliştiriciler için

Bu sürüm birçok performans iyileştirmesi ve kararlılık düzeltmesi içeriyor: Şablon dosyalarını güncelledik, yeni kancalar ve işlevler ekledik ve gelecekteki veritabanı güncellemeleri ve WordPress gereksinim yükseltmeleri için hazırlandıklarını söylediler.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ücretsiz WordPress Eklenti Rehberi

Her blogger ve wordpress geliştiricilerin sahip olması gereken
Wordpress eklenti rehberine ücretsiz erişin!

* En son yazıları ve güncellemeleri takip etmek için abone olun!