Slider Revolution Kurulumu

Slider Revolution, bir WordPress eklentisi, html olarak manuel veya Magento eklentisi olarakta kullanılabilen birinci sınıf bir kaydırıcıdır. Slider Revolution Kurulumu, videolu olarak sizinle beraber yapıyoruz. Çok çeşitli özellikleri ve kullanım kolaylığı nedeniyle WordPress topluluğunun en çok kullandığı eklentilerden biridir.

Bu yazımızda Slider Revolution WordPress Eklentisinin kurulumunu ele alacağız ve sonra ilerleyen yazılarımızda size kendi kaydırıcılarınızı sıfırdan yapmanın ne kadar kolay olduğunu göstereceğiz.

Slider Revolution çok gelişmiş bir eklentidir. Hayalinizdeki animasyonu web sitesini sihirli dokunuşlarınızla gelişmiş Photoshop benzeri arayüzü ile gerçekleştirebilirsiniz.

Slider Revolution u premium olarak satın almalısınız. Ben size geçici olarak elimde lisanssız sürümünü paylaşacağım. Bu sürümü indirip denemeler yapabilirsiniz.

Bu video ile Slider Revolution Kurulumu bitmiştir.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!