MonsterInsights – WordPress için Google Analytics Eklentisi

MonsterInsights, WordPress için en iyi Google Analytics eklentisidir. 34 milyondan fazla indirme ve 2 milyondan fazla aktif kurulumla, WordPress için en popüler Google Analytics eklentisidir.

MonsterInsights, yalnızca birkaç tıklamayla analitiği ayarlamanıza ve sitenizin nasıl performans gösterdiğine bir bakışta kolayca bakmanıza olanak sağlar. WordPress panonuzdan ziyaretçilerin sitenizi nasıl bulup kullandıklarını görebilirsiniz, böylece izleyicilerinizi büyütebilir ve geri gelmelerini sağlayabilirsiniz.

Amacımız basit: analitiği kolaylaştırmak ve size önemli olan istatistikleri vermek.

MonsterInsights‘ı pazardaki en güçlü ve kullanıcı dostu Google Analytics eklentisi olarak yarattık. Google Analytics, korkutucu, zaman alıcı ve kullanımı karmaşık olabilir. MonsterInsights ile en önemli istatistikleri elde edersiniz, böylece kitlenizin içeriğinizi nasıl bulduğunu ve etkileşime girdiğini anlayabilirsiniz.

İşe yarayan içerik oluşturma konusunda ciddiyseniz, analitik gerekir.

Trafik kaynaklarınızı ve izleyici davranışınızı anlamadan neyin işe yaradığını ve zamanınızı neyin boşa harcadığını bilmek imkansızdır. MonsterInsights ile trafiğinizi kolayca anlayabilir ve kitlenizi büyütmek için veri odaklı bir içerik stratejisi oluşturabilirsiniz.

MonsterInsights ile ne aldın?

  • Hızlı ve Kolay Kurulum – Sitenize Google Analytics’i kurmak, teknik açıdan meraklı olmadığınız zamanlarda özellikle zor ve zaman alıcı olabilir. MonsterInsights ile sitenize Google Analytics’i 5 dakikadan daha az bir sürede kurabilir ve ihtiyacınız olan verileri almaya başlayabilirsiniz.
  • Gerçek Zamanlı İstatistikler – İhtiyacınız olan analitik verilerini doğru zamanda elde etmek işinizde çok önemlidir. MonsterInsights Google Analytics izleme ile gerçek zamanlı istatistikler alacaksınız, böylece web sitenizin şu anda nasıl çalıştığını görebilirsiniz. Blog postanızın viral olup olmadığını veya büyük satışınızın planlandığı gibi yapılıp yapılmadığını görmek için ertesi güne kadar beklemenize gerek yok.
  • Popüler Gönderi Takibi – Sitelerinize en çok trafikte gönderilerinizden hangileri? MonsterInsights size web sitenizin en popüler yayınlarını, sayfalarını ve bölümlerini gösterir, böylece neyin işe yarayıp neyin işe yaradığını anlayabilirsiniz.
  • Dosya İndirme İzleme – Varsayılan olarak, Google Analytics trafiğinizi ölçmede harikadır, ancak dosya indirmelerini izlemez. MonsterInsights ile dosya indirmelerinizi doğru bir şekilde izleyebilir ve yalnızca hedef kitlenizin gerçekten istediği indirmeleri üreterek zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.
  • E-Ticaret İzleme – MonsterInsights E-Ticaret İzleme, WooCommerce veya Easy Digital Download mağazanızda ihtiyacınız olan tüm verileri sağlar. Yalnızca birkaç tıklamayla, Google Analytics E-Ticaret izlemesini WordPress mağazalarınızla entegre edebilirsiniz.
  • Reklam İzleme – Adsense banner reklamlarınızdan daha fazla para kazanmak ister misiniz? MonsterInsights Reklam İzleme ile, her bir banner reklamın ne kadar tıklama aldığını tam olarak görebilirsiniz. En etkili reklam yerleşimlerini belirlemek kolaydır.
  • Tavsiye ve Bağlantı İzleme – MonsterInsights, ziyaretçilerinizin tam olarak nereden geldiğini ve sitenizde hangi bağlantıları tıkladıklarını görmenizi kolaylaştırır. Neyin işe yaradığını ikiye katlayarak ve gerisini bırakarak zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!