Mavis Agency 1 Yaşında

Merhabalar, bugün sizlerle Mavis Agency‘nin 1. yaşını kutlamayı ve sizlere Mavis’in hikayesini kısaca anlatmak istiyorum.

Mavis direkt maviş diye algılayanlar olabiliyor ama öyle değil..

Mavis bir anime karakterinin adıdır.

Anime nin adı Fairy Tail favori animem diye bilirim mutlaka izlemelisiniz. Anime de Mavis in tam adı Mavis Vermillion.

Fairy Tail duygu yüklü anlamlı arkadaşlığın dostluğun ve aile bağlarının ne kadar önemli olduğunu anlatan aksiyon dolu bir animedir.

Mavis Lonca veya Klan olan Fairy Tail’in kurucularındandır. Anime deki olaylar bu klanın etrafında gerçekleşiyor.

1 yıl öncesinde artık hayatımın bir dönüm noktasına geldiğine karar vermiştir. Kendimi daha fazla geliştirmek için birşeyler yapmam gerektiğini ve Samsun’nun benim bu ihtiyaçlarım için artık yeterli bir şehir olmadığını düşünüyordum. Bir kaç karar aldım, İstanbul‘a taşınmak ve yeni bir ajans markası ve çizgisi oluşturmam gerektiğine karar vermiştim. Ajansım için İsim araştırırken Mavis aklıma geldi tamamdır dedim ilk markalarımdan biri Mavis Agency olsun istedim.

Başlarda biraz daha butik olarak 1-2 kişilik bir ekip oluşturup düzgün elit müşterilerime hizmet vermeyi planlıyordum ama durumlar biraz spontane gelişti ve 8 kişilik güzel bir ekip oluşturduk.

1 yıllık süreç içerisinde çalışma sistemimizi ve Yeni Nesil E-ticaret sistemimizi geliştirdik. Son rütuşlarımızı ve tanıtım çekimlerimizi yapıyoruz. Çok yakında yeni yazılımlarımız ve pazarlama sistemlerimizi sizlerle paylaşacağız.

Takip’te kalın…

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

destek

destek

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!