Yazılım Danışmanlığı

Hakan Demirbaş Ferforje Firmasına Yazılım Danışmanlığı

Hakan Demirbaş Ferforje firmasına yazılım danışmanlığı hizmeti veriyorum. Ferforje firmasının her türlü yazılımsal gereksinimlerini karşılıyorum.

İzmir de ferforje sektöründe özel tasarımlarıyla metal tasarımcılarının idölu olan Hakan Demirbaş. Web sitesi, kurumsal kimliği ve yerel seo çalışması için beni tercih etti. Çalışmalarımıza 2-Aralık-2015 te başladık. 2 aralıktan bu yana bir yıl geçti.

Bu geçen bir yıllık süre içersinde yerel seo çalışmam ile HakanDemirbaş.com.tr Türkiye geneli izmir ferforje aramalarında 1.sırada yerini aldı. Ayrıca 1 yılda 19.763 ziyaretçi web sitesini inceledi ve kendileri için veya arkadaşları için Hakan Demirbaş’a özel tasarım ferforje ürünleri yaptırdılar. Bu hem Hakan Demirbaş için hemde kendim için güzel bir başarı oldu.

Peki Yazılım Danışmanlığı nedir?

Yazılım danışmanlığı, orta ölçekli işletmelere, kurumsal firmalara, grafik ve web tasarımcılara, reklam ajanslarına ve dijital platformda arayüz tasarımlarının işlevsel hale getirilebilinmesi için gerekli yazılım yeteneğine sahip kişiler ile anlaşmalı olarak iş bazlı çalışma sistemidir.

Furkan Sağlam

Furkan Sağlam, dijital pazarlama alanında firmalara Dijital Yönetici hizmeti sunuyorum. Özel olarak web sitelerine arayüz tasarımları arkaplan da yazılımsal ve SEO teknikleri kısaca dijital ihtiyaçlarında yardımcı oluyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.