Hakan Demirbaş Ferforje Firmasına Yazılım Danışmanlığı

Hakan Demirbaş Ferforje firmasına yazılım danışmanlığı hizmeti veriyorum. Ferforje firmasının her türlü yazılımsal gereksinimlerini karşılıyorum.

İzmir de ferforje sektöründe özel tasarımlarıyla metal tasarımcılarının idölu olan Hakan Demirbaş. Web sitesi, kurumsal kimliği ve yerel seo çalışması için beni tercih etti. Çalışmalarımıza 2-Aralık-2015 te başladık. 2 aralıktan bu yana bir yıl geçti.

Bu geçen bir yıllık süre içersinde yerel seo çalışmam ile HakanDemirbaş.com.tr Türkiye geneli izmir ferforje aramalarında 1.sırada yerini aldı. Ayrıca 1 yılda 19.763 ziyaretçi web sitesini inceledi ve kendileri için veya arkadaşları için Hakan Demirbaş’a özel tasarım ferforje ürünleri yaptırdılar. Bu hem Hakan Demirbaş için hemde kendim için güzel bir başarı oldu.

Peki Yazılım Danışmanlığı nedir?

Yazılım danışmanlığı, orta ölçekli işletmelere, kurumsal firmalara, grafik ve web tasarımcılara, reklam ajanslarına ve dijital platformda arayüz tasarımlarının işlevsel hale getirilebilinmesi için gerekli yazılım yeteneğine sahip kişiler ile anlaşmalı olarak iş bazlı çalışma sistemidir.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

destek

destek

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!