Ara
Close this search box.

En çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenilir WordPress eğitimleri.

Yeni Başlayanlar İçin WordPress Kılavuzu

12+

Yılların Dijital Deneyimi

638

Yayınlanan İçerik

Fitness Blogları için En İyi 21 WordPress Teması (2020)

Fitness blogları veya spor salonu web siteleri için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz? Fitness blogları için WordPress tema önerileri.

Bir fitness web sitesi sahibi olarak, eğitiminizi, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi tanıtmanıza yardımcı olacak belirli bir görünüme ve özelliklere sahip bir tema arıyor olabilirsiniz.

Bu yazıda, kullanabileceğiniz fitness blogları için en iyi WordPress temalarından bazılarını paylaşacağız.

Fitness Blogları için En İyi WordPress Temaları

Fitness Web Sitenizi WordPress ile Başlatma

WordPress, piyasadaki en iyi web sitesi oluşturucusudur. İnternetteki web sitelerinin% 35’inden fazlası WordPress üzerine inşa edilmiştir.

İki tür WordPress sitesi vardır ve doğru olanı seçmek başarınız için önemlidir. Daha fazla bilgi için WordPress.org ve WordPress.com karşılaştırmamıza bakın.

Kendinden barındırılan bir WordPress.org web sitesi, web sitenizin tüm özelliklerine ve tam kontrolüne erişmenizi sağlar.

Bir web sitesini başlatmak için bir alan adına ve bir WordPress barındırma hesabına ihtiyacınız olacaktır.

Barındırma için kaydolduktan sonra bir sonraki adım WordPress’i kurmaktır.

Bununla birlikte, kullanabileceğiniz fitness blogları için en iyi WordPress temalarına bir göz atalım.

1. Astra

Astra Fitness

Astra popüler bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Hızlı ve hafiftir, bu da her türlü web sitesi için mükemmel kılar.

Tema düzinelerce başlangıç ​​sitesi, 1 tıklama demo içerik ithalatçısı ve fitness web sitenizi hızlı bir şekilde ayarlamak için sınırsız özel WordPress seçenekleri ile birlikte gelir.

2. Divi

Divi Fitness

Divi , güçlü bir WordPress teması ve nihai bir sayfa oluşturucu eklentisidir. Web sitenizi hızlı bir şekilde kurmanıza izin veren birden fazla yerleşik modül ve öğe ile birlikte gelir.

Farklı iş nişleri için 100’lü düzen paketlerine sahip tek noktadan bir çözümdür. Ana sayfa, iletişim sayfası ve açılış sayfaları dahil olmak üzere mükemmel bir fitness web sitesi düzeni bulabilirsiniz .

WordPress için sürükle ve bırak sayfa oluşturucuları sürekli olarak pazardaki en üst sıralarda yer alıyor.

3. Ultra

Ultra Uygunluk

Ultra oldukça esnek bir WordPress temasıdır. Bir fitness düzeni de dahil olmak üzere hazır web sitesi şablonları ile birlikte gelir.

İle gemileri Themify sürükle ve bırak oluşturucu daha da kolay web siteniz için özel açılış sayfaları oluşturmayı kolaylaştırır. Ultra, fiyatlandırma tabloları , geri sayım zamanlayıcıları , Google Haritalar ve daha fazlasını sitenize eklemek için birden fazla eklenti içerir .

4. OceanWP

OceanWP Fitness

OceanWP , her tür web sitesi için tasarlanmış ücretsiz bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Fitness sitenizi başlatmak için 1 tıklama demo içerik ithalatçısı eklentisi ve çoklu başlangıç ​​siteleri içerir.

Tema, arama motorlarında web sitenizi sıralayabileceğiniz ve trafiğinizi artırabileceğiniz anlamına gelen yerleşik SEO optimizasyonuna sahiptir . Ayrıca kolayca çevrimiçi bir fitness antrenmanı programı kurmanıza izin verir.

5. Hestia Pro

Hestia Fitness

Hestia Pro , WordPress web siteleri için çok amaçlı bir temadır. Video ve resim arka planlarını destekleyen özel başlığa sahip tamamen özelleştirilebilir bir ana sayfa düzenine sahiptir.

Diğer önemli özellikler arasında harekete geçirici mesaj düğmeleri, özel logo, dikkat çekici renkler ve kullanışlı ana sayfa bölümleri bulunur. Kurulumu kolaydır ve tüm üst WordPress sayfa oluşturucularıyla çalışır.

6. Lifestyle Pro

Lifestyle Pro

Lifestyle Pro , dergi tarzı bir WordPress temasıdır. Daha hızlı bir web sitesi oluşturmak için sağlam bir temel sağlayan Genesis Tema Çerçevesi’nin üzerine inşa edilmiştir .

Temanın içeriğinizi ve resimlerinizi hızlı bir şekilde eklemek için widget’lı bir ana sayfası vardır. Fitness ürünlerini ve çevrimiçi eğitim hizmetlerini satmak için WooCommerce’i destekler .

7. Meridyen Zindeliği

Meridian Fitness

Meridian Fitness , sağlık ve fitness blogları, spor salonları, yoga kulüpleri ve crossfit web siteleri için güzel tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Programları ve eğitmenleri olan sınıflar için kullanımı kolay bölümlere sahiptir.

İçinde ayrıca birkaç özel widget, renk şeması, çevrimiçi zamanlama şablonları, iletişim formu ve daha fazlasını bulacaksınız . Canlı bir tema özelleştirici yardımıyla kurulumu kolaydır.

8. Sportifleştirin

Sportify

Fitness blogları, spor salonları ve spor web siteleri için özelliklerle dolu bir WordPress teması arıyorsanız, Sportify’a göz atın . Servisleri, referansları, ekip üyelerini, takvimi ve daha fazlasını kolayca eklemek için yerleşik ana sayfa bölümlerine sahiptir.

Harekete geçirici mesaj düğmelerini, fiyatlandırma tablolarını ve sekmeli içeriği görüntülemek için kısa kodlarla birlikte gelir . Ayrıca güçlü bir özellik içerik kaydırıcısı eklentisi ile birlikte gelir .

9. WP Fitness

WP Fitness

WP Fitness mükemmel bir WordPress fitness temasıdır. Üstte bir görüntü kaydırıcısı, gezinme menüsü, özel logo ve harekete geçirici mesaj düğmesi ekleyebileceğiniz tam genişlikte özel bir başlık içerir.

Ana sayfada, öne çıkan yayınlarınızı güzel bir şekilde gösteren bir ızgara düzeni vardır. Kurulumu kolaydır ve tüm tema seçenekleri WordPress canlı özelleştiricisinde mevcuttur.

10. Canlılık

dinçlik

Vigor , fitness web siteleri, spor salonları, spor, yoga kulüpleri ve sağlıkla ilgili işletmeler için güzel bir tasarıma sahip modern bir WordPress temasıdır. Hizmetlerinizi, resim kaydırıcılarınızı ve resim galerilerinizi eklemek için şık ana sayfa bölümlerine sahiptir .

Fitness derslerinizi, programlarınızı ve etkinliklerinizi yönetmek için eşlik eden bir eklenti ile birlikte gelir. Ayrıca egzersiz seanslarınızın videolarını ana sayfaya gömmenizi sağlar.

11. Enerji

Enerji

Enerji , fitness web siteleri, spor salonları, yoga stüdyoları ve kilo verme programları için tasarlanmış mükemmel bir WordPress temasıdır. Ana sayfada tam genişlikte bir kaydırıcı ve ardından en önemli içeriğiniz bulunur.

2 başlık stili, sayfa şablonları, fotoğraf galerisi, referanslar bölümü ve ayrı bir blog sayfası içerir. Renklerinizi seçmenizi sağlar ve web sitenizi kolayca ayarlamanıza yardımcı olacak bir tema seçenekleri paneli sunar.

12. Modüller

Modüller

Web siteniz için esnek bir tasarıma ihtiyacınız varsa, Modüller temasına göz atın . Tek tıklamayla içe aktarabileceğiniz ve içeriğinizi ekleyebileceğiniz birkaç hazır web sitesi ile doludur.

Modüller üzerinde özel sayfa düzenleri oluşturmak kolaydır . Ayrıca, fitness web siteniz için özel bir şablon oluşturmak için herhangi bir sayfaya sürükleyip bırakabileceğiniz hazır modüller ile birlikte gelir.

13. Şekillendirici

Şekillendirici

Kadınlar için bir fitness blogu işletiyorsanız, The Styler’a bir göz atın . Güzel renkler, keskin tipografi ve göz alıcı bir düzen ile zarif bir şekilde tasarlanmış bir temadır .

Sosyal medya ağları, çalışma saatleri ve daha fazlası için özel widget’lar içerir . İçerik widget’larını kullanarak farklı bir düzen kombinasyonu seçebilirsiniz.

14. Inspiro

inspiro

Inspiro çarpıcı bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Gece modunda video izlemek için tam ekran video arka planı, video galerisi ve ışık kutusu açılır penceresiyle birlikte gelir .

Benzersiz ana sayfa bölümlerine sahiptir ve özel sayfa düzenleriniz için bir sürükle bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir . Kurulumu kolaydır ve gelişmiş seçenekler için bir tema ayarları paneli içerir.

15. Gelişmiş Spor Salonu

Advance Fitness Spor Salonu

Advance Fitness Gym , fitness blog yazarları, crossfit ve spor blogları için mükemmel olan ücretsiz bir WordPress temasıdır. Ana sayfada, kendinizi kullanıcılara tanıtmak için kullanabileceğiniz bir karşılama alanı ile birlikte gelir.

Özel bir içerik kaydırıcısı, atlıkarınca kaydırıcısı ve hizmetler bölümü vardır. Tema , başlık bölümünde sosyal medya simgelerini de içerir .

16. Spencer

kısa palto

Spencer , fitness işleri ve yaşam tarzı blogcuları için güzel bir WordPress temasıdır. Sınırsız renk, widget navigasyon menüsü, harekete geçirici mesaj düğmesi ve bülten kayıt formuyla widget’lı bir ana sayfa düzeni sunar .

Farklı sütun ayarları, efektler, kenar çubukları arasından seçim yapabilir ve her şeyi stilinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Ayrıca Elementor sayfa oluşturucu eklentisini de destekler .

17. tribün

Tribün

Geleneksel bir WordPress fitness blog teması arıyorsanız, Grandstand’a göz atmalısınız . Blog sütunlarınız sol sütunda ve kenar çubuğu sağ sütunda olmak üzere 2 sütunlu bir düzene sahiptir.

Sosyal medya profillerinin yanında üstte bir gezinme menüsü ve tam ekran arama yer paylaşımı bulunur . Reklamları görüntülemek için özel noktalar ve yeni reklamverenleri çekmek için özel bir reklam şablonu sunar.

18. Neve

Neve

Neve zarif bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Tamamen işlevsel bir fitness web sitesi şablonu da dahil olmak üzere düzinelerce hazır site ile birlikte gönderilir.

Özel bir başlık arka plan görüntüsü, sınırsız renk seçeneği, CTA ve daha fazlası ile tam ekran düzeni elde edersiniz. Ayrıca sınıflarınız, programlarınız ve hizmetleriniz için ana sayfa bölümleri içerir.

19. Salon

salon

Salon , WordPress için bir sağlık ve fitness temasıdır. Özel içerik widget’larını kullanarak kurulumu kolay benzersiz ve modern bir düzene sahiptir.

Hizmetlerinizi, personel profillerinizi, fotoğraf galerilerinizi ve videolarınızı eklemek için ana sayfa bölümleri içerir. Her sayfa için farklı renk şemaları arasından seçim yapabilir veya renkleri değiştirebilirsiniz.

20. İndigo

çivit

Fitness blogunuz için dergi tarzı bir tema ister misiniz? Indigo harika bir WordPress çok amaçlı temasıdır. İçeriğinizi kullanıcılar için oldukça görünür hale getiren geniş beyaz bir düzen ile minimalist bir yaklaşıma sahiptir.

Yapışkan bir gezinme menüsü, öne çıkan içerik kaydırıcısı , 3 sütunlu pencere öğesi alanı, kategoriler ve daha fazlasını içerir. Kurulumu kolaylaştıran özel bir tema seçenekleri paneli vardır.

21. Wellness Pro

Wellness Pro

Wellness Pro, yaşam tarzı blog yazarları, yoga kulüpleri ve sağlıkla ilgili işletmeler için klasik bir WordPress fitness temasıdır. Bir hoş geldiniz notu ve bir harekete geçirici mesaj düğmesi görüntüleyebileceğiniz tam genişlikte özel bir üstbilgiye sahiptir.

Ana sayfa ve açılış sayfaları için 12 farklı widget sunar. Tema kolayca çok dilli bir web sitesi oluşturmak için tamamen çeviri hazır.

Bu makalenin fitness blogları için en iyi WordPress temalarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğitimleri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of destek

destek

2 yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!