Enpara.com dan Aylık 100 TL Kazanabilirsiniz!

Merhabalar, bu yazımda sizlere Trendyol ve Enpara Şirketimin iş birliği ile yaptıkları bir kampanya hakkında bilgilendireceğim.
 
Bu kampanya Trendyol’da mağazası olan aktif olarak satış yapan veya Trendyol da mağaza açmayı düşünenler için geçerlidir.
 
Trendyol hak ediş ödemelerinizi Enpara.com şirketim hesabınıza aldığınız zaman her ay tarafınıza 5.000 TL üzeri bir tutar yattığı zaman aylık ekstra Enpara’dan size 100 TL ücret hesabınıza yatacaktır.    
 
Yeni başlamayı düşünenler için 5.000 TL lik satış ürününüze bağlı olarak 2. ayınızda çok rahat yakalayabileceğiniz bir rakamdır. Tabi ki bu süreç işini bilen gerçek Dijital Pazarlama Ajansları veya Uzmanları ile daha hızlı bir zaman diliminde daha fazla ciro ile yakalanabilir.
 
Aylık 100 TL yüksek bir rakam değil ama önemli olan ufakta olsa size bir katkı sağlamasıdır.
 
 

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 

  • Enpara.com Şirketim Günlük hesabınızı Trendyol Pazaryeri’ne tanımlamanız,
  • Günlük hesabınıza Trendyol’dan ayda toplam en az 5.000 TL ödeme almanız yeterli.

 

Kampanya boyunca her ay kazandığınız ödül tutarı, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Şirketim Günlük hesabınıza yatırılır.

Nelere dikkat etmelisiniz?

  • Kampanya 1 Ağustos – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmeniz için, her ayın son gününe kadar Günlük hesabınıza Trendyol’dan toplamda en az 5.000 TL tutarında ödeme kaynaklı para transferi gelmesi gerekir.
  • Trendyol Pazaryeri’ne tanımlı farklı bir banka hesabınız varsa Trendyol Pazaryeri hesabınıza giriş yapıp “Hesap bilgilerim > Banka bilgilerim” adımlarını takip ederek banka hesap bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.
  • Kampanyadan yararlanabilmeniz için gelen transferin gönderici adının “DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret Anonim Şirketi”, ekstre açıklamasının ise “TRENDYOL Marketplace Ödeme” olması gerekir.
  • Kampanya boyunca her ay maksimum 100 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 500 TL kazanılabilir.
  • Kazanılan ödül tutarları bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Şirketim Günlük hesabınıza yatırılır ve ödül kazanan müşteriler aynı gün SMS veya mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda işlemler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı için doğabilecek vergilerin yükümlülüğü firmaya aittir.
  • Enpara.com ve Trendyol, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!