Çevrimiçi Mağazanız için En İyi 5 WordPress Kupon Kodu Eklentisi

Çevrimiçi mağazanız için en iyi WordPress kupon kodu eklentisini mi arıyorsunuz? Kupon kodları, çevrimiçi mağazanızın tanıtımını yapmak, alışveriş sepetini terk etmeyi azaltmak ve toplam satışları artırmak için mükemmeldir. Bu yazıda, e-Ticaret web siteniz için en iyi 5 WordPress kupon kod eklentisini seçtik.

WordPress için En İyi Kupon Kodu Eklentileri

Not: Bu makale WooCommerce kupon kodu eklentileri üzerine odaklanmıştır. Bu eklentilerden bazıları diğer WordPress e-ticaret web sitelerinde de çalışacaktır. 

Online Mağazanız İçin Neden Kupon Kodu Eklentilerini Kullanmalı?

Kupon kodu, terkedilmiş web sitesi ziyaretçilerini müşterilere dönüştürmenin ve çevrimiçi mağazanızdaki satışları artırmanın harika bir yoludur . Kullanıcıları hemen bir satın alma işlemi yapmaya ikna etmek için kuponlar ve anlaşmalar sunabilirsiniz.

Normal olarak, alışveriş sepetinizde bir kupon alanı varsa, o zaman insanlar satın almadan önce kupon kodunu aramak için alışveriş sepetinizden ayrılırlar, böylece paradan tasarruf edebilirler.

Bu, alışveriş sepetinden vazgeçmeyi azaltmak istiyorsanız, kuponu kendi web sitenizde belirgin bir şekilde görüntülemeniz gerektiği anlamına gelir.

Ayrıca, indirim kodlarınızı üçüncü taraf kupon web sitelerinde tanıtarak bu fırsatı değerlendirmelisiniz, böylece Google’da ve diğer arama motorlarında “marka kuponu” anahtar kelimeleriniz için sıralayabilirsiniz.

WooCommerce dahili bir kupon özelliğine sahipken, toplu oluşturucu kuponlar, hediye kartı özelliği ekleme, açılır pencerelerde kuponları görüntüleme, kaydırma çubukları vb. Gibi gelişmiş kupon özelliklerini açmak için gerçekten üçüncü taraf eklentileri kullanmanız gerekir.

Satışlarınızı büyütmek için kullanabileceğiniz en iyi WooCommerce kupon kodu eklentilerinin bir listesini hazırladık. Bu makaledeki eklentilerden bazıları diğer WordPress e-ticaret eklentileri ile de çalışacaktır .

Olduğu söyleniyor, çevrimiçi mağazanız için kupon oluşturmak için kullanabileceğiniz en iyi WordPress kupon kodu eklentilerine bir göz atalım.

1. Kupon Oluşturan

Kupon yaratıcısı

Kupon Oluşturan popüler bir WordPress kupon kodu eklentisidir. Kolayca kupon oluşturmanıza ve çevrimiçi mağazanıza eklemenize olanak sağlar. Yayınlarınıza ve sayfalarınıza kupon eklemek için Kupon Oluşturucu kısa kodunu kullanabilirsiniz. Kuponlar için bir bitiş tarihi belirlemenizi sağlayan son kullanma tarihi seçeneğine sahiptir.

WooCommerce ile tamamen entegredir ve ayrıca editör seçeneklerini kullanarak WooCommerce kuponları da oluşturabilirsiniz.

2. YITH WooCommerce Hediye Kartları

YITH WooCommerce hediye kartları

YITH WooCommerce Hediye Kartları, piyasadaki en popüler WooCommerce kupon eklentilerinden biridir. Kullanıcılarınız için hediye kartları veya indirim kodları oluşturmak için kullanabilirsiniz. Kullanıcılar bu hediye kartını e-ticaret web sitenizde indirim kodu olarak kullanabilirler. Hediye kartlarını kolayca ayarlayabilir ve vermek istediğiniz indirimli bir miktar ekleyebilirsiniz.

Bu sahiptir WPML ile çok dilli destek . Ayrıca hediye kartlarını kullanıcılara e-postayla gönderebilir ve indirim kuponları ile şaşırttabilirsiniz. Hediye kartlarını istediğiniz zaman etkinleştirmek / devre dışı bırakmak için basit ayarlara sahip, başlangıç ​​dostu bir eklentidir.

3. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster, piyasadaki en güçlü WordPress açılır eklentisidir . E-posta listenizi büyütmek ve at arabası terkini azaltmak için WooCommerce mağazanızda kurabilirsiniz. OptinMonster, pop-up’lar, kayan çubuklar, kaydırma kutuları ve daha pek çok konuda güzel kurşun mıknatıslar ve kuponlar görüntülemenizi sağlar.

OptinMonster’ın en iyi yanı, tonlarca önceden oluşturulmuş şablonlar ve sürükle ve bırak oluşturucusuyla gelmesidir, böylece özelleştirmek için bir şablon seçebilir veya sıfırdan başlayabilirsiniz.

Güçlü görüntüleme kuralları özelliği, doğru özelliği doğru zamanda göstermenizi sağlar.

İşte WooCommerce mağazanızda kullanabileceğiniz önceden hazırlanmış bazı OptinMonster kupon şablonları:

OptinMonster Kupon Popup Örnekleri

Terkedilmiş web sitesi ziyaretçilerini e-posta abonelerine ve müşterilere dönüştürmek için OptinMonster’ı kullanmaya başlayın.

4. WooCommerce için Kupon Jeneratör

WooCommerce için kupon üreteci

WooCommerce için Kupon Jeneratörü, WooCommerce mağazanız için toplu olarak kupon oluşturmanıza yardımcı olan basit bir WordPress kupon kodu eklentisidir, böylece bir kerede binlerce kupon oluşturabilirsiniz.

Her kupon koduna kullanım kısıtlamaları, limitler ve son kullanma tarihi ekleyebilirsiniz.

5. WordPress Bildirim Çubuğu

WordPress bildirim çubuğu

WordPress Bildirim Çubuğu, çevrimiçi mağazanıza kayan bir çubuk eklemenize yardımcı olan kullanıcı dostu bir eklentidir. Web sitenizin üstündeki yapışkan çubukta harekete geçirme ifadesi düğmeli bir kupon kodu görüntülemek için kullanabilirsiniz.

Web sitenizin tasarımına uygun renk ve yazı tipini değiştirmek için bildirim çubuğunu biçimlendirebilirsiniz. Çoklu dil desteğiyle birlikte gelir ve WordPress için tüm popüler e-ticaret eklentileriyle mükemmel çalışır.

Bu makalenin çevrimiçi mağazanız için en iyi WordPress kupon kodu eklentisini bulmanıza yardımcı olduğunu umarız.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun . Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz .

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of destek

destek

Bir Yanıt

  1. Eklentileri inceledim ve Bursa şehir rehberi sitemizde yazdıklarınızı dikkate alarak kupon sistemi kullanacağız. Emeğinize teşekkürler 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!