6 En İyi Authorize.Net WordPress Eklentisi (Karşılaştırması)

Ödemeleri Almak için Neden Authorize.Net WordPress Eklentilerini Kullanmalıyız?

Authorize.Net, web sitenizdeki ödemeleri kolayca kabul etmenizi sağlar. Doğrudan web sitenizden kredi veya banka kartıyla ödeme yapabildikleri için müşterileriniz için sorunsuz bir süreçtir.

Authorize.Net normal satıcı banka hesabınızla çalıştığından, Stripe ve PayPal gibi popüler çevrimiçi ödeme ağ geçitleriyle karşılaştırıldığında genellikle daha düşük ücretlere sahiptir.

Bununla birlikte, çevrimiçi ödemeleri (herhangi bir kod yazmadan) kolayca kabul etmenizi sağlayan WordPress için en iyi Authorize.Net eklentilerine bir göz atalım.

1. WPForms

WPForms web sitesi

WPForms piyasadaki en iyi WordPress form oluşturucusudur . Ödeme formları da dahil olmak üzere her türlü formu kolayca oluşturmak için önceden hazırlanmış form şablonlarıyla kullanımı kolay bir sürükle ve bırak arayüzü ile birlikte gelir.

Authorize.net eklentisine erişmek için en azından Elit planlarına ihtiyacınız olacak. Bu ayrıca WPForms’un Stripe ve PayPal ödeme ağ geçitleri de dahil olmak üzere diğer tüm eklentilerine erişmenizi sağlar.

Sadece bir çevrimiçi ödeme formu oluşturun ve WPForms ‘Authorize.Net’ eklentisini yükleyin.

WPForms, formunuzu birden fazla kişiye e-posta bildirimi gönderecek şekilde kolayca yapılandırmanıza olanak tanır . Örneğin, müşteriye bir makbuz gönderebilir ve ekip üyelerinize sipariş ayrıntıları gönderebilirsiniz.

WPForms’u iletişim formları ve hatta anketler gibi tüm form türleri için kullanabilirsiniz .

2. Memberpress

MemberPress web sitesi

MemberPress olduğunu eklentisi iyi WordPress üyelik orada. Kolayca bir üyelik web sitesi oluşturmanıza ve herhangi bir içeriği ücretli abonelere ve üyelere kısıtlamanıza olanak tanır .

İsterseniz, bir gönderinin veya sayfanın yalnızca bir kısmını kısa kod kullanarak koruyabilirsiniz. Bu, sitenizin ziyaretçilerini abone olmaya teşvik etmeden önce içeriğiniz için bir tanıtım veya teaser sağlamanın harika bir yolu olabilir.

İle MemberPress , bir birine mahsus ücret şarj veya yinelenen abonelik ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, yeni kullanıcıları katılmaya teşvik etmek için ucuz veya ücretsiz bir deneme süresi ayarlayabilirsiniz.

MemberPress ayrıca size içerik damlatma özellikleri sunar. Bunlar içeriği kısıtlamanızı sağlar, bu nedenle yalnızca belirli bir süre üye olduktan sonra gösterilir. Bu, MemberPress’i çevrimiçi kurslar çalıştırmak için harika bir araç haline getirir .

‘Geliştirici’ planıyla, Authorize.Net’i MemberPress için ödeme ağ geçidi olarak kullanabilirsiniz. Çok sayıda kredi kartı işlemi gerçekleştiriyorsanız, bu harika bir seçenektir.

3. WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce , eksiksiz bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza izin veren WordPress için en popüler e-ticaret eklentisidir.

Stripe ve PayPal ile birlikte WooCommerce, Authorize.Net ve diğer birçok ödeme ağ geçidi çözümü için ödeme ağ geçidi entegrasyonlarına da sahiptir.

Çevrimiçi mağazanızda Authorize.Net kullanarak ödeme kabul etmek için WooCcommerce Authorize.net veya YITH’in WooCommerce Authorize.Net gibi bir uzantı kullanmanız gerekir .

Nakliye, vergiler, envanter yönetimi vb.Gibi tüm güçlü özelliklere sahip eksiksiz bir e-ticaret mağazası oluşturmak istiyorsanız, WooCommerce kullanmanızı öneririz.

Basit sipariş formları veya ödeme formları için WPForms en iyi seçenektir.

4. GiveWP

GiveWP web sitesi

GiveWP , çevrimiçi para toplamak isteyen yardım kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları için en iyi bağış eklentisidir . Kullanımı gerçekten kolaydır ve para toplama hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak birçok güçlü özelliğe sahiptir.

GiveWP ile bağış işleminin her yönünü değiştirebilirsiniz. Çok düzeyli bağışları kabul edebilir, kampanya düzeyinde bağış hedefleri belirleyebilir, farklı para birimi seçenekleri sunabilir, vergiden düşülebilir bağış makbuzları sağlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Ayrıca farklı kampanyalarınızın nasıl performans gösterdiğini görebileceğiniz GiveWP’de ayrıntılı raporlar da alırsınız. En iyi bağışçılarınızın kim olduğunu kolayca görebilir ve ekibiniz tarafından dahili kullanım için onlar hakkında notlar bile ekleyebilirsiniz.

GiveWP, ‘Temel’ plan üzerinde bile Authorize.Net ile entegre olur. Bu, doğrudan sitenizden kredi ve banka kartları almanızı gerçekten uygun hale getirir.

5. İçerik Pro’yu Kısıtla

İçeriği Kısıtla Pro web sitesi

Sitenizde yalnızca üyelere özel içerik oluşturmak istiyorsanız, İçerik Kısıtlama Pro başka bir harika seçenektir. WordPress arayüzü ile gerçekten iyi çalışıyor ve yeni başlayanlar başlamak kolay.

Üyelerinize kolayca hoş geldiniz e-postaları gönderebilir, farklı düzeylerde farklı abonelik paketleri oluşturabilir, indirim kodları sunabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. İçerik Kısıtlama Pro, bir üyelik sitesi çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeyi yapmanızı sağlayan tam özellikli bir eklentidir.

Easy Digital Downloads ile de entegre entegrasyonu var ve bunu zaten kullanıyorsanız harika bir seçenek haline getiriyor. MemberPress’de olduğu gibi, kısa kodlar kullanarak bir gönderi veya sayfadaki içeriği de gizleyebilirsiniz.

Authorize.Net eklentisinin kendisi ücretsiz olduğu için Authorize.Net’i Restrict Content Pro’nun en ucuz ‘Kişisel’ lisansı ile kullanabilirsiniz. Bu, bütçeniz kısıtlıysa MemberPress’e iyi bir alternatiftir.

Not: İçeriği Kısıtla adlı ücretsiz bir sürüm de vardır. Ancak, bu Authorize.Net’i kullanmanıza izin vermez.

6. WP Faturalandırma

WP Faturalandırma web sitesi

WP Faturalandırma , fatura oluşturup göndermesi gereken herkes için harika bir faturalandırma eklentisidir . Çok sayıda başka kullanışlı özelliği de var.

Örneğin, WP Faturalandırma, Avrupa ülkeleri için vergileri ve KDV’yi yönetmenize olanak tanır. Ayrıca, müşterilerinize Authorize.Net de dahil olmak üzere çeşitli ödeme ağ geçitleri aracılığıyla faturalarınızı doğrudan web sitenizden ödeme fırsatı verir.

WP Faturalandırmayı kullanarak otomatik e-posta hatırlatıcıları oluşturarak ödemeleri takip etme konusunda size zaman kazandırır. Bu özellikle herhangi bir idari desteği olmayan serbest çalışanlar için yararlıdır . Ayrıca, yinelenen ödemeler de ayarlayabilirsiniz.

WP Faturalandırma, otomatik olarak fatura oluşturabilmeniz için diğer bazı uygulamalarla entegre olur. Belirli bir iletişim formu gönderildiğinde fatura veya teklif bile oluşturabilirsiniz .

Son Düşünceler: WordPress için En İyi Auhorize.Net eklentisi hangisidir?

En iyi Authorize.Net WordPress eklentisinin tam ihtiyaçlarınıza göre değişeceğine inanıyoruz, ancak çok çeşitli kullanım durumları için: WPForms , WordPress için en iyi Authorize.Net eklentisidir.

Bir üyelik sitesi veya çevrimiçi kurs oluşturmak istiyorsanız, MemberPress en iyi çözümdür.

Tam özellikli bir e-Ticaret mağazası oluşturmak istiyorsanız, WooCommerce en iyi çözümdür.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!