fbpx

Türkiye’nin En Güncel WordPress Bloğu

WPForms’dan Form Sayfaları – WordPress için Google Form Alternatifi

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

WordPress’te dikkatinizi dağıtmayan bir form açılış sayfası oluşturmayı hiç denediniz mi? Öyleyse, muhtemelen kolay olmadığını anladınız.

Şimdiye kadar WordPress formlarıyla ilgili en büyük zorluk, tüm form düzenlerinin WordPress temaları tarafından kontrol edilmesi ve ne yazık ki çoğu WordPress temasının form düzenlerine öncelik vermemesiydi.

Bu, birçok WordPress kullanıcısını ideal bir iş akışı olmayan bağımsız formlar oluşturmak için Google Formları kullanmaya zorladı. WordPress’te mükemmel bir Google Formlar alternatifi olmadığından, bir tane oluşturduk.

Bugün, form dönüşümlerinizi iyileştirmenize yardımcı olmak için WordPress için “dikkat dağıtmayan” bir form açılış sayfası oluşturucusu olan Form Pages by WPForms’un lansmanını duyurmaktan heyecan duyuyorum .

WPForms için Form Sayfaları eklentisi, bir geliştiriciyi işe almadan veya 5 dakikadan daha kısa sürede herhangi bir kod yazmadan özel form açılış sayfalarını hızlı bir şekilde oluşturmanıza olanak tanır.

WPForms’taki diğer her şey gibi, süreci de “aptalca basit” hale getirdik.

Form Ayarlarından “Form Sayfası Modu” nu etkinleştirerek herhangi bir WordPress formunuz için özel bir açılış sayfası oluşturabilirsiniz.

WPForms'a göre Form Sayfaları

Ayarlar sayfasında logonuzu, özel sayfa başlığınızı, açıklamayı ekleyebilir ve açılış sayfası URL’sini tanımlayabilirsiniz.

Modern ve Klasik olmak üzere iki farklı form stiliyle birlikte gelir. Klasik stil size Google Formlar ile tamamen aynı görünüm ve hissi verirken, Modern Tasarım formunuzu 2019’a taşımanıza olanak tanır.

Form stillerini önceden hazırlanmış altı renk şemasıyla birleştirebilirsiniz. Ana rengi seçerek de özel bir renk şeması oluşturabilirsiniz. WPForms, renk düzeninizi otomatik olarak oluşturmak için başka renkler ve degradeler oluşturur.

Bir kez yaptıktan sonra ayarlarınızı kaydedin, hepsi bu.

Özel form açılış sayfanız paylaşılmaya hazır.

Form Pages by WPForms, WordPress için mükemmel bir Google Form alternatifidir çünkü özel form açılış sayfaları oluşturmanıza ve bunu akıllı anketler , koşullu mantık, ödeme entegrasyonları, pazarlama entegrasyonları, kullanıcı kaydı, form terk etme teknolojisi gibi diğer güçlü WPForms özellikleriyle birleştirmenize olanak tanır. ve çok daha fazlası.

Form Sayfaları eklentisi, WPForms Pro planının bir parçası olarak mevcuttur.

Form dönüşümlerinizi iyileştirme konusunda ciddiyseniz, bugün WPForms Pro ile başlamanız gerekir .

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ücretsiz WordPress Eklenti Rehberi

Her blogger ve wordpress geliştiricilerin sahip olması gereken
Wordpress eklenti rehberine ücretsiz erişin!

* En son yazıları ve güncellemeleri takip etmek için abone olun!