Ara
Close this search box.

En çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenilir WordPress eğitimleri.

Yeni Başlayanlar İçin WordPress Kılavuzu

12+

Yılların Dijital Deneyimi

638

Yayınlanan İçerik

WordPress İçin En İyi 7 İş Panosu Eklentileri ve Temaları

En iyi WordPress iş panosu eklentisini mi arıyorsunuz? Çevrimiçi bir iş panosunu kolayca oluşturmak için kullanabileceğiniz birkaç eklenti vardır. Bu, kendi şirketiniz için işleri yayınlamanın veya diğer şirketlerden işlerini listelemelerini sağlamanın bir yolu olabilir.

Bu yazıda, kullanabileceğiniz en iyi WordPress iş ilanı panosu eklentilerini ve temalarını inceleyeceğiz.

WordPress ile İş Panosu Web Sitesi Oluşturmak

WordPress şu anda piyasadaki en popüler web sitesi kurucularından biridir ve internetteki tüm web sitelerinin% 39’undan fazlasını güçlendirmektedir. Bir iş panosu web sitesi de dahil olmak üzere hemen hemen her tür web sitesini oluşturmak için kullanılabilir.

1. Wp Job Manager

WP Job Manager

WP Job Manager, Automattic’in kullanımı son derece kolay bir WordPress iş panosu eklentisidir. Sadece yeni sayfalar oluşturun, kısa kodlar ekleyin ve dakikalar içinde canlı bir iş portalına sahip olun. İşverenlerin web sitenize kaydolmalarına ve iş ilanlarını yayınlamalarına olanak tanır. İş arayanlar, listelerini basit bir kontrol panelinden de yönetebilirler.

Premium eklentiler aracılığıyla ücretli iş ilanlarıyla çevrimiçi para kazanmak için de kullanabilirsiniz. Ayrıca, e-posta uyarıları göndermek, WooCommerce kullanarak iş panonuzdan para kazanmak, bir özgeçmiş yöneticisi eklemek ve daha fazlasını yapmak için eklentilere sahiptir.

2. WpJobBoard

WPJobBoard

WPJobBoard, web sitenize güçlü bir iş arama motoru eklemenizi sağlayan ücretli bir WordPress iş panosu eklentisidir. İşverenler ve işe alım ajanslarının işleri ve özgeçmişleri göndermeleri için bir ön uç yönetici paneli içerir. Ayrıca, kullanıcıların doğru adayı aramasına olanak tanıyan bir özgeçmiş veritabanı ve işveren portalı içerir.

Eklenti, tüm WordPress temalarıyla bütünleşir ve kendi ücretsiz temasıyla birlikte gelir. Ayrıca, ödemeleri kabul etmenize, kuponlar, indirimler ve hatta işverenlere üyelik paketleri sunmanıza olanak tanır.

3. Job Board Manager

Job Board Manager

Job Board Manager, WordPress web sitenize bir iş panosu eklemek için başka bir harika eklentidir. Kullanıcı dostudur ve iş listelerini görüntülemek, yeni bir iş listesi eklemek, kullanıcı kontrol panelini göstermek ve daha fazlası için farklı sayfalara ekleyebileceğiniz bir kısa kodla birlikte gelir.

Job Board Manager, SEO dostudur ve iş listeleri için Schema.org zengin parçacıkları biçimlendirmesini kullanır.

Şirket profilleri, konumlar, widget’lar ve ekmek kırıntıları eklemek için ücretsiz eklentilerle birlikte gelir. WooCommerce ücretli listeleri, iş uyarıları, bir uygulama yöneticisi ve daha fazlası için ücretli eklentileri de kullanabilirsiniz.

4. Simple Job Board

Simple Job Board

Simple Job Board, kullanımı kolay bir başka WordPress iş sitesi eklentisidir. İşverenlerin web sitenizde bir hesap oluşturmasına veya kendi iş ilanlarını eklemesine izin vermeyen basit, hafif bir eklentidir.

Bunun yerine, iş ilanlarını kategoriler ve iş türleri ile manuel olarak girmek için kullanabilirsiniz. Eklenti ayarlarında yerleşik para kazanma seçeneği yoktur, ancak bunu WordPress’e basit bir sipariş formu ekleyerek genişletebilirsiniz.

Basit İş Panosu, her liste kaydı için gerektiği kadar ayrıntı eklemenize olanak tanır. İş listeleri için özel iş başvuru formları görüntüleyebilirsiniz.

5. Apply Online

Apply Online

Çevrimiçi Başvur, kullanıcıların listelere hızlı bir şekilde yanıt vermesine olanak tanıyan sınıflandırılmış bir reklam yönetimi eklentisidir. Web sitenize kolayca bir iş ilanı panosu eklemenizi ve başvuruları kabul etmeye başlamanızı sağlar.

Reklam kategorileri, filtreler, başvuru formu alanları, e-posta bildirimleri ve daha fazlası gibi güçlü özelliklere sahiptir. Bir dezavantajı, ücretli iş listeleri web sitesi oluşturmak için kullanamamanız ve abonelik planları oluşturmak için bir üyelik eklentisi eklemeniz veya siparişleri kabul etmek için bir iletişim formu eklentisi kullanmanız gerekmesidir.

6. Job Roller

JobRoller

JobRoller, güçlü bir WordPress iş panosu temasıdır. İş ilanları için ödeme almanıza izin veren mükemmel para kazanma seçenekleriyle birlikte gelir. Bir blog sayfası oluşturmak veya iş panosu web sitenize açılış sayfaları eklemek için ayrı bölümler içerir.

Hem işverenleri hem de iş arayan hesaplarını destekler, bir özgeçmiş veya CV bankası içerir, bir iş gönderme formu vardır ve Ajax destekli arama / filtre özellikleriyle birlikte gelir. Birden fazla görüntüleme seçeneğine ve her şeyi hızlı bir şekilde ayarlamanıza yardımcı olan güçlü bir tema seçenekleri paneline sahiptir.

7. Job Engine

JobEngine

JobEngine, güçlü bir iş panosu web sitesi oluşturmak için tasarlanmış bir WordPress uygulama temasıdır. Web sitenizin ziyaretçilerini ağırlamak için özel bir ön sayfa şablonu vardır.

Job Engine, kullanıcılarınızın kolayca bir hesap oluşturmasına ve işleri listelemesine olanak tanır. Açık pozisyonlar için iş bazında ücret alabilir veya prim planları oluşturabilirsiniz. Öne çıkan listeleri ayrı olarak da satabilirsiniz. PayPal, Stripe, 2Checkout ve Authorize.net ödeme ağ geçitlerini destekler.

Tema olarak, iş panonuzun görünümünü kontrol etmek için birçok renk özelleştirme seçeneği ve tasarım seçeneği vardır. Yerleşik sayfa oluşturucuyu kullanarak ön uçta özelleştirebilirsiniz. Birden çok kenar çubuğuna, açılış sayfası seçeneğine sahiptir ve çok dilli web sitelerini desteklemek için çeviriye hazırdır.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

Picture of destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!