fbpx

Türkiye’nin En Güncel WordPress Bloğu

Woocommerce Örnek Siteler

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

WordPress şuan en çok kullanılan içerik yönetim sistemi. Dünyada ki tüm sitelerin %23.6 sı wordpress kullanıyor. Tüm içerik yönetim sistemine sahip siteleri filtreleyecek olursak wordpress kullanan sitelerin oranı %60 a kadar çıkıyor.

WordPress e-ticaret eklentisi için aldığım en çok sorulan soruların başında; woocommerce, binlerce ürünü olan büyük e-ticaret firmaları için yeterli midir? WordPress bu kadar çok ürünü kaldırabilir mi? Yavaşlık söz konusu olur mu?

Woocommerce Kullanan Siteler

1 – KENDİN YAPHOBİ

2 – TINCH COSMETİCS

3 – DAMLA MOBİLYA

4 – AUTHENTİC AROMATHERAPY

5 – KOMPLETE İSTANBUL

Yukarıda ki siteler aylık binlerce, milyonlarca ziyaretçisi olan, binlerce ürün satan woocommerce tabanlı e-ticaret siteleri. Sayfalar arası geçişler oldukça hızlı.

Şimdi kendi düşüncemi söyleyeyim; evet, Woocommerce ile binlerce ürün satabilirsiniz, WordPress bunu kaldırabilir tabiki, asıl sorulması gereken soru sunucunuzun bu kadar çok ürünü kaldırıp kaldıramayacağıdır. WordPress ile alakalı bir durum değil bu, sunucunuzun size ne kadar trafik ayırdığı, ne kadar disk alanı oluşturduğuna bağlı tüm bunlar.

Tek sorun yaşayabileceğiniz konu ürün entegrasyonu olabilir. Bunun için ücretli ve ücretsiz csv importer eklentileri mevcut ancak eklentiyi kurup başarılı bir şekilde toplu ürün entegrasyonu yapmanız biraz bu konuda ayarlamalar yapmanızı gerektiriyor. Csv dosyasını kendinize göre kolonlarını ayarlamanız gerekiyor.

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ücretsiz WordPress Eklenti Rehberi

Her blogger ve wordpress geliştiricilerin sahip olması gereken
Wordpress eklenti rehberine ücretsiz erişin!

* En son yazıları ve güncellemeleri takip etmek için abone olun!