MemberPress Yaratıcıları 1 milyar doların üzerinde para kazandı (Dönüm Noktası Güncellemesi)

Geçen yılki dijital hızlanma ile, MemberPress site yaratıcılarının yalnızca 2021’de 600 milyon doların üzerinde kazanacağı tahmin ediliyor.

MemberPress’in kurucusu ve CEO’su Blair Williams ile birlikte çalışmak heyecan verici bir yolculuk oldu.

Kullanıcılarımızın (web sitesi oluşturucularının) çevrimiçi kursları ve üyelik siteleri aracılığıyla yarattığı etki, izlemek için gerçekten alçakgönüllü.

Not: Sitenize premium içerik mi eklemek istiyorsunuz? Nasıl üyelik sitesi oluşturulacağı ve WordPress’te çevrimiçi kursların nasıl satılacağı ile ilgili adım adım kılavuzumuza bakın .

MemberPress’den Ürün Güncellemesi

Geçen yıl MemberPress, WordPress blok düzenleyicisinin üzerinde çalışan, kullanımı kolay bir çevrimiçi kurs oluşturucu başlattı . Bu, teknik bilgisi olmayan web sitesi sahiplerinin kurslar oluşturmasını, ders eklemesini, erişim kontrolünü yönetmesini ve daha fazlasını kolaylaştırır.

Kursunuz için bölümler ve dersler oluşturma

Ekip ayrıca, içerik tüketimi ve kurs tamamlama oranına odaklanan, dikkat dağıtıcı olmayan bir öğrenme deneyimi sunmak için bir Sınıf modu ekledi. Bu sürükleyici öğrenme modu, tüm WordPress temalarıyla çalışır.

Kullanıcıların gördüğü ve kurs boyunca ilerlemelerini gösteren MemberPress kurs müfredatı

Dersler hakkındaki büyük güncellemenin yanı sıra, MemberPress Divi , Elementor , Beaver Builder , WP Bakery vb. Gibi çeşitli üst sayfa oluşturucu eklentileri için premium içerik koruması eklemeyi de sorunsuz hale getirdi .

Ayrıca , WordPress’e damla içerik eklemek , üyelik hediye etmek, PDF faturaları eklemek , PushEngage ile entegrasyonlar ve daha fazlası için önemli iyileştirmeler yaptılar .

Ayrıca üzerinde çalıştıkları bazı büyük özelliklere de bir göz attım ve heyecan verici bir 2021 olacak.

MemberPress’i Ne İçin Kullanabilirsiniz?

MemberPress, birçok nedenden dolayı en iyi WordPress üyelik eklentisi ve çevrimiçi kurs platformudur.

İşte MemberPress ile yapabilecekleriniz:

  • WordPress’te bir üyelik sitesi oluşturun
  • Çevrimiçi kurslar oluşturun ve satın
  • WordPress’e otomatik olarak Drip içeriği ekleyin
  • Kurumsal ekipler için grup üyeliği hesabı satın
  • E-Kitap veya premium dosya indirmeleri satın
  • Önizleme seçenekleriyle premium içerik için bir ödeme duvarı oluşturun (NY Times’a benzer)

Temel olarak, WordPress’teki herhangi bir tür premium içeriğe erişimi kısıtlamak istiyorsanız, o zaman MemberPress’i kullanmalısınız .

WordPress ve İçerik Oluşturucu Ekonomisi Üzerine Son Düşünceler

WordPress ekonomisi ve dolaylı olarak içerik oluşturucu ekonomisi çok büyük. WordPress’in kurucu ortağı Matt Mullenweg, 2020 Word of Word’de WooCommerce’in 2020’de 20 milyar doların üzerinde satış sağladığını paylaştı.

Teachable gibi diğer üçüncü taraf çevrimiçi kurs platformları , kurs oluşturucularının 2020’de 456,7 milyon dolardan fazla kazandığını bildirdi. Thinkific ayrıca kurs oluşturucularının 2021’de yaklaşık 550 milyon dolar kazanacağını tahmin ediyor.

MemberPress, MemberPress kullanan içerik oluşturucuların 2021’de tahmini 600 milyon doları aşacağını tahmin ediyor ve bu muhafazakar bir tahmin.

Başkalarına öğretmek için bilgi ve tutkuya sahipseniz, bugün çok başarılı bir çevrimiçi iş kurabilirsiniz.

Topluluk oluşturmak için YouTube, üyelik platformları ve sosyal ağların birleşimi, başarılı olma arzusu olan herkes için benzersiz bir fırsat sağlar.

Bir içerik yaratıcısı olarak, başkalarının çevrimiçi yolculuklarında başarılı olduğunu görmek benim için son derece ödüllendirici.

Blair ve MemberPress ekibini, binlerce içerik oluşturucunun çevrimiçi olarak başarıya ulaşmasını destekleyen sağlam bir platform oluşturma rollerinden dolayı tebrik etmek istiyorum.

İşte muhteşem bir 2021’e!

Bu makaleyi beğendiyseniz, lütfen WordPress video eğiticileri için YouTube Kanalımıza abone olun. Bizi Twitter ve Facebook’ta da bulabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

İlgilinizi çekebilecek diğer içerikler

destek

destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3.200'den fazla okuyucu

furkansaglam.com’u yeni içerikler için takip edin!