fbpx

Türkiye’nin En Güncel WordPress Bloğu

En İyi 5 WordPress Teklif Eklentisi

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Neden WordPress için Teklif Eklentisi Kullanmalı?

Bazı ürün ve hizmetler, müşteriden bazı ayrıntılar alınmadan kolayca fiyatlandırılamaz.

Örneğin, bir çim bakımı hizmeti sağlarsanız, fiyatınız çimin boyutuna, mevcut duruma ve diğer faktörlere bağlı olarak değişecektir. Dekoratif kenarlıklar oluşturma gibi isteğe bağlı ekstralar da sunabilirsiniz.

Benzer şekilde, çevrimiçi mağazanızda özel yapım mobilya satıyorsanız , fiyatlar müşterilerin gereksinimlerine göre değişecektir.

Bazı şirketler karmaşık özel fiyatlarını bir tabloda paylaşır, ancak bu müşteriler için kafa karıştırıcı olabilir.

Diğerleri müşterilerden fiyat teklifi için e-posta göndermelerini ister. Ancak müşteriler ihtiyaç duyulan tüm bilgileri göndermeyebilir.

En iyi çözüm, bir teklif talebi WordPress eklentisi kullanmaktır. Seçtiğiniz eklentiye bağlı olarak, bu anında bir fiyat teklifi sağlayabilir.

Alternatif olarak, talebini aldıktan sonra müşteriye e-posta ile yanıt verebilirsiniz.

Bununla birlikte, WordPress ve WooCommerce için en iyi fiyat teklifi eklentilerine bir göz atalım.

1. WPForms

WPForms web sitesi

WPForms , WordPress için en iyi iletişim formu eklentisidir . Basit bir sürükle ve bırak form oluşturucuyu kullanarak WordPress web sitenize her türlü formu kolayca eklemenizi sağlar.

Bir Teklif İste formu için bir tane dahil olmak üzere kullanıma hazır şablonlar içerir. Formunuzu hızlı bir şekilde oluşturmak için bir başlangıç ​​noktası olarak kullanabilir ve ardından özel gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

WPForms’un Koşullu Mantık özelliği, müşterinin size verdiği bilgilere dayalı olarak belirli alanları göstermenize olanak tanır. Örneğin, müşterinizin talep ettiği hizmete göre farklı seçenekleri gösteren bir form oluşturabilirsiniz.

Ayrıca , “her seferinde bir soru” yaklaşımını benimseyen özel Sohbet Formları oluşturmanıza da olanak tanır . Bu, formunuzu müşterileriniz için kolay ve çekici hale getirerek form terk oranlarını azaltmaya yardımcı olabilir.

WPForms ile birçok başka türde form da oluşturabilirsiniz. Örneğin , web sitenizde bir anket çalıştırmak için kullanabilirsiniz .

Fiyat:

WPForms’un maliyeti 39,50 $ / yıl’dır. Bu, Koşullu Mantığı içerir. Bununla birlikte, Konuşma Formlarını almak için, Pro paketine 199,50 $ / yıl’a ihtiyacınız var.

2. Toptan Satış Süiti (Sipariş Formu ve Fiyatlar Premium)

Wholesale Suite web sitesi

Web sitenizde WooCommerce kullanıyorsanız, Toptan Süit Sipariş Formu ve Toptan Eşya Fiyatları Premium harika bir seçenektir.

Bu eklentiler, müşterilerin hemen satın alabilmeleri için anında fiyat teklifi sunarak toptan fiyatlandırma sunmanıza olanak tanır.

Wholesale Suite eklentileri ayrıca birkaç popüler WordPress ve WooCommerce eklentisiyle entegre olur .

Toptan müşterilere toplu ürünler satıyorsanız, bu eklentiler mağazanızdan sipariş vermelerini çok daha kolay hale getirir.

Toptan Satış Paketi Sipariş Formu ile ürünlerinizin tümü aranabilir ve sıralanabilir bir WooCommerce tablosunda görüntülenir. Bu, tüm ürün kataloğunuzun tek bir sayfada görülebileceği anlamına gelir.

Ayrıca Toptan Eşya Fiyatları Premium eklentisini kullanarak, teklifinizde indirimli toptan satış fiyatları sunabilirsiniz. Eklenti ayrıca minimum satın alma kuralları belirlemenize izin verir. Ürün kategorisine göre de bir yüzde ile indirim yapabilirsiniz.

Fiyat:

Her eklenti, tek bir site lisansı için 59 $ / yıl’dan başlar.

3. Formidable Forms

Formidable Forms web sitesi

Formidable Forms , WordPress için gelişmiş bir form eklentisidir. Çevrimiçi hesap makineleri oluşturmak için kullanılabileceği anlamına gelen güçlü özelliklere sahiptir .

Müşteri için anında otomatik olarak bir fiyat teklifi hesaplayan bir form oluşturmak için Formidable Forms ‘Request a Quote formunu kullanabilirsiniz. Müthiş Formların esnekliği sayesinde, istediğiniz kadar değişken eklemek kolaydır.

Formidable Forms’un ürettiği teklif daha sonra müşterinize e-posta ile gönderilebilir. Hatta müşterinizin hizmetiniz veya ürününüz için rezervasyon yapıp ödeme yapabilmesi için bir rezervasyon formuna dahil edilebilir.

Müthiş Formlar kullanarak oluşturabileceğiniz birçok başka form da vardır. Örneğin, WordPress siteniz için bir sınav oluşturmak için kullanabilirsiniz .

Müthiş Formlar, talebinizin bir teklif formunun harika görünmesini sağlayan görsel tasarım araçlarıyla birlikte gelir.

Fiyat:

Müthiş Formların maliyeti 99,38 $ / yıl’dır.

4. YITH WooCommerce Teklif İste

YITH WooCommerce Teklif İste

YITH WooCommerce Teklif İste, WooCommerce’de seçtiğiniz ürünler için fiyatı ve / veya Sepete Ekle düğmesini gizler. Bunların yerine müşterilerinize ürün için fiyat teklifi talep etme seçeneği sunar.

Müşteriler belirlediğiniz seçenekler arasından seçim yapabilir. Dosyaları yüklemelerine bile izin verebilirsiniz . Örneğin, baskı hizmetleri sağlıyorsanız, müşteriden fiyat teklifi talep ettiğinde yazdırmaya hazır dosyalarını yüklemesini isteyebilirsiniz.

Eklenti ayrıca, teklif listesine belirli varyasyonlar eklemenize izin veren ürün varyasyonlarını da destekler.

Hazır olduğunuzda, müşteriye bir teklifle yanıt vermek hızlı ve kolaydır. Müşteri bunu güzel biçimlendirilmiş bir e-posta ile alacaktır.

Tüm süreç, WordPress panonuz aracılığıyla yönetilebilir. Burada teklif isteklerini, bekleyen teklifleri, bekleyen ödemeleri ve daha fazlasını görebilirsiniz.

Fiyat:

YITH WooCommerce Teklif Talebi 59.99 $ / ay’dan başlar.

Eklentinin sınırlı özelliklere sahip ücretsiz bir sürümü de var.

5. WooCommerce için Teklif İsteyin

WooCommerce için Teklif İsteyin

WooCommerce için Teklif İste, resmi bir WooCommerce eklentisidir. Müşterinizin, normalde alışveriş sepetine ürün eklediği gibi, ürünleri bir teklif sepetine eklemesine olanak tanır.

Alıntı düğmesi metnini, teklif gönderme mesajlarını ve daha fazlasını özelleştirebilirsiniz. Müşteriyi, teklif talebini gönderdikten sonra otomatik olarak sitenizdeki belirli bir sayfaya yönlendirebilirsiniz.

WooCommerce için Teklif İste, müşterinin ne istediğine bağlı olarak çeşitli fiyatlara sahip olabilecek kişiselleştirilmiş ürünleriniz varsa harika bir seçenektir.

Bu eklentiyi toptan, B2B veya perakende müşterilere satmak için de kullanabilirsiniz.

Fiyat:

WooCommerce için Fiyat Teklifi maliyeti 59 $ / yıl.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ücretsiz WordPress Eklenti Rehberi

Her blogger ve wordpress geliştiricilerin sahip olması gereken
Wordpress eklenti rehberine ücretsiz erişin!

* En son yazıları ve güncellemeleri takip etmek için abone olun!